IT CHAMPIONSHIP, IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - KOSTAL 1 - 5
22-02-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT 2 - CSC 3 - 7
22-02-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM GRAFIXOFT - Software AG 1 - 12
22-02-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Imperia Online - Unicredit Bulbank IT 4 - 1
24-02-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - Usport.bg 1 - 8
24-02-2016 20:45 не е избран ИНТРАМА - FC Citadel 0 - 5
25-02-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - Visteon 1 - 5
29-02-2016 21:45 не е избран ГФК България - eCommera 3 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - GRAFIXOFT 8 - 2
09-03-2016 20:45 не е избран FC Citadel - EPAM Systems 3 - 14
10-03-2016 18:45 не е избран eCommera - Usport.bg 10 - 0
10-03-2016 18:45 не е избран KOSTAL - ИНТРАМА 13 - 1
10-03-2016 18:45 не е избран Software AG - DATECS 1 - 0
10-03-2016 19:45 не е избран CSC - Komfo 3 - 6
10-03-2016 19:45 не е избран ГФК България - EGT 2 6 - 3
10-03-2016 20:45 не е избран Visteon - Imperia Online 4 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - KOSTAL 1 - 7
14-03-2016 19:45 не е избран DATECS - Unicredit Bulbank IT 2 - 4
15-03-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Software AG 1 - 8
16-03-2016 19:45 не е избран Imperia Online - CSC 4 - 7
16-03-2016 20:45 не е избран Usport.bg - FC Citadel 9 - 2
17-03-2016 19:45 не е избран EGT 2 - eCommera 4 - 7
17-03-2016 19:45 не е избран Komfo - ГФК България 6 - 5
17-03-2016 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Visteon 0 - 10

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-03-2016 20:45 не е избран eCommera - FC Citadel 8 - 1
24-03-2016 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ИНТРАМА 3 - 1
25-03-2016 18:45 не е избран KOSTAL - Usport.bg 1 - 1
25-03-2016 18:45 не е избран Software AG - EPAM Systems 15 - 2
25-03-2016 18:45 не е избран Visteon - DATECS *3 - 3
25-03-2016 19:45 не е избран CSC - GRAFIXOFT 3 - 2
25-03-2016 19:45 не е избран EGT 2 - Komfo 5 - 3
26-05-2016 21:45 не е избран ГФК България - Imperia Online 2 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2016 20:45 не е избран EPAM Systems - Unicredit Bulbank IT 2 - 3
30-03-2016 18:45 не е избран Usport.bg - Software AG 3 - 4
30-03-2016 19:45 не е избран Imperia Online - EGT 2 4 - 2
30-03-2016 20:45 не е избран FC Citadel - KOSTAL 1 - 8
31-03-2016 18:45 не е избран DATECS - CSC 0 - 2
31-03-2016 18:45 не е избран ИНТРАМА - Visteon 2 - 12
31-03-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - ГФК България 1 - 3
31-03-2016 20:45 не е избран Komfo - eCommera 5 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Usport.bg 3 - 2
05-04-2016 20:45 не е избран Komfo - Imperia Online *7 - 7
06-04-2016 20:45 не е избран EGT 2 - GRAFIXOFT 5 - 1
06-04-2016 21:00 не е избран Software AG - FC Citadel 5 - 0
07-04-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - KOSTAL 4 - 0
07-04-2016 21:45 не е избран Visteon - EPAM Systems *6 - 6
07-04-2016 21:45 не е избран CSC - ИНТРАМА 7 - 1
07-04-2016 21:45 не е избран ГФК България - DATECS 6 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-04-2016 18:45 не е избран DATECS - EGT 2 4 - 1
12-04-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - CSC 1 - 0
12-04-2016 19:45 не е избран Usport.bg - Visteon 2 - 6
12-04-2016 19:45 не е избран KOSTAL - Software AG *1 - 1
13-04-2016 21:00 не е избран FC Citadel - Unicredit Bulbank IT 1 - 11
14-04-2016 18:45 не е избран ИНТРАМА - ГФК България 2 - 4
14-04-2016 20:45 не е избран Imperia Online - eCommera 5 - 2
14-04-2016 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Komfo 2 - 11

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2016 18:45 не е избран CSC - Usport.bg 3 - 6
18-04-2016 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - KOSTAL 7 - 2
20-04-2016 21:00 не е избран Visteon - FC Citadel 5 - 0
21-04-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM eCommera - Software AG 1 - 1
21-04-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Komfo - DATECS 4 - 2
21-04-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - EPAM Systems 9 - 1
21-04-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT 2 - ИНТРАМА 5 - 0
21-04-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Imperia Online - GRAFIXOFT 5 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - eCommera 3 - 2
25-04-2016 19:45 не е избран DATECS - Imperia Online 5 - 2
25-04-2016 19:45 не е избран Software AG - Unicredit Bulbank IT 4 - 5
27-04-2016 20:45 не е избран FC Citadel - CSC 1 - 10
28-04-2016 18:45 не е избран Usport.bg - ГФК България 0 - 6
28-04-2016 18:45 не е избран KOSTAL - Visteon 1 - 4
01-06-2016 19:45 не е избран ИНТРАМА - Komfo 0 - 11
07-06-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - EGT 2 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2016 19:45 не е избран eCommera - Unicredit Bulbank IT 1 - 5
11-05-2016 21:00 не е избран ГФК България - FC Citadel 5 - 0
13-05-2016 18:45 не е избран Visteon - Software AG 5 - 0
13-05-2016 18:45 не е избран CSC - KOSTAL 4 - 2
13-05-2016 18:45 не е избран EGT 2 - Usport.bg 1 - 6
13-05-2016 19:45 не е избран Komfo - EPAM Systems 11 - 3
13-05-2016 19:45 не е избран Imperia Online - ИНТРАМА 8 - 2
13-05-2016 19:45 не е избран GRAFIXOFT - DATECS 2 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Visteon 2 - 2
18-05-2016 18:00 не е избран Usport.bg - Komfo 2 - 6
18-05-2016 21:00 не е избран FC Citadel - EGT 2 0 - 5
18-05-2016 21:45 не е избран DATECS - eCommera 0 - 2
19-05-2016 18:45 не е избран KOSTAL - ГФК България 4 - 4
19-05-2016 19:45 не е избран Software AG - CSC 3 - 3*
19-05-2016 20:45 не е избран EPAM Systems - Imperia Online 2 - 10
06-06-2016 20:45 не е избран ИНТРАМА - GRAFIXOFT 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2016 19:45 не е избран CSC - Unicredit Bulbank IT 2 - 6
01-06-2016 00:00 не е избран Komfo - FC Citadel 5 - 0
01-06-2016 18:45 не е избран eCommera - Visteon 4 - 5
01-06-2016 20:45 не е избран Imperia Online - Usport.bg 9 - 3
02-06-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ГФК България - Software AG 4 - 1
02-06-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 EGT 2 - KOSTAL 0 - 5
02-06-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DATECS - ИНТРАМА 5 - 0
02-06-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GRAFIXOFT - EPAM Systems 3 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2016 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - ГФК България 2 - 4
08-06-2016 18:30 не е избран ИНТРАМА - eCommera 0 - 5
08-06-2016 18:45 не е избран EPAM Systems - DATECS 4 - 2
08-06-2016 19:45 не е избран KOSTAL - Komfo 2 - 4
08-06-2016 21:00 не е избран FC Citadel - Imperia Online 0 - 5
08-06-2016 22:00 не е избран Usport.bg - GRAFIXOFT 5 - 4
09-06-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Software AG - EGT 2 5 - 2
09-06-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Visteon - CSC 2 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2016 18:45 не е избран eCommera - CSC 4 - 3
15-06-2016 20:45 не е избран EGT 2 - Unicredit Bulbank IT 1 - 4
15-06-2016 21:00 не е избран GRAFIXOFT - FC Citadel 5 - 0
16-06-2016 00:00 не е избран ИНТРАМА - EPAM Systems 0 - 5
16-06-2016 18:45 не е избран ГФК България - Visteon 2 - 5
16-06-2016 18:45 не е избран Komfo - Software AG 1 - 2
16-06-2016 18:45 не е избран DATECS - Usport.bg 3 - 4
16-06-2016 19:45 не е избран Imperia Online - KOSTAL 7 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2016 21:45 не е избран KOSTAL - GRAFIXOFT 4 - 1
20-06-2016 21:45 не е избран Software AG - Imperia Online 4 - 6
22-06-2016 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Komfo 1 - 6
22-06-2016 21:00 не е избран FC Citadel - DATECS 0 - 5
22-06-2016 22:00 не е избран EPAM Systems - eCommera 2 - 3
23-06-2016 00:00 не е избран Usport.bg - ИНТРАМА 5 - 0
23-06-2016 21:45 не е избран Visteon - EGT 2 5 - 0
23-06-2016 21:45 не е избран CSC - ГФК България 2 - 7

класиране

отборМГТ
1.Imperia Online1586:4637
2.Visteon1579:2836
3.Komfo1587:4334
4.Unicredit Bulbank IT1565:3634
5.ГФК България1570:3731
6.eCommera1561:3728
7.Software AG1566:3527
8.CSC1556:4822
9.Usport.bg1556:5922
10.KOSTAL1557:4121
11.DATECS1538:4016
12.EPAM Systems1551:8016
13.EGT 21537:6212
14.GRAFIXOFT1535:7512
15.FC Citadel1514:1003
16.ИНТРАМА1510:1010