IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2016 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - Axway 2 - 1
22-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM VMware - DANTEK DEVS 4 - 1
22-02-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SAP Labs Bulgaria - e-Novator 4 - 2
23-02-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - Matrix Global 6 - 3
23-02-2016 20:45 не е избран Persy - Minerva 6 - 1
25-02-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Melon - Techhuddle 5 - 3
25-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Master Cloud - Unify 7 - 3
25-02-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DREAMIX - IPSOS 3 - 4

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2016 18:45 не е избран Axway - Matrix Global 8 - 3
07-03-2016 18:45 не е избран Minerva - TRADOLOGIC 3 - 11
07-03-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - DREAMIX 4 - 1
07-03-2016 19:45 не е избран e-Novator - Persy 6 - 4
07-03-2016 19:45 не е избран IPSOS - SAP Labs Bulgaria 4 - 0
07-03-2016 19:45 не е избран Unify - Melon 4 - 3
07-03-2016 20:45 не е избран Progress - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1
10-03-2016 19:45 не е избран Techhuddle - VMware 5 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Axway 3 - 4
14-03-2016 21:45 не е избран Melon - Progress 3 - 12
18-03-2016 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - DANTEK DEVS 5 - 0
18-03-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - e-Novator 2 - 6
18-03-2016 18:45 не е избран Matrix Global - Minerva 5 - 7
18-03-2016 19:45 не е избран VMware - Unify 5 - 2
18-03-2016 19:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 0 - 7
18-03-2016 19:45 не е избран Persy - IPSOS 0 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2016 19:45 не е избран Axway - Minerva 5 - 3
21-03-2016 20:45 не е избран e-Novator - Matrix Global 7 - 0
21-03-2016 20:45 не е избран IPSOS - TRADOLOGIC 8 - 0
21-03-2016 21:45 не е избран DANTEK DEVS - Persy 5 - 1
21-03-2016 21:45 не е избран Unify - DREAMIX 6 - 3
21-03-2016 21:45 не е избран Progress - VMware 3 - 0
24-03-2016 18:45 не е избран Techhuddle - SAP Labs Bulgaria 1 - 0
24-03-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Melon 6 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2016 18:45 не е избран Melon - Axway 6 - 9
28-03-2016 18:45 не е избран DREAMIX - Progress 1 - 1*
28-03-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - DANTEK DEVS 2 - 3
28-03-2016 19:45 не е избран VMware - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2*
28-03-2016 19:45 не е избран Matrix Global - IPSOS 0 - 12
31-03-2016 18:45 не е избран Minerva - e-Novator 2 - 8
31-03-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Unify 3 - 2
31-03-2016 21:45 не е избран Persy - Techhuddle 2 - 10

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2016 20:45 не е избран IPSOS - Minerva 5 - 0
04-04-2016 20:45 не е избран Unify - Persy 1 - 1*
04-04-2016 21:45 не е избран Axway - e-Novator *1 - 1
04-04-2016 21:45 не е избран DANTEK DEVS - Matrix Global 5 - 0
04-04-2016 21:45 не е избран Progress - SAP Labs Bulgaria 5 - 1
05-04-2016 20:45 не е избран Melon - VMware 2 - 8
07-04-2016 20:45 не е избран Techhuddle - TRADOLOGIC 8 - 2
07-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DREAMIX 1 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2016 18:45 не е избран DREAMIX - Melon 7 - 3
11-04-2016 18:45 не е избран Minerva - DANTEK DEVS 0 - 10
11-04-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 2 - 3
11-04-2016 19:45 не е избран Persy - Progress 0 - 5
11-04-2016 19:45 не е избран e-Novator - IPSOS 0 - 1
11-04-2016 20:45 не е избран TRADOLOGIC - Unify 1 - 5
14-04-2016 19:45 не е избран VMware - Axway 5 - 0
14-04-2016 19:45 не е избран Matrix Global - Techhuddle 2 - 13

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - e-Novator 1 - 1*
18-04-2016 20:45 не е избран Progress - TRADOLOGIC 5 - 3
18-04-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Persy 4 - 2
18-04-2016 20:45 не е избран Melon - SAP Labs Bulgaria 1 - 10
18-04-2016 21:45 не е избран Axway - IPSOS 2 - 3
18-04-2016 21:45 не е избран Unify - Matrix Global 5 - 3
21-04-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Techhuddle - Minerva 9 - 1
21-04-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 VMware - DREAMIX 6 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2016 21:45 не е избран e-Novator - Techhuddle 3 - 5
28-04-2016 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Ingram Micro Master Cloud 4 - 5
10-05-2016 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - VMware 1 - 1
26-05-2016 18:45 не е избран DREAMIX - Axway 1 - 3
26-05-2016 18:45 не е избран Matrix Global - Progress 2 - 5
26-05-2016 20:45 не е избран IPSOS - DANTEK DEVS 1 - 6
27-05-2016 19:45 не е избран Minerva - Unify 0 - 4
08-06-2016 21:00 не е избран Persy - Melon 2 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Matrix Global 3 - 2
09-05-2016 20:45 не е избран Melon - TRADOLOGIC 8 - 6
09-05-2016 20:45 не е избран VMware - Persy 6 - 0
09-05-2016 21:45 не е избран Unify - e-Novator 4 - 3
09-05-2016 21:45 не е избран Progress - Minerva 17 - 0
09-05-2016 21:45 не е избран DREAMIX - SAP Labs Bulgaria 3 - 4
12-05-2016 21:45 не е избран Techhuddle - IPSOS 1 - 5
07-06-2016 18:45 не е избран Axway - DANTEK DEVS 4 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2016 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Axway 2 - 1
16-05-2016 18:45 не е избран Matrix Global - Melon 12 - 3
16-05-2016 18:45 не е избран e-Novator - Progress 1 - 2
16-05-2016 19:45 не е избран Minerva - Ingram Micro Master Cloud 0 - 5
16-05-2016 19:45 не е избран IPSOS - Unify 3 - 0
16-05-2016 20:45 не е избран Persy - DREAMIX 1 - 5
19-05-2016 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Techhuddle 3 - 2
19-05-2016 19:45 не е избран TRADOLOGIC - VMware 2 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2016 18:45 не е избран DREAMIX - TRADOLOGIC 4 - 3
31-05-2016 19:45 не е избран Axway - Techhuddle 6 - 4
31-05-2016 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Persy 0 - 0*
01-06-2016 18:30 не е избран Melon - Minerva 1 - 3
02-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Unify - DANTEK DEVS 2 - 1
02-06-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - IPSOS 2 - 2*
02-06-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VMware - Matrix Global 9 - 3
22-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - e-Novator 3 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - SAP Labs Bulgaria 1 - 6
06-06-2016 18:45 не е избран Matrix Global - DREAMIX 5 - 3
06-06-2016 18:45 не е избран e-Novator - Melon 6 - 0
06-06-2016 19:45 не е избран Minerva - VMware 0 - 3
06-06-2016 20:45 не е избран Persy - Axway 2 - 3
09-06-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - Progress 1 - 3
09-06-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 IPSOS - Ingram Micro Master Cloud 3 - 2
09-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Techhuddle - Unify 4 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2016 20:45 не е избран Axway - Unify 2 - 11
13-06-2016 20:45 не е избран Melon - IPSOS 1 - 10
13-06-2016 20:45 не е избран VMware - e-Novator 6 - 1
13-06-2016 21:45 не е избран DREAMIX - Minerva 10 - 3
13-06-2016 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Matrix Global 2 - 4
16-06-2016 21:45 не е избран Progress - Techhuddle 8 - 1
16-06-2016 22:30 не е избран Persy - TRADOLOGIC 4 - 1
17-06-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - DANTEK DEVS 0 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2016 21:45 не е избран IPSOS - VMware 6 - 4
22-06-2016 18:30 не е избран DANTEK DEVS - Melon 6 - 2
23-06-2016 20:45 не е избран Techhuddle - Ingram Micro Master Cloud 5 - 5
24-06-2016 18:45 не е избран TRADOLOGIC - Axway 0 - 5
24-06-2016 18:45 не е избран e-Novator - DREAMIX 0 - 5
24-06-2016 19:45 не е избран Unify - Progress 2 - 8
24-06-2016 20:45 не е избран Matrix Global - Persy 8 - 1
04-07-2016 21:45 не е избран Minerva - SAP Labs Bulgaria -

класиране

отборМГТ
1.Progress1582:1941
2.IPSOS1569:2140
3.VMware1565:3032
4.DANTEK DEVS1553:2829
5.Unify1556:4728
6.Ingram Micro Master Cloud1550:4226
7.Axway1554:5026
8.Techhuddle1578:4925
9.SAP Labs Bulgaria1440:2823
10.DREAMIX1552:5119
11.e-Novator1547:4017
12.Matrix Global1552:8912
13.Melon1543:1049
14.Persy1526:608
15.TRADOLOGIC1544:776
16.Minerva1423:996