IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - Enetpulse 8 - 1
22-02-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - SBTECH 1 - 2
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3
22-02-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 VIVACOM 4PLAY - EGT *1 - 1
25-02-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM OPENCODE - GTT 0 - 1
25-02-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - Stemo 5 - 2
25-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - i:FAO 7 - 3
25-02-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Ingram Micro Top Fortune - CODIX 4 - 2
25-02-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ORBIT - Adecco GSD 6 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-02-2016 18:45 не е избран i:FAO - OPENCODE 2 - 4
29-02-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - DXC.technology 2 - 1
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1
29-02-2016 19:45 не е избран Adecco GSD - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
29-02-2016 19:45 не е избран SBTECH - ORBIT 3 - 5
29-02-2016 20:45 не е избран Stemo - Ingram Micro Top Fortune 5 - 2
29-02-2016 20:45 не е избран GTT - SUTHERLAND 3 - 7
29-02-2016 21:45 не е избран EGT - VIVACOM 1 - 1*
04-07-2016 19:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ДАНТЕК 3 - 5
07-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM - Enetpulse 0 - 9
07-03-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - GTT 3 - 1
11-03-2016 18:45 не е избран ORBIT - EGT 4 - 1
11-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - SBTECH 4 - 3
11-03-2016 18:45 не е избран OPENCODE - Adecco GSD 4 - 1
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2
11-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - i:FAO 3 - 4
26-05-2016 18:45 не е избран CODIX - Stemo 3 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2016 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 2 - 2*
14-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - OPENCODE 4 - 2
14-03-2016 20:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 4PLAY 9 - 0
14-03-2016 21:45 не е избран EGT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2
14-03-2016 21:45 не е избран ДАНТЕК - VIVACOM 6 - 0
17-03-2016 20:45 не е избран Adecco GSD - SUTHERLAND 1 - 4
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1
17-03-2016 21:45 не е избран GTT - CODIX 1 - 4
17-03-2016 21:45 не е избран Enetpulse - ORBIT 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2016 18:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 2 - 3
21-03-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 7 - 2
21-03-2016 18:45 не е избран OPENCODE - EGT 0 - 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM - DXC.technology 2 - 5
24-03-2016 18:45 не е избран CODIX - i:FAO 5 - 7
24-03-2016 18:45 не е избран Stemo - GTT 3 - 1
24-03-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - SBTECH 6 - 3
24-03-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2016 20:45 не е избран SBTECH - Ingram Micro Top Fortune *3 - 3
28-03-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2*
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3
28-03-2016 21:45 не е избран EGT - SUTHERLAND 2 - 4
28-03-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - VIVACOM 4 - 8
31-03-2016 19:45 не е избран Enetpulse - OPENCODE 0 - 5
31-03-2016 20:45 не е избран i:FAO - Stemo 5 - 2
31-03-2016 21:45 не е избран Adecco GSD - CODIX 7 - 3
31-03-2016 21:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 5 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2016 18:45 не е избран OPENCODE - ДАНТЕК 1 - 4
04-04-2016 18:45 не е избран CODIX - SBTECH 4 - 6
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4
04-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 5 - 0
04-04-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Enetpulse 5 - 3
07-04-2016 18:45 не е избран Stemo - Adecco GSD 3 - 3*
07-04-2016 18:45 не е избран GTT - i:FAO 2 - 4
07-04-2016 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT 2 - 1
06-07-2016 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - DXC.technology 3 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - OPENCODE 4 - 1
11-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 12
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5
11-04-2016 21:45 не е избран VIVACOM - ORBIT 1 - 7
12-04-2016 21:45 не е избран SBTECH - Stemo 1 - 4
14-04-2016 18:45 не е избран EGT - CODIX *3 - 3
14-04-2016 19:45 не е избран Enetpulse - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5
14-04-2016 21:45 не е избран Adecco GSD - GTT 4 - 2
15-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - SUTHERLAND 3 - 3*

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VIVACOM 7 - 2
18-04-2016 19:45 не е избран OPENCODE - VIVACOM 4PLAY 2 - 6
21-04-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 5 - 4
22-04-2016 18:45 не е избран GTT - SBTECH 4 - 3
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6
22-04-2016 19:45 не е избран i:FAO - Adecco GSD 5 - 0
22-04-2016 21:45 не е избран CODIX - Enetpulse 2 - 4
04-05-2016 21:45 не е избран SUTHERLAND - DXC.technology 1 - 5
25-05-2016 19:45 не е избран Stemo - EGT 2 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX 10 - 0
25-04-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - SUTHERLAND 2 - 8
25-04-2016 20:45 не е избран ORBIT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0
28-04-2016 20:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 7 - 3
27-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - i:FAO 5 - 8
23-06-2016 21:45 не е избран VIVACOM - OPENCODE 5 - 3
28-06-2016 18:45 не е избран Enetpulse - Stemo 3 - 4
04-07-2016 21:45 не е избран EGT - GTT 5 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2016 18:45 не е избран CODIX - DXC.technology 2 - 5
09-05-2016 18:45 не е избран Stemo - ДАНТЕК 1 - 4
09-05-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - VIVACOM 5 - 2
12-05-2016 00:00 не е избран Adecco GSD - SBTECH 0 - 5
12-05-2016 18:45 не е избран GTT - Enetpulse 2 - 4
12-05-2016 18:45 не е избран i:FAO - EGT 5 - 3
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3
12-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - ORBIT 5 - 0
12-05-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 4PLAY 4 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-05-2016 21:45 не е избран DXC.technology - Stemo 9 - 3
16-05-2016 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - CODIX 0 - 5
19-05-2016 19:45 не е избран ORBIT - SUTHERLAND 2 - 9
19-05-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - OPENCODE 7 - 4
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7
19-05-2016 21:45 не е избран EGT - Adecco GSD 5 - 0
19-05-2016 21:45 не е избран Enetpulse - i:FAO 9 - 6
17-06-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - GTT 5 - 0
04-07-2016 20:45 не е избран VIVACOM - Ingram Micro Top Fortune 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-05-2016 18:45 не е избран GTT - DXC.technology 2 - 11
30-05-2016 18:45 не е избран i:FAO - ДАНТЕК 4 - 6
30-05-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - Enetpulse 0 - 5
30-05-2016 19:45 не е избран CODIX - VIVACOM 4 - 0
30-05-2016 19:45 не е избран Stemo - VIVACOM 4PLAY 4 - 3
31-05-2016 18:45 не е избран SBTECH - EGT 5 - 1
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3
02-06-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 2 - 3
02-06-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SUTHERLAND - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-06-2016 20:45 не е избран ДАНТЕК - Adecco GSD 5 - 0
06-06-2016 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 1 - 6
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5
06-06-2016 21:45 не е избран Enetpulse - SBTECH 2 - 7
06-06-2016 21:45 не е избран VIVACOM - Stemo 1 - 2
09-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - i:FAO 6 - 2
09-06-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ORBIT - CODIX 1 - 3
09-06-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM OPENCODE - SUTHERLAND 1 - 11
07-07-2016 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 4 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2016 18:45 не е избран Adecco GSD - DXC.technology 2 - 8
13-06-2016 18:45 не е избран SBTECH - ДАНТЕК 1 - 5
13-06-2016 19:45 не е избран GTT - VIVACOM 1 - 2
13-06-2016 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 6 - 3
14-06-2016 19:45 не е избран Stemo - ORBIT 2 - 5
17-06-2016 18:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - OPENCODE 0 - 2
17-06-2016 18:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5
17-06-2016 19:45 не е избран EGT - Enetpulse 4 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-06-2016 00:00 не е избран VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD 5 - 0
20-06-2016 18:45 не е избран ДАНТЕК - EGT 2 - 0
20-06-2016 18:45 не е избран DXC.technology - SBTECH 8 - 6
20-06-2016 18:45 не е избран OPENCODE - CODIX 1 - 0
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5
20-06-2016 19:45 не е избран VIVACOM - i:FAO 2 - 6
23-06-2016 18:45 не е избран ORBIT - GTT 4 - 1
23-06-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Stemo 10 - 3
23-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - Ingram Micro Top Fortune 6 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-06-2016 19:45 не е избран EGT - DXC.technology 2 - 7
27-06-2016 19:45 не е избран Stemo - OPENCODE 3 - 4
27-06-2016 19:45 не е избран GTT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5
27-06-2016 20:45 не е избран Enetpulse - ДАНТЕК 6 - 4
27-06-2016 20:45 не е избран CODIX - SUTHERLAND 2 - 9
27-06-2016 20:45 не е избран i:FAO - ORBIT *3 - 3
27-06-2016 21:45 не е избран Adecco GSD - VIVACOM 0 - 5
27-06-2016 21:45 не е избран SBTECH - VIVACOM 4PLAY 3 - 6
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.DXC.technology17102:3543
2.SUTHERLAND17101:4543
3.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1792:4143
4.ДАНТЕК1775:3241
5.i:FAO1777:6432
6.ORBIT1754:4928
7.Enetpulse1770:6927
8.A11761:6925
9.EGT1745:4724
10.Ingram Micro Top Fortune1749:5423
11.SBTECH1767:6422
12.OPENCODE1741:5521
13.Stemo1747:6520
14.VIVACOM1739:6616
15.CODIX1745:6814
16.VIVACOM 4PLAY1749:9210
17.GTT1734:729
18.Adecco GSD1719:807