АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2016 00:00 не е избран NIKE team - Бърдо лозен 5 - 0
21-02-2016 12:00 не е избран Спокойните - Белите кончета 8 - 1
21-02-2016 13:00 не е избран Mladost Team - Лидер 1 - 1*
21-02-2016 13:00 не е избран ПИРИН - Лозен Сити 0 - 8
21-02-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ESTUPIDEZ 1 - 4
21-02-2016 17:00 не е избран Кривина - ПСЖ София 0 - 5
21-02-2016 20:00 не е избран FC SIVEN - Fresh Market 2 - 6
21-02-2016 21:00 не е избран ФЕНИКС - БГ Белот 6 - 2
21-02-2016 22:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Играчорите 0 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2016 00:00 не е избран Бърдо лозен - Fresh Market 0 - 5
28-02-2016 09:00 не е избран NIKE team - Спортист Долни Лозен 2 - 3
28-02-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Спокойните 2 - 7
28-02-2016 13:00 не е избран Лидер - ПИРИН 5 - 0
28-02-2016 13:00 не е избран Играчорите - Mladost Team 1 - 1
28-02-2016 14:00 не е избран ESTUPIDEZ - ФЕНИКС 1 - 3
28-02-2016 14:00 не е избран Белите кончета - Пирин Гоце Делчев 2 - 7
28-02-2016 16:00 не е избран ПСЖ София - FC SIVEN 5 - 0
28-02-2016 18:00 не е избран БГ Белот - Кривина 8 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2016 00:00 не е избран ПИРИН - Играчорите 0 - 5
18-06-2016 00:00 не е избран Кривина - ESTUPIDEZ 0 - 5
18-06-2016 00:00 не е избран FC SIVEN - БГ Белот 5 - 0
18-06-2016 20:00 не е избран Mladost Team - NIKE team 4 - 2
18-06-2016 21:00 не е избран Спокойните - Лидер 4 - 2
18-06-2016 21:45 не е избран ФЕНИКС - Белите кончета 6 - 1
18-06-2016 22:00 не е избран Fresh Market - ПСЖ София 4 - 1
30-06-2016 19:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен Сити 5 - 0
01-07-2016 18:45 не е избран Спортист Долни Лозен - Бърдо лозен 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2016 21:30 не е избран Лозен Сити - ФЕНИКС 5 - 4
20-03-2016 00:00 не е избран Бърдо лозен - ПСЖ София 0 - 5
20-03-2016 09:00 не е избран БГ Белот - Fresh Market 4 - 4
20-03-2016 09:00 не е избран ESTUPIDEZ - FC SIVEN *5 - 5
20-03-2016 09:00 не е избран Белите кончета - Кривина 6 - 2
20-03-2016 10:00 не е избран Лидер - Пирин Гоце Делчев 2 - 3
20-03-2016 10:00 не е избран Играчорите - Спокойните 0 - 5
20-03-2016 11:00 не е избран NIKE team - ПИРИН 4 - 5
20-03-2016 11:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Mladost Team 2 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2016 00:00 не е избран Mladost Team - Бърдо лозен 5 - 0
27-03-2016 12:00 не е избран ПИРИН - Спортист Долни Лозен 0 - 5
27-03-2016 12:00 не е избран Спокойните - NIKE team 6 - 2
27-03-2016 13:00 не е избран ФЕНИКС - Лидер 7 - 3
27-03-2016 13:00 не е избран Кривина - Лозен Сити 0 - 5
27-03-2016 13:00 не е избран FC SIVEN - Белите кончета 1 - 6
27-03-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Играчорите 6 - 3
27-03-2016 14:00 не е избран Fresh Market - ESTUPIDEZ 6 - 2
27-03-2016 14:00 не е избран ПСЖ София - БГ Белот 5 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2016 14:00 не е избран Mladost Team - ПИРИН 6 - 3
03-04-2016 15:00 не е избран NIKE team - Пирин Гоце Делчев *3 - 3
03-04-2016 15:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Спокойните 3 - 6
03-04-2016 16:00 не е избран Белите кончета - Fresh Market 1 - 2
03-04-2016 16:00 не е избран Лозен Сити - FC SIVEN 8 - 6
03-04-2016 16:00 не е избран Лидер - Кривина 7 - 3
03-04-2016 17:00 не е избран ESTUPIDEZ - ПСЖ София 3 - 6
03-04-2016 22:00 не е избран Играчорите - ФЕНИКС 0 - 10
05-05-2016 20:45 не е избран Бърдо лозен - БГ Белот 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2016 14:00 не е избран ПИРИН - Бърдо лозен 2 - 6
10-04-2016 16:00 не е избран FC SIVEN - Лидер 1 - 10
10-04-2016 17:00 не е избран Спокойните - Mladost Team 4 - 2
10-04-2016 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Спортист Долни Лозен 5 - 0
10-04-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - NIKE team 2 - 1
10-04-2016 18:00 не е избран Кривина - Играчорите 3 - 7
10-04-2016 19:00 не е избран Fresh Market - Лозен Сити 5 - 4
10-04-2016 19:00 не е избран ПСЖ София - Белите кончета 6 - 2
10-04-2016 19:00 не е избран БГ Белот - ESTUPIDEZ 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 11:00 не е избран NIKE team - Кривина 5 - 0
17-04-2016 20:00 не е избран Играчорите - FC SIVEN 4 - 2
17-04-2016 21:00 не е избран Лозен Сити - ПСЖ София 1 - 4
17-04-2016 21:00 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4
17-04-2016 21:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ФЕНИКС 2 - 3
17-04-2016 22:00 не е избран Белите кончета - БГ Белот 5 - 0
17-04-2016 22:00 не е избран Mladost Team - Пирин Гоце Делчев 0 - 7
17-04-2016 22:00 не е избран ПИРИН - Спокойните 3 - 5
23-04-2016 20:00 не е избран Бърдо лозен - ESTUPIDEZ 4 - 9

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 00:00 не е избран Кривина - Спортист Долни Лозен 0 - 5
24-04-2016 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ПИРИН 10 - 2
24-04-2016 09:00 не е избран ФЕНИКС - Mladost Team 6 - 4
24-04-2016 10:00 не е избран FC SIVEN - NIKE team 2 - 5
24-04-2016 10:00 не е избран Fresh Market - Играчорите 5 - 0
24-04-2016 10:00 не е избран ПСЖ София - Лидер 1 - 0
24-04-2016 11:00 не е избран БГ Белот - Лозен Сити 0 - 5
24-04-2016 11:00 не е избран ESTUPIDEZ - Белите кончета 5 - 4
24-04-2016 16:00 не е избран Спокойните - Бърдо лозен 11 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 00:00 не е избран Лидер - БГ Белот 5 - 0
15-05-2016 00:00 не е избран Mladost Team - Кривина 5 - 0
15-05-2016 12:00 не е избран ПИРИН - ФЕНИКС 0 - 5
15-05-2016 12:00 не е избран Спокойните - Пирин Гоце Делчев 2 - 4
15-05-2016 13:00 не е избран Играчорите - ПСЖ София 0 - 5
15-05-2016 13:00 не е избран NIKE team - Fresh Market 3 - 1
15-05-2016 13:00 не е избран Спортист Долни Лозен - FC SIVEN 5 - 2
15-05-2016 18:00 не е избран Бърдо лозен - Белите кончета 3 - 5
06-07-2016 20:45 не е избран Лозен Сити - ESTUPIDEZ 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2016 00:00 не е избран Кривина - ПИРИН 0 - 5
29-05-2016 15:00 не е избран Fresh Market - Спортист Долни Лозен 5 - 3
29-05-2016 15:00 не е избран БГ Белот - Играчорите 0 - 5
29-05-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Лозен Сити 1 - 2
29-05-2016 16:00 не е избран ФЕНИКС - Спокойните 3 - 3*
29-05-2016 16:00 не е избран FC SIVEN - Mladost Team 1 - 6
29-05-2016 17:00 не е избран ESTUPIDEZ - Лидер 2 - 3
29-05-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бърдо лозен 13 - 3
06-06-2016 22:30 не е избран ПСЖ София - NIKE team 3 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2016 00:00 не е избран NIKE team - БГ Белот 5 - 0
05-06-2016 00:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ПСЖ София 0 - 5
05-06-2016 00:00 не е избран Спокойните - Кривина 5 - 0
05-06-2016 17:00 не е избран Лидер - Белите кончета 4 - 3
05-06-2016 17:00 не е избран Играчорите - ESTUPIDEZ 8 - 5
05-06-2016 18:00 не е избран Mladost Team - Fresh Market 4 - 2
05-06-2016 18:00 не е избран Бърдо лозен - Лозен Сити 3 - 3
05-06-2016 19:00 не е избран ПИРИН - FC SIVEN 8 - 6
05-06-2016 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФЕНИКС 4 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2016 20:00 не е избран Fresh Market - ПИРИН 5 - 0
12-06-2016 00:00 не е избран Кривина - Пирин Гоце Делчев 0 - 5
12-06-2016 00:00 не е избран БГ Белот - Спортист Долни Лозен 0 - 5
12-06-2016 20:00 не е избран Белите кончета - Играчорите 2 - 5
12-06-2016 20:00 не е избран Лозен Сити - Лидер 4 - 5
12-06-2016 21:00 не е избран ПСЖ София - Mladost Team 1 - 3
12-06-2016 21:00 не е избран ESTUPIDEZ - NIKE team 0 - 0
12-06-2016 22:00 не е избран FC SIVEN - Спокойните 2 - 7
12-06-2016 22:00 не е избран ФЕНИКС - Бърдо лозен 12 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2016 14:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC SIVEN 5 - 2
18-06-2016 19:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ESTUPIDEZ 6 - 10
19-06-2016 00:00 не е избран Mladost Team - БГ Белот 5 - 0
19-06-2016 00:00 не е избран ПИРИН - ПСЖ София 0 - 5
19-06-2016 00:00 не е избран ФЕНИКС - Кривина 5 - 0
19-06-2016 15:00 не е избран NIKE team - Белите кончета 5 - 3
19-06-2016 16:00 не е избран Спокойните - Fresh Market 8 - 4
19-06-2016 17:00 не е избран Бърдо лозен - Лидер 5 - 5*
20-06-2016 22:30 не е избран Играчорите - Лозен Сити 3 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2016 00:00 не е избран БГ Белот - ПИРИН 5 - 0
26-06-2016 00:00 не е избран Кривина - Бърдо лозен 0 - 5
26-06-2016 12:00 не е избран FC SIVEN - ФЕНИКС 0 - 5
26-06-2016 12:00 не е избран Fresh Market - Пирин Гоце Делчев 0 - 5
26-06-2016 12:00 не е избран ПСЖ София - Спокойните 3 - 5
26-06-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Mladost Team 1 - 6
26-06-2016 13:00 не е избран Белите кончета - Спортист Долни Лозен 5 - 4
26-06-2016 14:00 не е избран Лидер - Играчорите 6 - 3
26-06-2016 18:00 не е избран Лозен Сити - NIKE team 3 - 3*

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2016 00:00 не е избран Спокойните - БГ Белот 5 - 0
03-07-2016 00:00 не е избран Кривина - FC SIVEN 0 - 5
03-07-2016 16:00 не е избран Бърдо лозен - Играчорите 4 - 2
03-07-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Лозен Сити 3 - 2
03-07-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ПСЖ София 6 - 2
03-07-2016 18:00 не е избран ФЕНИКС - Fresh Market 9 - 6
03-07-2016 19:00 не е избран NIKE team - Лидер 3 - 3
03-07-2016 19:00 не е избран Mladost Team - Белите кончета 5 - 1
03-07-2016 19:00 не е избран ПИРИН - ESTUPIDEZ 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2016 00:00 не е избран Fresh Market - Кривина 5 - 0
10-07-2016 00:00 не е избран БГ Белот - Пирин Гоце Делчев 0 - 5
10-07-2016 00:00 не е избран Белите кончета - ПИРИН 5 - 0
10-07-2016 12:00 не е избран ПСЖ София - ФЕНИКС 0 - 5
10-07-2016 13:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спокойните 0 - 5
10-07-2016 13:00 не е избран Лозен Сити - Mladost Team 3 - 4
10-07-2016 14:00 не е избран Лидер - Спортист Долни Лозен 5 - 0
10-07-2016 14:00 не е избран Играчорите - NIKE team 9 - 7
10-07-2016 17:00 не е избран FC SIVEN - Бърдо лозен 1 - 8

класиране

отборМГТ
1.Пирин Гоце Делчев1794:2746
2.Спокойните1796:3246
3.ФЕНИКС1793:3443
4.Mladost Team1766:3538
5.ПСЖ София1762:3136
6.Fresh Market1769:4734
7.Лидер1767:4430
8.Играчорите1757:6228
9.Лозен Сити1761:5323
10.ESTUPIDEZ1762:6223
11.NIKE team1757:4722
12.Спортист Долни Лозен1751:5721
13.Белите кончета1753:6518
14.Бърдо лозен1749:8817
15.ПИРИН1628:859
16.FC SIVEN1743:937
17.БГ Белот1614:774
18.Кривина1710:930