АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2016 10:00 не е избран Athletic - ФК ЕВРОПА 5 - 3
21-02-2016 11:00 не е избран Напълно непознати - White Widow 6 - 2
21-02-2016 11:00 не е избран ORANGE COUNTY - Изтокът 4 - 3
21-02-2016 13:00 не е избран ПФК "61" - По-добрите 1 - 3
21-02-2016 19:00 не е избран Mladost Crew - FC Parizheti 2 - 2*
21-02-2016 20:00 не е избран Whiskey United - Еконт 61 4 - 2
21-02-2016 22:00 не е избран ЦВС - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 3
21-02-2016 22:00 не е избран Loko Vakarel - Червена Звезда 4 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2016 09:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Loko Vakarel *6 - 6
28-02-2016 11:00 не е избран White Widow - ORANGE COUNTY 5 - 0
28-02-2016 15:00 не е избран Изтокът - Mladost Crew 7 - 1
28-02-2016 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Whiskey United 0 - 7
28-02-2016 19:00 не е избран FC Parizheti - ПФК "61" *0 - 0
28-02-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - Athletic 3 - 1
28-02-2016 22:00 не е избран BulTeam - ЦВС 1 - 2
02-03-2016 21:45 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 6 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-06-2016 00:00 не е избран Athletic - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
18-06-2016 00:00 не е избран По-добрите - FC Parizheti 5 - 0
18-06-2016 15:00 не е избран Напълно непознати - ФК ЕВРОПА 0 - 5
18-06-2016 16:00 не е избран ORANGE COUNTY - Червена Звезда 1 - 2
18-06-2016 16:00 не е избран Mladost Crew - White Widow 0 - 5
28-06-2016 18:45 не е избран Whiskey United - BulTeam 3 - 7
02-07-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Изтокът 2 - 11
02-07-2016 19:00 не е избран Loko Vakarel - Еконт 61 8 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2016 17:00 не е избран Изтокът - По-добрите 3 - 0
20-03-2016 17:00 не е избран White Widow - ПФК "61" 6 - 3
20-03-2016 18:00 не е избран Червена Звезда - Mladost Crew 9 - 0
20-03-2016 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ORANGE COUNTY 1 - 6
20-03-2016 18:00 не е избран Еконт 61 - Напълно непознати 3 - 3
20-03-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Loko Vakarel 8 - 4
20-03-2016 19:00 не е избран BulTeam - Athletic 2 - 2
20-03-2016 19:00 не е избран ЦВС - Whiskey United 4 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2016 20:00 не е избран Athletic - ЦВС 0 - 3
27-03-2016 20:00 не е избран Loko Vakarel - BulTeam 3 - 4
27-03-2016 21:00 не е избран Напълно непознати - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6
27-03-2016 21:00 не е избран ORANGE COUNTY - Еконт 61 2 - 4
27-03-2016 21:00 не е избран Mladost Crew - ФК ЕВРОПА 5 - 0
27-03-2016 22:00 не е избран ПФК "61" - Червена Звезда 2 - 5
27-03-2016 22:00 не е избран По-добрите - White Widow 3 - 7
27-03-2016 22:00 не е избран FC Parizheti - Изтокът 0 - 9

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2016 09:00 не е избран BulTeam - Напълно непознати 5 - 0
03-04-2016 09:00 не е избран ЦВС - Loko Vakarel 7 - 3
03-04-2016 09:00 не е избран Whiskey United - Athletic 6 - 3
03-04-2016 10:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ПФК "61" 6 - 2
03-04-2016 10:00 не е избран Еконт 61 - Mladost Crew 14 - 1
03-04-2016 10:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ORANGE COUNTY 5 - 0
03-04-2016 11:00 не е избран White Widow - FC Parizheti 7 - 0
03-04-2016 11:00 не е избран Червена Звезда - По-добрите 4 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2016 11:00 не е избран Loko Vakarel - Whiskey United 4 - 3
10-04-2016 12:00 не е избран Напълно непознати - ЦВС 2 - 1
10-04-2016 12:00 не е избран ORANGE COUNTY - BulTeam 9 - 1
10-04-2016 12:00 не е избран Mladost Crew - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 11
10-04-2016 13:00 не е избран По-добрите - ФК ЕВРОПА 4 - 9
10-04-2016 13:00 не е избран FC Parizheti - Червена Звезда 3 - 9
11-04-2016 22:30 не е избран Изтокът - White Widow 4 - 3
05-05-2016 20:45 не е избран ПФК "61" - Еконт 61 *1 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ПФК "61" *4 - 4
17-04-2016 15:00 не е избран Еконт 61 - По-добрите 6 - 1
17-04-2016 15:00 не е избран BulTeam - Mladost Crew 7 - 2
17-04-2016 15:00 не е избран ЦВС - ORANGE COUNTY 5 - 1
17-04-2016 16:00 не е избран Червена Звезда - Изтокът 4 - 4
17-04-2016 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - FC Parizheti 9 - 4
17-04-2016 16:00 не е избран Whiskey United - Напълно непознати 5 - 3
17-04-2016 17:00 не е избран Athletic - Loko Vakarel 2 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Athletic 5 - 2
24-04-2016 17:00 не е избран ORANGE COUNTY - Whiskey United 2 - 6
24-04-2016 18:00 не е избран Mladost Crew - ЦВС 0 - 18
24-04-2016 18:00 не е избран ПФК "61" - BulTeam 3 - 6
24-04-2016 18:00 не е избран По-добрите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 4
24-04-2016 19:00 не е избран Изтокът - ФК ЕВРОПА 7 - 0
24-04-2016 19:00 не е избран White Widow - Червена Звезда 5 - 1
24-04-2016 20:00 не е избран FC Parizheti - Еконт 61 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Mladost Crew 13 - 1
15-05-2016 20:00 не е избран Athletic - ORANGE COUNTY *2 - 2
15-05-2016 20:00 не е избран Loko Vakarel - Напълно непознати 7 - 3
15-05-2016 21:00 не е избран BulTeam - По-добрите 10 - 4
15-05-2016 21:00 не е избран ЦВС - ПФК "61" 3 - 2
15-05-2016 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - White Widow 1 - 3
15-05-2016 22:00 не е избран Еконт 61 - Изтокът 5 - 2
15-05-2016 22:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - FC Parizheti 6 - 3

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2016 11:00 не е избран FC Parizheti - BulTeam 2 - 10
29-05-2016 11:00 не е избран White Widow - Еконт 61 1 - 3
29-05-2016 14:00 не е избран Mladost Crew - Athletic 4 - 9
29-05-2016 15:00 не е избран По-добрите - ЦВС 2 - 3
29-05-2016 19:00 не е избран ORANGE COUNTY - Loko Vakarel 2 - 3
29-05-2016 20:00 не е избран ПФК "61" - Whiskey United 1 - 0
29-05-2016 21:00 не е избран Червена Звезда - ФК ЕВРОПА 4 - 5
07-06-2016 22:30 не е избран Изтокът - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2016 00:00 не е избран Еконт 61 - Червена Звезда 5 - 0
05-06-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - White Widow 6 - 3
05-06-2016 12:00 не е избран BulTeam - Изтокът 5 - 2
05-06-2016 13:00 не е избран Whiskey United - По-добрите 5 - 0
05-06-2016 13:00 не е избран Athletic - ПФК "61" 2 - 9
05-06-2016 14:00 не е избран ЦВС - FC Parizheti 6 - 0
05-06-2016 14:00 не е избран Напълно непознати - ORANGE COUNTY 8 - 4
07-06-2016 22:30 не е избран Loko Vakarel - Mladost Crew 7 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2016 00:00 не е избран По-добрите - Athletic 5 - 0
12-06-2016 00:00 не е избран FC Parizheti - Whiskey United 0 - 5
12-06-2016 14:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Еконт 61 4 - 2
12-06-2016 15:00 не е избран Изтокът - ЦВС 7 - 7*
12-06-2016 15:00 не е избран White Widow - BulTeam *2 - 2
12-06-2016 15:00 не е избран Червена Звезда - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 1
12-06-2016 16:00 не е избран ПФК "61" - Loko Vakarel 9 - 4
12-06-2016 17:00 не е избран Mladost Crew - Напълно непознати 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2016 00:00 не е избран Athletic - FC Parizheti 0 - 5
19-06-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Mladost Crew 5 - 0
19-06-2016 17:00 не е избран BulTeam - Червена Звезда 4 - 5
19-06-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Изтокът *3 - 3
19-06-2016 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ФК ЕВРОПА 9 - 2
19-06-2016 18:00 не е избран Loko Vakarel - По-добрите 5 - 3
07-07-2016 18:45 не е избран ЦВС - White Widow 5 - 0
07-07-2016 18:45 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 4 - 8

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2016 00:00 не е избран FC Parizheti - Loko Vakarel 0 - 5
26-06-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6
26-06-2016 21:00 не е избран По-добрите - Напълно непознати 6 - 13
26-06-2016 21:00 не е избран Изтокът - Athletic 5 - 0
26-06-2016 22:00 не е избран White Widow - Whiskey United 3 - 6
26-06-2016 22:00 не е избран Червена Звезда - ЦВС 2 - 1
26-06-2016 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - BulTeam 0 - 5
29-06-2016 22:30 не е избран ПФК "61" - ORANGE COUNTY 6 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2016 00:00 не е избран Athletic - White Widow 0 - 5
03-07-2016 00:00 не е избран Напълно непознати - FC Parizheti 5 - 0
03-07-2016 11:00 не е избран BulTeam - Еконт 61 15 - 1
03-07-2016 11:00 не е избран ЦВС - ФК ЕВРОПА 5 - 0
03-07-2016 11:00 не е избран ORANGE COUNTY - По-добрите 0 - 5
03-07-2016 16:00 не е избран Mladost Crew - ПФК "61" 2 - 8
03-07-2016 17:00 не е избран Whiskey United - Червена Звезда 9 - 3
03-07-2016 21:00 не е избран Loko Vakarel - Изтокът 2 - 9

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2016 00:00 не е избран FC Parizheti - ORANGE COUNTY 0 - 5
10-07-2016 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Whiskey United 0 - 5
10-07-2016 16:00 не е избран Еконт 61 - ЦВС 0 - 5
10-07-2016 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 5 - 1
10-07-2016 20:00 не е избран По-добрите - Mladost Crew 0 - 5
10-07-2016 21:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 5 - 0
10-07-2016 21:00 не е избран White Widow - Loko Vakarel 0 - 5
10-07-2016 21:00 не е избран Червена Звезда - Athletic 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.ПАРТИЗАН Челопечене 20121684:4540
2.ЦВС1677:2437
3.Whiskey United1681:3634
4.BulTeam1685:4532
5.Червена Звезда1669:5131
6.Изтокът 1683:4130
7.Loko Vakarel1674:6328
8.Еконт 611659:5426
9.White Widow1657:4525
10.Напълно непознати1668:6525
11.ПФК "61"1661:6121
12.ФК ЕВРОПА1651:7219
13.ORANGE COUNTY1647:5616
14.По-добрите1643:7512
15.Athletic1528:668
16.Mladost Crew1626:1207
17.FC Parizheti1514:882