АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - LONDON - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2016 12:00 не е избран Монтевидео - Искра Искрец 10 - 2
21-02-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Тигрите 4 - 1
21-02-2016 14:00 не е избран ФК Враждебна - Черно тото 0 - 5
21-02-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Джиа Мото 3 - 5
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5
21-02-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Кралете 0 - 5
21-02-2016 20:00 не е избран Викторио Ленд - Опаковка БГ 5 - 4
11-06-2016 00:00 не е избран Фалкон - Junior Barcelona 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2016 10:00 не е избран Джиа Мото - Монтевидео 1 - 2
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1
28-02-2016 12:00 не е избран Кралете - ФК Враждебна 9 - 1
28-02-2016 14:00 не е избран Опаковка БГ - Фалкон 5 - 0
28-02-2016 15:00 не е избран Тигрите - Искра Искрец 7 - 1
28-02-2016 15:00 не е избран Junior Barcelona - Ескус Милк 0 - 5
28-02-2016 17:00 не е избран Черно тото - Викторио Ленд 6 - 2
30-06-2016 18:45 не е избран Супичка - Белите Якички 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2016 10:00 не е избран Монтевидео - Junior Barcelona 3 - 1
09-05-2016 21:00 не е избран Белите Якички - БЕСНИТЕ 0 - 5
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0
03-07-2016 00:00 не е избран ФК Враждебна - Супичка 0 - 5
03-07-2016 00:00 не е избран Фалкон - Черно тото 0 - 5
03-07-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - Джиа Мото 0 - 5
03-07-2016 13:00 не е избран Викторио Ленд - Кралете 0 - 6
03-07-2016 14:00 не е избран Ескус Милк - Опаковка БГ 6 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2016 14:00 не е избран Тигрите - Джиа Мото 2 - 2
20-03-2016 15:00 не е избран Junior Barcelona - Искра Искрец 5 - 0
20-03-2016 15:00 не е избран Опаковка БГ - Монтевидео 3 - 1
20-03-2016 15:00 не е избран Черно тото - Ескус Милк 5 - 3
20-03-2016 16:00 не е избран Кралете - Фалкон 11 - 3
20-03-2016 16:00 не е избран Супичка - Викторио Ленд 5 - 4
20-03-2016 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - ФК Враждебна 8 - 1
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Тигрите 4 - 1
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2
27-03-2016 18:00 не е избран Викторио Ленд - БЕСНИТЕ 3 - 5
27-03-2016 18:00 не е избран Фалкон - Супичка 4 - 2
27-03-2016 19:00 не е избран Ескус Милк - Кралете 2 - 4
27-03-2016 19:00 не е избран Монтевидео - Черно тото 2 - 6
27-03-2016 19:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 3 - 6
27-03-2016 20:00 не е избран Джиа Мото - Junior Barcelona 5 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2016 17:00 не е избран Белите Якички - ФК Враждебна 12 - 4
03-04-2016 20:00 не е избран Тигрите - Junior Barcelona 0 - 5
03-04-2016 20:00 не е избран Опаковка БГ - Джиа Мото 6 - 0
03-04-2016 21:00 не е избран Черно тото - Искра Искрец 5 - 0
03-04-2016 21:00 не е избран Кралете - Монтевидео 4 - 1
03-04-2016 21:00 не е избран Супичка - Ескус Милк 1 - 6
03-04-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Фалкон 6 - 2
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9
10-04-2016 09:00 не е избран ФК Враждебна - Тигрите 5 - 0
10-04-2016 10:00 не е избран Ескус Милк - БЕСНИТЕ 2 - 4
10-04-2016 10:00 не е избран Монтевидео - Супичка 4 - 3
10-04-2016 10:00 не е избран Искра Искрец - Кралете 0 - 5
10-04-2016 11:00 не е избран Джиа Мото - Черно тото 1 - 3
10-04-2016 11:00 не е избран Junior Barcelona - Опаковка БГ 2 - 3
10-04-2016 18:00 не е избран Викторио Ленд - Белите Якички 3 - 15

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 12:00 не е избран Кралете - Джиа Мото 5 - 0
17-04-2016 12:00 не е избран Супичка - Искра Искрец 5 - 0
17-04-2016 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Монтевидео 5 - 0
17-04-2016 13:00 не е избран Черно тото - Junior Barcelona 9 - 1
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4
17-04-2016 14:00 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 0 - 5
17-04-2016 14:00 не е избран ФК Враждебна - Викторио Ленд 0 - 5
17-04-2016 17:00 не е избран Белите Якички - Фалкон 5 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 00:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 5 - 0
24-04-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - БЕСНИТЕ 0 - 5
24-04-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Белите Якички 8 - 4
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7
24-04-2016 16:00 не е избран Джиа Мото - Супичка 5 - 0
24-04-2016 16:00 не е избран Junior Barcelona - Кралете 0 - 7
11-06-2016 00:00 не е избран Фалкон - ФК Враждебна 5 - 0
24-06-2016 21:45 не е избран Опаковка БГ - Черно тото 0 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 00:00 не е избран Тигрите - Черно тото 0 - 5
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0
15-05-2016 16:00 не е избран ФК Враждебна - Ескус Милк 0 - 5
15-05-2016 17:00 не е избран Викторио Ленд - Фалкон 5 - 0
15-05-2016 18:00 не е избран Белите Якички - Монтевидео 5 - 0
15-05-2016 19:00 не е избран Кралете - Опаковка БГ 2 - 1
15-05-2016 19:00 не е избран Супичка - Junior Barcelona 5 - 3
15-05-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Джиа Мото 13 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2016 00:00 не е избран Фалкон - Тигрите 5 - 0
29-05-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - Белите Якички 0 - 5
29-05-2016 20:00 не е избран Ескус Милк - Викторио Ленд 1 - 5
29-05-2016 21:00 не е избран Junior Barcelona - БЕСНИТЕ 0 - 8
29-05-2016 21:00 не е избран Черно тото - Кралете 2 - 3
29-05-2016 22:00 не е избран Монтевидео - ФК Враждебна 5 - 0
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5
29-05-2016 22:00 не е избран Опаковка БГ - Супичка 7 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Кралете 0 - 5
05-06-2016 00:00 не е избран Белите Якички - Джиа Мото 0 - 5
05-06-2016 00:00 не е избран ФК Враждебна - Искра Искрец 5 - 0
05-06-2016 00:00 не е избран Фалкон - Ескус Милк 0 - 5
05-06-2016 10:00 не е избран Супичка - Черно тото 5 - 1
05-06-2016 11:00 не е избран Викторио Ленд - Монтевидео 2 - 6
05-06-2016 19:00 не е избран БЕСНИТЕ - Опаковка БГ 0 - 2
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-06-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Фалкон 5 - 0
11-06-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - ФК Враждебна 5 - 0
11-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - БЕСНИТЕ 1 - 4
12-06-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Тигрите 5 - 0
12-06-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - Викторио Ленд 0 - 5
12-06-2016 17:00 не е избран Junior Barcelona - Белите Якички 5 - 0
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3
12-06-2016 21:00 не е избран Кралете - Супичка 3 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Супичка 0 - 5
19-06-2016 00:00 не е избран ФК Враждебна - Junior Barcelona 0 - 5
19-06-2016 00:00 не е избран Фалкон - Искра Искрец 5 - 0
19-06-2016 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Кралете 2 - 0
19-06-2016 15:00 не е избран Викторио Ленд - Джиа Мото 9 - 4
19-06-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Монтевидео 6 - 2
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1
19-06-2016 21:00 не е избран Белите Якички - Опаковка БГ 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2016 00:00 не е избран Монтевидео - Тигрите 5 - 0
26-06-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - Ескус Милк 0 - 5
26-06-2016 00:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Враждебна 5 - 0
26-06-2016 18:00 не е избран Джиа Мото - Фалкон 5 - 0
26-06-2016 18:00 не е избран Junior Barcelona - Викторио Ленд 0 - 5
26-06-2016 19:00 не е избран Черно тото - Белите Якички 5 - 0
26-06-2016 20:00 не е избран Супичка - БЕСНИТЕ 4 - 6
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4

класиране

отборМГТ
1.БЕСНИТЕ1587:1942
2.Кралете1572:1639
3.Черно тото1560:2933
4.Левски Г1564:4831
5.Опаковка БГ1555:2630
6.Ескус Милк1566:3628
7.Супичка1553:4324
8.Монтевидео1550:4524
9.Викторио Ленд1559:5724
10.Джиа Мото1548:5022
11.Белите Якички1554:5321
12.Junior Barcelona1537:5415
13.Фалкон1527:6812
14.ФК Враждебна1520:769
15.Тигрите1511:664
16.Искра Искрец156:830