АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2016 12:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 5
21-02-2016 15:00 не е избран Вълците - Бохемите 5 - 0
21-02-2016 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5
21-02-2016 16:00 не е избран ING - Seniorite 9 - 5
21-02-2016 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Класа 5 - 0
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6
21-02-2016 18:00 не е избран Лозен - Drink Team 4 - 9
21-02-2016 21:00 не е избран Реал София - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ING 3 - 4
28-02-2016 10:00 не е избран Бохемите - БНС РЕД БУЛС 3 - 1
28-02-2016 11:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 6 - 2
28-02-2016 12:00 не е избран Seniorite - ФК Пълна Мрежа 1 - 8
28-02-2016 12:00 не е избран Приятели - Лозен 3 - 1
28-02-2016 16:00 не е избран DELTA - Реал София 5 - 4
28-02-2016 20:00 не е избран Drink Team - Ян Бибиян 6 - 9
28-02-2016 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Вълците 4 - 5
05-05-2016 18:45 не е избран Полиграфия Инфо - Класа 7 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-03-2016 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Drink Team 10 - 5
14-04-2016 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 2
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2
08-05-2016 19:00 не е избран ING - El Stars 4 - 1
08-05-2016 20:00 не е избран Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 8
08-05-2016 20:00 не е избран Вълците - DELTA 2 - 8
08-05-2016 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 3
29-06-2016 18:30 не е избран Лозен - Бохемите 2 - 7
29-06-2016 18:45 не е избран Класа - Seniorite 6 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2016 10:00 не е избран Drink Team - ING 4 - 6
20-03-2016 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Seniorite 4 - 6
20-03-2016 20:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Класа 5 - 8
20-03-2016 20:00 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 6
20-03-2016 21:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 0 - 5
20-03-2016 21:00 не е избран Бохемите - Ян Бибиян 9 - 8
20-03-2016 22:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 3 - 5
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8
20-03-2016 22:00 не е избран Реал София - Вълците 4 - 6

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Drink Team 6 - 4
27-03-2016 09:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Реал София 6 - 4
27-03-2016 09:00 не е избран Лозен - DELTA 1 - 3
27-03-2016 10:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2
27-03-2016 10:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Бохемите 3 - 5
27-03-2016 10:00 не е избран ING - Приятели 4 - 4
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3
27-03-2016 11:00 не е избран Seniorite - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4
11-06-2016 18:00 не е избран Вълците - Полиграфия Инфо 5 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2016 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК ИХТИМАН 5 - 5
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8
03-04-2016 12:00 не е избран Реал София - Лозен 0 - 5
03-04-2016 13:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 2 - 7
03-04-2016 13:00 не е избран Бохемите - ING 4 - 4
03-04-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 7 - 0
03-04-2016 14:00 не е избран El Stars - Seniorite 0 - 5
14-04-2016 22:30 не е избран Drink Team - Класа 6 - 10
04-05-2016 19:45 не е избран Вълците - БНС РЕД БУЛС 4 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Полиграфия Инфо 2 - 4
10-04-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 1 - 5
10-04-2016 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 3
10-04-2016 15:00 не е избран ING - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 4
10-04-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Бохемите 3 - 1
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6
10-04-2016 17:00 не е избран Seniorite - Drink Team 6 - 1
10-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Вълците 4 - 5
11-04-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-04-2016 17:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Пълна Мрежа 5 - 3
17-04-2016 18:00 не е избран DELTA - ING 3 - 6
17-04-2016 18:00 не е избран Реал София - ФК ИХТИМАН 2 - 5
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2
17-04-2016 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 1 - 4
17-04-2016 19:00 не е избран Drink Team - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 9
17-04-2016 19:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 3
17-04-2016 20:00 не е избран Приятели - Seniorite 6 - 13
30-06-2016 18:45 не е избран Бохемите - Класа 2 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 13:00 не е избран Класа - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2
24-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 3 - 4
24-04-2016 20:00 не е избран Seniorite - Бохемите 6 - 3
24-04-2016 21:00 не е избран ING - Реал София 2 - 3
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 5 - 10
11-06-2016 00:00 не е избран El Stars - Drink Team 5 - 0
01-07-2016 00:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Вълците 5 - 0
07-07-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 3 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-05-2016 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Seniorite 6 - 2
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4
15-05-2016 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ИХТИМАН 2 - 2
15-05-2016 11:00 не е избран Бохемите - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 6 - 3
15-05-2016 11:00 не е избран Лозен - Ян Бибиян *2 - 2
15-05-2016 12:00 не е избран Вълците - ING 2 - 3
15-05-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Drink Team 9 - 2
29-06-2016 18:45 не е избран Реал София - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2016 00:00 не е избран Drink Team - Приятели 0 - 5
29-05-2016 11:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Лозен 6 - 2
29-05-2016 12:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Вълците 1 - 4
29-05-2016 12:00 не е избран Seniorite - DELTA 3 - 6
29-05-2016 12:00 не е избран El Stars - Бохемите 6 - 5
29-05-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 2 - 5
29-05-2016 13:00 не е избран ING - БНС РЕД БУЛС 6 - 1
29-05-2016 13:00 не е избран Класа - Реал София 5 - 9
29-05-2016 14:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 1 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-06-2016 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 8 - 8
04-06-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 4 - 5
05-06-2016 00:00 не е избран Бохемите - Drink Team 5 - 0
05-06-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 5 - 0
05-06-2016 15:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4
05-06-2016 16:00 не е избран Вълците - Класа 8 - 4
05-06-2016 21:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК Пълна Мрежа 0 - 1
30-06-2016 20:45 не е избран Лозен - ING 0 - 5
06-07-2016 18:45 не е избран Реал София - Seniorite 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-06-2016 00:00 не е избран Drink Team - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
12-06-2016 17:00 не е избран Приятели - Бохемите 2 - 1
12-06-2016 18:00 не е избран Seniorite - Вълците 6 - 8
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4
12-06-2016 19:00 не е избран ING - Ян Бибиян 3 - 10
12-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен 3 - 0
12-06-2016 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Полиграфия Инфо 6 - 1
04-07-2016 18:45 не е избран Класа - БНС РЕД БУЛС 7 - 5
04-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Реал София 3 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2016 00:00 не е избран DELTA - Drink Team 5 - 0
19-06-2016 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 4 - 5
19-06-2016 20:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4
19-06-2016 21:00 не е избран Полиграфия Инфо - Бохемите 6 - 2
19-06-2016 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Пълна Мрежа 2 - 2
19-06-2016 22:00 не е избран Вълците - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 6
19-06-2016 22:00 не е избран Лозен - Класа 2 - 3
19-06-2016 22:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ING 3 - 1
05-07-2016 19:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Seniorite 7 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2016 00:00 не е избран Drink Team - Реал София 0 - 5
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3
26-06-2016 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - БНС РЕД БУЛС 4 - 6
26-06-2016 18:00 не е избран Seniorite - Лозен 5 - 0
26-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК ИХТИМАН 3 - 5
26-06-2016 21:00 не е избран ING - Полиграфия Инфо 2 - 2
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4
28-06-2016 22:30 не е избран El Stars - Вълците 7 - 5
04-07-2016 20:45 не е избран Бохемите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 1 - 10

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2016 19:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Класа 3 - 3
03-07-2016 12:00 не е избран Лозен - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 0
03-07-2016 12:00 не е избран ING - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
03-07-2016 13:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 3
03-07-2016 13:00 не е избран Вълците - Drink Team 5 - 0
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5
03-07-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 10
03-07-2016 17:00 не е избран DELTA - Бохемите 3 - 4
13-07-2016 19:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 7

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-07-2016 00:00 не е избран Seniorite - ФК ИХТИМАН 0 - 5
10-07-2016 00:00 не е избран Drink Team - БНС РЕД БУЛС 0 - 5
10-07-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 4 - 9
10-07-2016 10:00 не е избран El Stars - Лозен 7 - 5
10-07-2016 11:00 не е избран Приятели - Вълците 4 - 5
10-07-2016 11:00 не е избран Бохемите - Реал София 0 - 5
10-07-2016 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 6*
10-07-2016 20:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Полиграфия Инфо 3 - 2
11-07-2016 19:45 не е избран Класа - ING 5 - 4

класиране

отборМГТ
1.ФК ИХТИМАН1782:4639
2.ФК Пълна Мрежа1769:4237
3.Класа17100:7837
4.Вълците1777:6636
5.Полиграфия Инфо1782:5131
6.El Stars1671:6831
7.ING1767:5928
8.ФК ЕЛ-СИТИ 20111786:7725
9.Ян Бибиян1794:7524
10.Реал София1762:6124
11.БНС РЕД БУЛС1777:5822
12.Бохемите1758:7222
13.DELTA1769:7719
14.Seniorite1771:8519
15.Приятели1653:8419
16.ЧЕРНИТЕ КОТКИ1760:7318
17.Лозен1743:7810
18.Drink Team1738:1093