АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2016 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Софийска вода 8 - 4
21-02-2016 18:00 не е избран Valencia C.F. - Неудобните 3 - 2
21-02-2016 19:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 2
21-02-2016 19:00 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ 4 - 0
21-02-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - FC CRAZY GANG 6 - 4
25-02-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM ФК Зебра - ESPRIT BRIGADA 2 - 6
25-02-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - Спортинг 3 - 0
26-02-2016 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 7 - 3
26-02-2016 20:45 не е избран Intellect - ЖИВЕЛИ 4 - 9

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-02-2016 16:00 не е избран Неудобните - Intellect 1 - 6
28-02-2016 18:00 не е избран FC CRAZY GANG - Хищниците 2 - 6
28-02-2016 18:00 не е избран Majestic - Valencia C.F. 2 - 7
28-02-2016 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - СИНИТЕ 4 - 1
28-02-2016 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Елин Пелин 2 - 3
28-02-2016 20:00 не е избран ФК Зебра - Малки Страсти 3 - 4
28-02-2016 21:00 не е избран ФК Керамик - ФК Вадиас 2 - 5
28-02-2016 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - VILLA MARK 2 - 6
28-02-2016 22:00 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 6

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-03-2016 10:00 не е избран Valencia C.F. - Софийска вода 1 - 3
13-03-2016 10:00 не е избран Intellect - Majestic 1 - 8
13-03-2016 11:00 не е избран Хищниците - ЖИВЕЛИ 1 - 2
13-03-2016 11:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Керамик 4 - 2
16-03-2016 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 5 - 2
18-03-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Неудобните 10 - 6
01-07-2016 20:45 не е избран Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2016 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 3 - 0
20-03-2016 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - СИНИТЕ 1 - 2
20-03-2016 12:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 4 - 7
20-03-2016 12:00 не е избран Неудобните - Хищниците 0 - 5
20-03-2016 13:00 не е избран Majestic - VILLA MARK 7 - 6
20-03-2016 13:00 не е избран Спортинг - Valencia C.F. 6 - 2
20-03-2016 14:00 не е избран Малки Страсти - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 0
20-03-2016 21:00 не е избран Софийска вода - Intellect 5 - 2
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3
27-03-2016 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 1 - 5
27-03-2016 15:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Зебра 0 - 0
27-03-2016 15:00 не е избран Intellect - Спортинг 9 - 8
27-03-2016 16:00 не е избран VILLA MARK - Софийска вода 3 - 6
27-03-2016 16:00 не е избран Хищниците - Majestic 3 - 8
27-03-2016 17:00 не е избран СИНИТЕ - ЖИВЕЛИ 3 - 0
27-03-2016 17:00 не е избран ФК Керамик - FC CRAZY GANG 5 - 0
04-05-2016 21:45 не е избран ФК Вадиас - Неудобните 7 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2
03-04-2016 18:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 10 - 3
03-04-2016 18:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 6 - 3
03-04-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Керамик 3 - 5
03-04-2016 19:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ 0 - 5
03-04-2016 19:00 не е избран Majestic - ФК Вадиас 1 - 3
03-04-2016 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - FC CRAZY GANG 6 - 1
04-05-2016 21:45 не е избран Малки Страсти - Valencia C.F. 10 - 5
05-05-2016 18:45 не е избран Спортинг - VILLA MARK 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3
10-04-2016 20:00 не е избран Valencia C.F. - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 5
10-04-2016 21:00 не е избран VILLA MARK - ФК Зебра 1 - 5
10-04-2016 21:00 не е избран Хищниците - Спортинг 2 - 9
10-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 3 - 3*
10-04-2016 22:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 5 - 3
10-04-2016 22:00 не е избран FC CRAZY GANG - ЖИВЕЛИ 8 - 2
11-04-2016 22:30 не е избран Intellect - Малки Страсти 2 - 5
05-05-2016 19:45 не е избран СИНИТЕ - Majestic 4 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2016 21:45 не е избран Неудобните - FC CRAZY GANG 9 - 2
17-04-2016 09:00 не е избран Софийска вода - СИНИТЕ 1 - 2
17-04-2016 09:00 не е избран Спортинг - ФК Вадиас 5 - 4
17-04-2016 09:00 не е избран ФК Зебра - Хищниците 3 - 2
17-04-2016 10:00 не е избран Majestic - ФК Керамик 0 - 5
17-04-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 5 - 3
21-04-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Елин Пелин - Valencia C.F. 7 - 0
28-06-2016 18:45 не е избран Малки Страсти - VILLA MARK 5 - 0
29-06-2016 20:45 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 0 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-04-2016 11:00 не е избран Valencia C.F. - ESPRIT BRIGADA 3 - 6
24-04-2016 12:00 не е избран VILLA MARK - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5
24-04-2016 12:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 3 - 6
24-04-2016 13:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 4 - 4
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Зебра 1 - 5
25-04-2016 18:45 не е избран Intellect - ФК Елин Пелин 6 - 9
11-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Majestic 0 - 5
17-06-2016 18:45 не е избран СИНИТЕ - Спортинг 3 - 2
06-07-2016 20:45 не е избран ЖИВЕЛИ - Неудобните 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2016 21:45 не е избран Valencia C.F. - Intellect 3 - 4
15-05-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 10 - 3
15-05-2016 16:00 не е избран Софийска вода - FC CRAZY GANG 7 - 2
15-05-2016 16:00 не е избран Спортинг - ФК Керамик 2 - 2
15-05-2016 17:00 не е избран Majestic - ЖИВЕЛИ 5 - 1
15-05-2016 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 5 - 3
24-05-2016 18:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас *4 - 4
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ 2 - 2
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-05-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 0 - 5
29-05-2016 17:00 не е избран ФК Вадиас - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1
29-05-2016 18:00 не е избран Intellect - ESPRIT BRIGADA 2 - 2*
29-05-2016 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК Зебра 1 - 4
29-05-2016 19:00 не е избран СИНИТЕ - Малки Страсти 1 - 1
29-05-2016 20:00 не е избран Неудобните - Majestic 7 - 4
01-06-2016 19:45 не е избран ЖИВЕЛИ - Софийска вода 1 - 4
02-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - ФК Елин Пелин 4 - 7
29-06-2016 21:45 не е избран VILLA MARK - Valencia C.F. 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-06-2016 00:00 не е избран ФК Зебра - FC CRAZY GANG 5 - 0
05-06-2016 20:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 1 - 5
05-06-2016 20:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 4 - 2
05-06-2016 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 3 - 0
05-06-2016 21:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ 5 - 2
05-06-2016 22:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 2 - 3
05-06-2016 22:00 не е избран Intellect - VILLA MARK 4 - 6
06-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Majestic 0 - 5
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-01-2016 20:45 не е избран VILLA MARK - ESPRIT BRIGADA -
12-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 0 - 5
12-06-2016 13:00 не е избран Неудобните - Спортинг 9 - 6
12-06-2016 14:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5
12-06-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Зебра 3 - 6
12-06-2016 22:00 не е избран Хищниците - Intellect 2 - 1
30-06-2016 20:45 не е избран ФК Вадиас - Valencia C.F. 4 - 5
05-07-2016 22:30 не е избран СИНИТЕ - ФК Елин Пелин 1 - 5
05-07-2016 22:30 не е избран Majestic - Софийска вода 2 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-06-2016 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - FC CRAZY GANG 5 - 0
19-06-2016 12:00 не е избран Спортинг - Majestic 2 - 9
19-06-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 0 - 5
19-06-2016 13:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 4 - 2
19-06-2016 14:00 не е избран VILLA MARK - Хищниците 4 - 5
19-06-2016 19:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 3 - 2
23-06-2016 22:30 не е избран Valencia C.F. - СИНИТЕ 4 - 5
05-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Софийска вода 0 - 5
07-07-2016 19:45 не е избран Intellect - ФК Вадиас 2 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Елин Пелин 0 - 5
26-06-2016 16:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 6
26-06-2016 17:00 не е избран Majestic - ФК Зебра 0 - 10
26-06-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 2 - 4
27-06-2016 22:30 не е избран Хищниците - ESPRIT BRIGADA 5 - 0
27-06-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - VILLA MARK 5 - 0
29-06-2016 22:30 не е избран ФК Керамик - Valencia C.F. 5 - 1
04-07-2016 19:45 не е избран Неудобните - Малки Страсти 5 - 11
11-07-2016 20:45 не е избран СИНИТЕ - Intellect 2 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-07-2016 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 5
03-07-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ЖИВЕЛИ 6 - 3
03-07-2016 20:00 не е избран VILLA MARK - СИНИТЕ 0 - 5
03-07-2016 21:00 не е избран ФК Зебра - Софийска вода 5 - 2
03-07-2016 21:00 не е избран Valencia C.F. - FC CRAZY GANG 5 - 0
03-07-2016 21:00 не е избран Intellect - ФК Керамик 3 - 12
03-07-2016 22:00 не е избран Малки Страсти - Majestic 5 - 0
07-07-2016 19:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 4
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Вадиас - ESPRIT BRIGADA 5 - 0
10-07-2016 00:00 не е избран ФК Керамик - VILLA MARK 5 - 0
10-07-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - Intellect 0 - 5
10-07-2016 17:00 не е избран Majestic - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 9
10-07-2016 17:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 2 - 7
10-07-2016 18:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 3 - 6
10-07-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 2 - 3
10-07-2016 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Valencia C.F. 0 - 5
10-07-2016 20:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 6 - 2

класиране

отборМГТ
1.Малки Страсти1788:2847
2.ФК Зебра1771:3241
3.ПФК ЧИЧОВЦИ1779:5236
4.ФК Елин Пелин1774:4936
5.ФК Вадиас1774:4535
6.СИНИТЕ1744:3829
7.ФК Керамик1763:4326
8.Софийска вода1764:5526
9.Спортинг1773:6325
10.Хищниците1753:7324
11.ESPRIT BRIGADA1640:5222
12.Неудобните1771:7821
13.Majestic1762:7321
14.Valencia C.F.1752:6219
15.Intellect1760:8616
16.VILLA MARK1645:7912
17.ЖИВЕЛИ1740:799
18.FC CRAZY GANG1722:883