АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, CHAMPIONSHIP - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-08-2014 18:30 не е избран Sushi Shef - Полиграфия Инфо 9 - 4
23-08-2014 19:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Easy TV Net 3 - 3*
23-08-2014 20:30 не е избран Реал София - FC CRAZY GANG 2 - 9
24-08-2014 21:00 не е избран Ilinden United - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 5
24-08-2014 21:00 не е избран Витоша - Римляните 9 - 0
24-08-2014 21:00 не е избран Софийска вода - DEVILS 5 - 5*
24-08-2014 22:00 не е избран ФК Вадиас - БНС РЕД БУЛС 6 - 4
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5
24-08-2014 22:00 не е избран Лидер Надежда - Intellect 5 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2014 09:00 Bauhaus Арена - терен 2 DEVILS - ФК Вадиас 4 - 5
31-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Лидер Надежда 4 - 1
31-08-2014 10:00 Bauhaus Арена - терен 2 Римляните - Софийска вода 0 - 0*
31-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Easy TV Net - Реал София 11 - 2
31-08-2014 11:00 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - МФК Люлин - METHODIA 6 - 2
31-08-2014 11:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Витоша 2 - 3
31-08-2014 11:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC CRAZY GANG - Ilinden United 5 - 0
31-08-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - Intellect 3 - 4
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM БНС РЕД БУЛС - vitoshanews.com 3 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - Римляните 9 - 2
07-09-2014 12:00 не е избран Лидер Надежда - БНС РЕД БУЛС 7 - 3
07-09-2014 12:00 не е избран Intellect - El Stars 4 - 2
07-09-2014 13:00 не е избран Ilinden United - Easy TV Net 5 - 5*
07-09-2014 14:00 не е избран vitoshanews.com - DEVILS 6 - 4
10-09-2014 22:30 не е избран Витоша - FC CRAZY GANG 1 - 2
17-09-2014 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Полиграфия Инфо 3 - 2
17-09-2014 22:30 не е избран Софийска вода - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 2
12-11-2014 22:30 не е избран Реал София - Sushi Shef 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Софийска вода 4 - 12
14-09-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - Витоша 0 - 8
14-09-2014 14:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Реал София 5 - 0
14-09-2014 15:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Intellect 4 - 6
14-09-2014 15:00 не е избран DEVILS - Лидер Надежда 8 - 4
14-09-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ФК Вадиас 2 - 12
14-09-2014 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 5 - 8
14-09-2014 16:00 не е избран Римляните - vitoshanews.com 2 - 3
15-09-2014 22:30 не е избран Sushi Shef - Ilinden United 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Лидер Надежда - Римляните 1 - 6
28-09-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 vitoshanews.com - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2
28-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Intellect - DEVILS 2 - 2
28-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Реал София - Полиграфия Инфо 2 - 4
28-09-2014 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 11 - 5
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3
28-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Easy TV Net 5 - 2
28-09-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Витоша - Sushi Shef 3 - 4
28-09-2014 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - МФК Люлин - METHODIA 5 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2014 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - БНС РЕД БУЛС 5 - 2
05-10-2014 20:00 не е избран DEVILS - El Stars 12 - 3
05-10-2014 20:00 не е избран Реал София - Ilinden United *1 - 1
05-10-2014 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лидер Надежда 4 - 11
05-10-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 6 - 2
05-10-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Витоша 2 - 4
05-10-2014 22:00 не е избран Римляните - Intellect 5 - 3
05-10-2014 22:00 не е избран FC CRAZY GANG - vitoshanews.com 3 - 4
05-10-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - ФК Вадиас 0 - 8

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-10-2014 22:30 не е избран Витоша - Реал София 5 - 0
12-10-2014 09:00 не е избран Софийска вода - МФК Люлин - METHODIA 8 - 5
12-10-2014 09:00 не е избран vitoshanews.com - Easy TV Net 5 - 3
12-10-2014 09:00 не е избран Лидер Надежда - FC CRAZY GANG 2 - 6
12-10-2014 10:00 не е избран Intellect - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 7
12-10-2014 10:00 не е избран El Stars - Римляните 1 - 2
12-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DEVILS 3 - 9
12-10-2014 14:00 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 8 - 3
20-10-2014 22:30 не е избран Ilinden United - Полиграфия Инфо 0 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 5
14-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК Люлин - METHODIA - ФК Вадиас 2 - 6
14-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Реал София - Софийска вода 0 - 9
14-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Ilinden United - Витоша 2 - 4
15-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Sushi Shef - vitoshanews.com 4 - 5
15-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Easy TV Net - Лидер Надежда 3 - 6
15-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Римляните - БНС РЕД БУЛС 6 - 3
16-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 FC CRAZY GANG - Intellect 5 - 1
16-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Полиграфия Инфо - DEVILS 3 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2014 10:00 не е избран ФК Вадиас - Реал София 12 - 1
19-10-2014 12:00 не е избран Витоша - Полиграфия Инфо 3 - 2
19-10-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Ilinden United 5 - 0
19-10-2014 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 7
19-10-2014 13:00 не е избран vitoshanews.com - МФК Люлин - METHODIA 7 - 4
19-10-2014 13:00 не е избран Лидер Надежда - Sushi Shef 8 - 1
19-10-2014 13:00 не е избран Intellect - Easy TV Net 7 - 1
19-10-2014 14:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 7
19-10-2014 14:00 не е избран DEVILS - Римляните 4 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2014 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Римляните 4 - 7
26-10-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DEVILS 2 - 5
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3
26-10-2014 15:00 не е избран Ilinden United - ФК Вадиас 0 - 5
26-10-2014 16:00 не е избран Sushi Shef - Intellect 3 - 2
26-10-2014 16:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Лидер Надежда 6 - 3
26-10-2014 16:00 не е избран Реал София - vitoshanews.com 4 - 9
26-10-2014 17:00 не е избран FC CRAZY GANG - БНС РЕД БУЛС 5 - 0
05-11-2014 20:45 не е избран Витоша - Софийска вода 2 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2014 17:00 не е избран Софийска вода - Полиграфия Инфо 6 - 0
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Вадиас - Витоша 4 - 3
02-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Ilinden United 5 - 0
02-11-2014 18:00 не е избран Лидер Надежда - Реал София 3 - 2
02-11-2014 18:00 не е избран Intellect - МФК Люлин - METHODIA 2 - 4
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8
02-11-2014 19:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Easy TV Net 3 - 9
02-11-2014 19:00 не е избран DEVILS - FC CRAZY GANG 3 - 5
02-11-2014 20:00 не е избран Римляните - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2014 20:00 не е избран Ilinden United - Лидер Надежда 0 - 5
09-11-2014 20:00 не е избран Витоша - vitoshanews.com 2 - 5
09-11-2014 20:00 не е избран Софийска вода - ФК Вадиас 2 - 3
09-11-2014 21:00 не е избран Sushi Shef - БНС РЕД БУЛС 8 - 1
09-11-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 4 - 6
09-11-2014 21:00 не е избран Реал София - Intellect 1 - 8
09-11-2014 22:00 не е избран Полиграфия Инфо - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 5
09-11-2014 22:00 не е избран FC CRAZY GANG - Римляните 3 - 5
09-11-2014 22:00 не е избран Easy TV Net - DEVILS 3 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2014 09:00 не е избран DEVILS - Sushi Shef 1 - 2
16-11-2014 09:00 не е избран Римляните - Easy TV Net 8 - 2
16-11-2014 09:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - FC CRAZY GANG 3 - 4
16-11-2014 10:00 не е избран Intellect - Ilinden United 5 - 0
16-11-2014 10:00 не е избран El Stars - Реал София *5 - 5
16-11-2014 10:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - МФК Люлин - METHODIA 0 - 7
16-11-2014 11:00 не е избран ФК Вадиас - Полиграфия Инфо 8 - 2
16-11-2014 11:00 не е избран vitoshanews.com - Софийска вода 2 - 0
16-11-2014 11:00 не е избран Лидер Надежда - Витоша 4 - 4*

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2014 12:00 не е избран Витоша - Intellect 4 - 9
23-11-2014 12:00 не е избран Софийска вода - Лидер Надежда 5 - 4
23-11-2014 12:00 не е избран ФК Вадиас - vitoshanews.com 3 - 2
23-11-2014 13:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - DEVILS 5 - 4
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5
23-11-2014 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - FC CRAZY GANG 3 - 5
23-11-2014 14:00 не е избран Easy TV Net - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5
23-11-2014 14:00 не е избран Sushi Shef - Римляните 3 - 1
23-11-2014 19:00 не е избран Реал София - БНС РЕД БУЛС 3 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2014 14:00 не е избран FC CRAZY GANG - Easy TV Net 7 - 4
30-11-2014 15:00 не е избран DEVILS - Реал София 0 - 5
30-11-2014 15:00 не е избран Римляните - МФК Люлин - METHODIA 0 - 5
30-11-2014 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Sushi Shef 5 - 8
30-11-2014 16:00 не е избран Intellect - Софийска вода 2 - 5
30-11-2014 16:00 не е избран El Stars - Витоша 6 - 8
30-11-2014 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ilinden United 5 - 0
30-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Полиграфия Инфо 6 - 2
30-11-2014 17:00 не е избран Лидер Надежда - ФК Вадиас 2 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2014 21:45 не е избран ФК Вадиас - Intellect 9 - 1
05-12-2014 19:45 не е избран Софийска вода - El Stars 4 - 0
07-12-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - Лидер Надежда 7 - 5
07-12-2014 18:00 не е избран Ilinden United - DEVILS 0 - 5
07-12-2014 18:00 не е избран Витоша - БНС РЕД БУЛС 4 - 3
07-12-2014 19:00 не е избран Sushi Shef - FC CRAZY GANG 3 - 8
07-12-2014 19:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 5
07-12-2014 19:00 не е избран Реал София - Римляните 4 - 6
07-12-2014 20:00 не е избран Полиграфия Инфо - Easy TV Net 2 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-12-2014 00:00 не е избран Римляните - Ilinden United 5 - 0
14-12-2014 19:00 не е избран Intellect - vitoshanews.com 4 - 5
14-12-2014 19:00 не е избран FC CRAZY GANG - МФК Люлин - METHODIA 0 - 3
14-12-2014 19:00 не е избран Easy TV Net - Sushi Shef 1 - 3
14-12-2014 20:00 не е избран Лидер Надежда - Полиграфия Инфо 7 - 1
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9
14-12-2014 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Софийска вода 0 - 5
14-12-2014 21:00 не е избран DEVILS - Витоша 7 - 4
14-12-2014 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Реал София 6 - 2

класиране

отборМГТ
1.ФК Вадиас17122:3965
2.Sushi Shef1781:5560
3.vitoshanews.com1786:5058
4.Софийска вода1784:3752
5.Витоша1771:5746
6.МФК Люлин - METHODIA1764:6146
7.FC CRAZY GANG1783:6041
8.DEVILS1783:5938
9.Лидер Надежда 1778:6635
10.Римляните1760:5835
11.El Stars1772:8132
12.ФК ЕЛ-СИТИ 20111771:7931
13.Реал София1734:9930
14.Intellect1766:6527
15.Ilinden United1717:7627
16.Полиграфия Инфо1747:8117
17.Easy TV Net1753:8513
18.БНС РЕД БУЛС1740:10412