ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, LA LIGA - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - АФК ХАОС 3 - 6
07-03-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 8 - 3
10-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджика 8 - 0
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5
14-03-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 13

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Сборная 4 - 1
16-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Malki Koteta 5 - 1
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7
20-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Единствените 4 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - Чико-Бунара 3 - 8
23-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Тарос Трейд 1 - 8
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2
24-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АФК ХАОС 5 - 9
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3
06-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ШАШ 3 - 2
06-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Malki Koteta 10 - 3
10-04-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Сборная 2 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-04-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Чико-Бунара 3 - 11
13-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Тарос Трейд 5 - 10
13-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ФК Бунарджика 5 - 1
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2
14-04-2016 20:00 СЦ Арена Сборная - FC FIGHTERS 3 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5
26-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Единствените - Сборная 9 - 8
26-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Malki Koteta 3 - 1
27-04-2016 20:00 СЦ Арена Чико-Бунара - АФК ХАОС 11 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ФК Бунарджика 5 - 3
04-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Чико-Бунара 4 - 12
04-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - Единствените 4 - 5
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10
05-05-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - FC FIGHTERS 2 - 8

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Malki Koteta 9 - 3
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2
10-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Единствените - ШАШ 5 - 0
11-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Тарос Трейд 5 - 4
11-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - АФК ХАОС 7 - 3

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12
14-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - ФК Бунарджика 11 - 4
14-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - Единствените 3 - 1
16-05-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - FC FIGHTERS 8 - 1
22-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - ШАШ 8 - 2
18-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Чико-Бунара 2 - 9
19-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - Malki Koteta 11 - 3
19-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 4
22-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Тарос Трейд 3 - 14

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1
24-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 3 - 10
24-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Единствените 5 - 0
25-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - FC FIGHTERS 3 - 1
28-05-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Чико-Бунара1098:3030
2.Тарос Трейд1065:3721
3.ХЪШОВЕ1059:3921
4.BOHEMIANS1055:4321
5.FC FIGHTERS1034:3618
6.АФК ХАОС1048:5815
7.Единствените1041:4515
8.Сборная1044:519
9.Malki Koteta1036:676
10.ФК Бунарджика1023:576
11.ШАШ1022:623