ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Десант-68 10 - 1
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4
23-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 3 - 2
23-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ФК Спартак 10 - 0
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2
24-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Младежка 1 3 - 2
24-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 0 - 5
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6
01-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ФК Даяна 3 - 2
01-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3
01-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Лаос 2 - 1
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5
02-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 2 - 8
02-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 7 - 4
07-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 8
15-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Спартак 9 - 2
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4
15-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 3 - 7
16-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 6 - 0
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5
16-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Десант-68 5 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4
22-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 9 - 9
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5
23-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 14
23-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9
23-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Пълдин Атлетик 3 - 1
23-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 7 - 3
01-04-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК Даяна 7 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Десант-68 1 - 2
05-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4
05-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Спартак 6 - 2
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2
06-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Младежка 1 4 - 0

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4
12-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Лаос 4 - 6
12-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 15 - 6
12-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Фитони 5 - 5
13-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Бактрейд 3 - 10
13-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Пълдин Атлетик 6 - 4
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11
19-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 19 - 4
19-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Младежка 1 2 - 0
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6
19-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - AFC Cvet Junior 3 - 3
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1
25-04-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - АПФК Пловдив 6 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5
26-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1
26-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - AFC Cvet Junior 5 - 4
27-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 3
27-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Пълдин Атлетик 2 - 8
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7
03-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 10
03-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 4 - 6
04-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Десант-68 6 - 3
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3
04-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 4 - 1
10-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Спартак 5 - 0

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4
10-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 4
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1
10-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - AFC Cvet Junior 4 - 11
10-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 3
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6
10-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Лаос 7 - 8
13-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Фитони 2 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2
14-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Младежка 1 4 - 2
14-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 7 - 7
14-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Спартак 9 - 2
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10
18-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11
20-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Десант-68 10 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Пълдин Атлетик 4 - 5
17-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 4
17-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 10 - 2
17-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ФК Спартак 8 - 3
17-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 2 - 15
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3
18-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 4 - 3
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5
24-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Десант-68 0 - 5
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9
27-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Младежка 1 3 - 1
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3
01-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 11

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 6 - 1
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2
31-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - AFC Cvet Junior 3 - 2
31-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Десант-68 1 - 5
31-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5
08-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3
08-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АПФК Пловдив 6 - 2
08-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 2 - 6
14-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0
24-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0

класиране

отборМГТ
1.КЦМ 2000 ГРУП15108:2443
2.СИНИ ОРЛИ15128:4340
3.VIP Dent1591:3337
4.Лаос1579:6925
5.АПФК Пловдив1571:6024
6.Балканска Гозба1563:7722
7.Пълдин Атлетик1561:7021
8.Ф.К. ОАЗИС1570:6620
9.Бактрейд1564:7619
10.Фитони1550:7218
11.ФК Даяна1559:5518
12.AFC Cvet Junior1570:7218
13.Десант-681547:7116
14.Младежка 11541:5614
15.ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ1553:10313
16.ФК Спартак1524:1320