ВИСША ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-03-2014 20:00 Игрище Арена СЕВИ - Шипка 3 - 3
11-03-2014 19:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Los Galacticos 7 - 1
11-03-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Алкохим 3 - 2
14-03-2014 19:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Фараоните 4 - 2
14-03-2014 21:00 Игрище Арена Амарант - Сао Пауло 2 - 1
15-03-2014 11:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - ENJOY 3 - 3
04-04-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Тракия 4 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-03-2014 20:00 Игрище Арена Тракия - ЕСЕТРА КОМЕРС 4 - 4
24-03-2014 20:00 Игрище Арена Шипка - ГАЛАКСИ 5 - 2
25-03-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - СТЕНИМАХОС 1 - 10
31-03-2014 21:00 Игрище Арена ENJOY - Фараоните 6 - 2
12-05-2014 19:00 Игрище Арена Амарант - АС ТАКСИ 7 - 5
16-05-2014 20:00 Игрище Арена Mosad - ФК Запрянови 3 - 1
08-07-2014 21:00 Игрище Арена Los Galacticos - СЕВИ 2 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Los Galacticos 5 - 3
21-03-2014 19:00 Игрище Арена СЕВИ - Сао Пауло 5 - 2
07-04-2014 20:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - ENJOY 2 - 1
08-04-2014 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Mosad 5 - 1
15-04-2014 20:00 Игрище Арена Фараоните - Тракия 3 - 3
24-04-2014 19:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Амарант 3 - 4
30-05-2014 21:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Алкохим 2 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-03-2014 19:00 Игрище Арена Тракия - ENJOY 0 - 5
01-04-2014 20:00 Игрище Арена Сао Пауло - ГАЛАКСИ 3 - 4
01-04-2014 21:00 Игрище Арена Амарант - СЕВИ 1 - 3
14-04-2014 22:00 Игрище Арена Алкохим - ЕСЕТРА КОМЕРС 1 - 4
15-05-2014 19:00 Игрище Арена Mosad - Фараоните 2 - 6
30-05-2014 20:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - АС ТАКСИ 5 - 1
27-06-2014 22:00 Игрище Арена Шипка - ФК Запрянови 3 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2014 20:00 Игрище Арена ENJOY - Mosad 3 - 1
22-04-2014 19:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Амарант 3 - 9
25-04-2014 20:00 Игрище Арена СЕВИ - СТЕНИМАХОС 2 - 10
03-05-2014 17:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Шипка 4 - 4
13-06-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Los Galacticos 6 - 3
13-06-2014 20:00 Игрище Арена Фараоните - Алкохим 2 - 4
08-07-2014 22:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Тракия 6 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-04-2014 17:00 Игрище Арена Los Galacticos - ЕСЕТРА КОМЕРС 1 - 9
21-04-2014 20:00 Игрище Арена Mosad - Тракия 2 - 4
22-04-2014 21:00 Игрище Арена Алкохим - ENJOY 1 - 7
13-05-2014 20:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - ГАЛАКСИ 4 - 1
20-05-2014 20:00 Игрище Арена СЕВИ - АС ТАКСИ 5 - 6
27-05-2014 19:00 Игрище Арена Шипка - Фараоните 5 - 3
01-07-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - ФК Запрянови 6 - 9

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-03-2014 19:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Mosad 1 - 6
24-03-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Амарант 2 - 5
29-04-2014 21:00 Игрище Арена Тракия - Алкохим 3 - 4
12-05-2014 21:00 Игрище Арена ENJOY - Шипка 6 - 3
13-05-2014 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Сао Пауло 4 - 4
16-05-2014 21:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - СЕВИ 4 - 4
23-05-2014 20:00 Игрище Арена Фараоните - Los Galacticos 2 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-05-2014 19:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - ФК Запрянови 5 - 2
13-05-2014 18:00 Игрище Арена Los Galacticos - ENJOY 6 - 4
19-05-2014 20:00 Игрище Арена Шипка - Тракия 6 - 4
23-05-2014 21:00 Игрище Арена Алкохим - Mosad 2 - 3
26-05-2014 20:00 Игрище Арена Амарант - ЕСЕТРА КОМЕРС 3 - 5
03-06-2014 22:00 Игрище Арена Сао Пауло - Фараоните 6 - 3
06-06-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - АС ТАКСИ 3 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-03-2014 21:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Алкохим 1 - 8
22-04-2014 22:00 Игрище Арена ФК Запрянови - СЕВИ 2 - 8
19-05-2014 21:00 Игрище Арена ENJOY - Сао Пауло 3 - 0
20-05-2014 19:00 Игрище Арена Тракия - Los Galacticos 5 - 5
03-06-2014 21:00 Игрище Арена Mosad - Шипка 5 - 3
10-06-2014 20:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - СТЕНИМАХОС 3 - 9
17-06-2014 19:00 Игрище Арена Фараоните - Амарант 5 - 9

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-04-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - ФК Запрянови 3 - 4
26-05-2014 21:00 Игрище Арена Los Galacticos - Mosad 1 - 7
27-05-2014 20:00 Игрище Арена Сао Пауло - Тракия 1 - 6
03-06-2014 20:00 Игрище Арена СЕВИ - ЕСЕТРА КОМЕРС 4 - 4
06-06-2014 19:00 Игрище Арена Амарант - ENJOY 1 - 6
10-06-2014 19:00 Игрище Арена Шипка - Алкохим 6 - 5
23-06-2014 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Фараоните 7 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-04-2014 21:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Шипка 0 - 10
06-06-2014 21:00 Игрище Арена Алкохим - Los Galacticos 4 - 3
10-06-2014 21:00 Игрище Арена Mosad - Сао Пауло 9 - 3
10-06-2014 22:00 Игрище Арена Тракия - Амарант 3 - 5
13-06-2014 21:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - ГАЛАКСИ 5 - 5
17-06-2014 22:00 Игрище Арена ENJOY - СТЕНИМАХОС 1 - 4
20-06-2014 21:00 Игрище Арена Фараоните - СЕВИ 4 - 10

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-06-2014 21:00 Игрище Арена СЕВИ - ENJOY 3 - 9
16-06-2014 22:00 Игрище Арена Los Galacticos - Шипка 3 - 12
17-06-2014 21:00 Игрище Арена ФК Запрянови - АС ТАКСИ 0 - 2
20-06-2014 19:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Тракия 5 - 4
20-06-2014 20:00 Игрище Арена Амарант - Mosad 4 - 4
21-06-2014 21:00 Игрище Арена Сао Пауло - Алкохим 3 - 1
01-07-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Фараоните 9 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2014 20:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Los Galacticos 5 - 5
17-06-2014 20:00 Игрище Арена Тракия - СЕВИ 5 - 5
23-06-2014 20:00 Игрище Арена ENJOY - ГАЛАКСИ 2 - 4
24-06-2014 19:00 Игрище Арена Шипка - Сао Пауло 9 - 6
24-06-2014 20:00 Игрище Арена Алкохим - Амарант 4 - 5
01-07-2014 21:00 Игрище Арена Mosad - СТЕНИМАХОС 1 - 9
11-07-2014 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - ФК Запрянови 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-04-2014 22:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Фараоните 3 - 6
27-06-2014 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - АС ТАКСИ 4 - 5
27-06-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Тракия 1 - 1
08-07-2014 19:00 Игрище Арена Амарант - Шипка 1 - 1
11-07-2014 20:00 Игрище Арена СЕВИ - Mosad 9 - 3
11-07-2014 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Алкохим 7 - 3
26-07-2014 21:00 Игрище Арена Сао Пауло - Los Galacticos 11 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2014 21:00 Игрище Арена Шипка - СТЕНИМАХОС 2 - 10
21-03-2014 21:00 Игрище Арена ENJOY - ФК Запрянови 6 - 2
28-03-2014 21:00 Игрище Арена Фараоните - ЕСЕТРА КОМЕРС 0 - 7
25-04-2014 21:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Сао Пауло 1 - 2
01-07-2014 22:00 Игрище Арена Los Galacticos - Амарант 5 - 5
04-07-2014 19:00 Игрище Арена Алкохим - СЕВИ 4 - 13
08-07-2014 20:00 Игрище Арена Mosad - ГАЛАКСИ 4 - 8

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-08-2014 19:00 Игрище Арена Фараоните - АС ТАКСИ 1 - 6
26-08-2014 20:00 Игрище Арена Los Galacticos - СТЕНИМАХОС 0 - 5
26-08-2014 21:00 Игрище Арена Алкохим - ГАЛАКСИ 3 - 6
29-08-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - Амарант 2 - 3
30-09-2014 22:00 Игрище Арена Шипка - СЕВИ 8 - 0
03-10-2014 00:00 Игрище Арена Тракия - ФК Запрянови 0 - 5
03-10-2014 19:00 Игрище Арена ENJOY - ЕСЕТРА КОМЕРС 4 - 2

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2014 00:00 не е избран СЕВИ - Los Galacticos 5 - 0
02-09-2014 19:00 Игрище Арена Фараоните - ENJOY 1 - 4
02-09-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Шипка 3 - 4
02-09-2014 21:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - Амарант 4 - 8
30-09-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Mosad 7 - 7
30-09-2014 20:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Тракия 5 - 0
03-10-2014 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Сао Пауло 8 - 1

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - ГАЛАКСИ 0 - 5
09-09-2014 19:00 Игрище Арена Амарант - СТЕНИМАХОС 3 - 8
09-09-2014 20:00 Игрище Арена ENJOY - АС ТАКСИ 5 - 0
09-09-2014 21:00 Игрище Арена Тракия - Фараоните 3 - 4
12-09-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - СЕВИ 1 - 5
12-09-2014 20:00 Игрище Арена Алкохим - ФК Запрянови 2 - 2
23-09-2014 22:00 Игрище Арена Mosad - ЕСЕТРА КОМЕРС 2 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2014 19:00 Игрище Арена ENJOY - Тракия 7 - 2
16-09-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Сао Пауло 3 - 2
19-09-2014 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Алкохим 7 - 1
19-09-2014 20:00 Игрище Арена СЕВИ - Амарант 3 - 2
19-09-2014 21:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Шипка 2 - 6
30-09-2014 21:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - СТЕНИМАХОС 0 - 5
03-10-2014 20:00 Игрище Арена Фараоните - Mosad 2 - 8

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-09-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - ФК Запрянови 0 - 5
23-09-2014 19:00 Игрище Арена Тракия - АС ТАКСИ 3 - 3
23-09-2014 20:00 Игрище Арена Алкохим - Фараоните 0 - 4
23-09-2014 21:00 Игрище Арена Амарант - ГАЛАКСИ 3 - 5
26-09-2014 19:00 Игрище Арена Mosad - ENJOY 0 - 3
26-09-2014 20:00 Игрище Арена Шипка - ЕСЕТРА КОМЕРС 8 - 2
26-09-2014 21:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - СЕВИ 6 - 2

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2014 00:00 не е избран АС ТАКСИ - СЕВИ 5 - 0
06-10-2014 00:00 не е избран ЕСЕТРА КОМЕРС - Los Galacticos 5 - 0
06-10-2014 00:00 не е избран Тракия - Mosad 0 - 5
07-10-2014 19:00 Игрище Арена ENJOY - Алкохим 6 - 2
07-10-2014 21:00 Игрище Арена Фараоните - Шипка 2 - 11
14-10-2014 19:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - СТЕНИМАХОС 2 - 5
05-11-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - Сао Пауло 19 - 9

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2014 00:00 не е избран Mosad - АС ТАКСИ 5 - 0
13-10-2014 00:00 не е избран Алкохим - Тракия 5 - 0
13-10-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - Фараоните 0 - 5
13-10-2014 00:00 не е избран СЕВИ - ГАЛАКСИ 0 - 5
17-10-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - ЕСЕТРА КОМЕРС 4 - 1
17-10-2014 20:00 Игрище Арена Амарант - ФК Запрянови 6 - 4
17-10-2014 21:00 Игрище Арена Шипка - ENJOY 5 - 0

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2014 00:00 не е избран ENJOY - Los Galacticos 5 - 0
20-10-2014 00:00 не е избран Тракия - Шипка 0 - 5
21-10-2014 19:00 Игрище Арена Mosad - Алкохим 6 - 1
21-10-2014 20:00 Игрище Арена Фараоните - Сао Пауло 0 - 5
24-10-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - СТЕНИМАХОС 3 - 7
24-10-2014 20:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Амарант 5 - 0
24-10-2014 21:00 Игрище Арена АС ТАКСИ - ГАЛАКСИ 0 - 5

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - Тракия 0 - 0
27-10-2014 00:00 не е избран СЕВИ - ФК Запрянови 0 - 5
28-10-2014 19:00 Игрище Арена Амарант - Фараоните 10 - 6
28-10-2014 20:00 Игрище Арена Шипка - Mosad 6 - 4
31-10-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - ENJOY 0 - 8
31-10-2014 20:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - ЕСЕТРА КОМЕРС 5 - 5
31-10-2014 21:00 Игрище Арена Алкохим - ЛОРДОВЕТЕ 4 - 4

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2014 21:00 Игрище Арена ФК Запрянови - ГАЛАКСИ 2 - 4
03-11-2014 00:00 не е избран ЕСЕТРА КОМЕРС - СЕВИ 5 - 0
03-11-2014 00:00 не е избран Тракия - Сао Пауло 0 - 5
03-11-2014 00:00 не е избран Mosad - Los Galacticos 5 - 0
04-11-2014 19:00 Игрище Арена Алкохим - Шипка 4 - 8
04-11-2014 20:00 Игрище Арена ENJOY - Амарант 1 - 0
04-11-2014 21:00 Игрище Арена Фараоните - СТЕНИМАХОС 2 - 9

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - Алкохим 0 - 5
10-11-2014 00:00 не е избран Амарант - Тракия 5 - 0
10-11-2014 00:00 не е избран СЕВИ - Фараоните 0 - 5
11-11-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - Mosad 5 - 5
14-11-2014 20:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - ЕСЕТРА КОМЕРС 6 - 5
18-11-2014 20:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - ENJOY 6 - 2
28-11-2014 19:00 Игрище Арена Шипка - ЛОРДОВЕТЕ 7 - 1

27 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2014 00:00 не е избран ENJOY - СЕВИ 5 - 0
17-11-2014 00:00 не е избран Тракия - СТЕНИМАХОС 0 - 5
17-11-2014 00:00 не е избран Шипка - Los Galacticos 5 - 0
18-11-2014 19:00 Игрище Арена Фараоните - ГАЛАКСИ 4 - 12
18-11-2014 21:00 Игрище Арена ЛОРДОВЕТЕ - ФК Запрянови 2 - 6
21-11-2014 19:00 Игрище Арена Mosad - Амарант 0 - 5
21-11-2014 20:00 Игрище Арена Алкохим - Сао Пауло 5 - 4

28 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2014 21:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - ENJOY 4 - 2
24-11-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - ЛОРДОВЕТЕ 0 - 5
24-11-2014 00:00 не е избран СЕВИ - Тракия 0 - 0
24-11-2014 00:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Mosad 5 - 0
25-11-2014 19:00 Игрище Арена Сао Пауло - Шипка 2 - 12
25-11-2014 20:00 Игрище Арена Амарант - Алкохим 5 - 3
28-11-2014 20:00 Игрище Арена ФК Запрянови - ЕСЕТРА КОМЕРС 4 - 6

29 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2014 21:00 Игрище Арена ЛОРДОВЕТЕ - ЕСЕТРА КОМЕРС 0 - 5
01-12-2014 00:00 не е избран Тракия - ГАЛАКСИ 0 - 5
01-12-2014 00:00 не е избран Mosad - СЕВИ 0 - 0
01-12-2014 00:00 не е избран Los Galacticos - Сао Пауло 0 - 5
01-12-2014 20:00 Игрище Арена Фараоните - ФК Запрянови 2 - 4
01-12-2014 21:00 Игрище Арена Шипка - Амарант 9 - 10
06-12-2014 12:00 Игрище Арена Алкохим - СТЕНИМАХОС 3 - 4

30 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-11-2014 20:00 Игрище Арена СТЕНИМАХОС - Шипка 4 - 3
14-11-2014 19:00 Игрище Арена ФК Запрянови - ENJOY 1 - 5
24-11-2014 00:00 Игрище Арена ГАЛАКСИ - Mosad 5 - 0
01-12-2014 00:00 не е избран Амарант - Los Galacticos 5 - 0
01-12-2014 00:00 не е избран СЕВИ - Алкохим 0 - 5
05-12-2014 00:00 Игрище Арена Сао Пауло - ЛОРДОВЕТЕ 5 - 0
05-12-2014 19:00 Игрище Арена ЕСЕТРА КОМЕРС - Фараоните 5 - 1

класиране

отборМГТ
1.СТЕНИМАХОС28177:5379
2.Шипка28169:8863
3.ENJOY28119:5561
4.ГАЛАКСИ28125:8457
5.Амарант28126:10054
6.ЕСЕТРА КОМЕРС28124:8449
7.Mosad2898:10337
8.СЕВИ2898:11136
9.ФК Запрянови28113:11135
10.ЛОРДОВЕТЕ2874:12133
11.Сао Пауло2899:14029
12.Алкохим2890:11829
13.Фараоните2881:15420
14.Тракия2855:11514
15.Los Galacticos2845:1568
16.АС ТАКСИ2262:940