ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, CALCIO - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Интер такси - ХЪШОВЕ 6 - 4
12-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - PlayBoy 0 - 8
12-03-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - Торнадо 5 - 3
16-03-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 6 - 2
16-03-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Недооценените 13 - 3
16-03-2014 20:00 СЦ Арена Mishocite - FC Siza Sport 2 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6
19-03-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - АФК Стройтим 17 - 4
19-03-2014 21:00 СЦ Арена Торнадо - Интер такси 4 - 1
23-03-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Младежка 1 6 - 6
26-03-2014 21:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - АФК ХАОС 3 - 6
14-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - Mishocite 2 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - ХЪШОВЕ 2 - 3
26-03-2014 21:30 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Торнадо 11 - 4
30-03-2014 20:00 СЦ Арена PlayBoy - Недооценените 5 - 3
01-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Интер такси - Kamenitza-Интернационал 7 - 6
16-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - Ф.К. Петър Берон 10 - 4
21-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - FC Siza Sport 5 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-03-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - АФК ХАОС 3 - 2
02-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен ХЪШОВЕ - PlayBoy 8 - 6
04-04-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - АФК Стройтим 8 - 4
07-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9
28-04-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - Младежка 1 4 - 10
30-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен FC Siza Sport - Интер такси 2 - 13

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-04-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Mishocite 2 - 2
16-04-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Kamenitza-Интернационал 4 - 5
16-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен PlayBoy - Торнадо 3 - 4
16-04-2014 21:30 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - FC Siza Sport 4 - 2
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6
21-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Интер такси - Ф.К. Петър Берон 17 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - Младежка 1 3 - 2
06-04-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - Интер такси 6 - 5
25-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - АФК Стройтим 2 - 2
27-04-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - PlayBoy 6 - 8
11-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Недооценените 5 - 6
11-06-2014 19:30 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-03-2014 19:00 ВСИ 2 терен PlayBoy - FC Siza Sport 6 - 3
28-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Интер такси - АФК ХАОС 12 - 1
29-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Mishocite 4 - 2
30-04-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Ф.К. Петър Берон 11 - 2
01-05-2014 16:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Торнадо 11 - 3
01-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Kamenitza-Интернационал 7 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-04-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Недооценените 1 - 5
07-05-2014 19:30 ВСИ 2 терен АФК ХАОС - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3
07-05-2014 20:30 ВСИ 2 терен Младежка 1 - Интер такси 7 - 6
07-05-2014 21:30 ВСИ 2 терен Ф.К. Петър Берон - PlayBoy 2 - 11
11-05-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - АФК Стройтим 6 - 4
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-05-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - АФК ХАОС 2 - 6
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1
18-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Ф.К. Петър Берон 9 - 7
18-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Kamenitza-Интернационал 3 - 6
30-05-2014 21:00 СЦ Арена PlayBoy - Mishocite 1 - 5
01-07-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - Младежка 1 7 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-05-2014 20:00 СЦ Арена АФК ХАОС - PlayBoy 6 - 1
28-05-2014 19:30 ВСИ 1 терен Интер такси - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 11
29-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Торнадо 1 - 4
29-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК Стройтим 6 - 3
29-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - ХЪШОВЕ 5 - 9
01-06-2014 20:00 СЦ Арена Mishocite - Недооценените 4 - 8

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-06-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Интер такси 6 - 13
04-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен PlayBoy - Младежка 1 2 - 4
08-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 4 - 6
08-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Mishocite 4 - 3
08-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - АФК ХАОС 7 - 5
25-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - Ф.К. Петър Берон 22 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-06-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - АФК Стройтим 5 - 0
11-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 4 - 3
13-06-2014 21:00 СЦ Арена Интер такси - PlayBoy 6 - 2
15-06-2014 18:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Kamenitza-Интернационал 2 - 13
15-06-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - Торнадо 5 - 0
15-06-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Недооценените 3 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5
18-06-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - АФК ХАОС 2 - 7
18-06-2014 19:00 ВСИ 2 терен PlayBoy - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8
18-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - Ф.К. Петър Берон 14 - 5
22-06-2014 20:00 СЦ Арена Недооценените - Интер такси 6 - 4
26-06-2014 21:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - Mishocite 2 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Интер такси 1 - 1
25-06-2014 19:00 СЦ Арена PlayBoy - АФК Стройтим 5 - 0
26-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - Младежка 1 4 - 6
29-06-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - КЦМ 2000 ГРУП 8 - 9
29-06-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Mishocite 1 - 4
30-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-07-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Недооценените 0 - 5
02-07-2014 19:00 СЦ Арена Интер такси - Торнадо 4 - 4
02-07-2014 19:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 9 - 2
03-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - FC Siza Sport 13 - 2
06-07-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Kamenitza-Интернационал 8 - 2
11-09-2014 00:00 не е избран Mishocite - Ф.К. Петър Берон 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-07-2014 19:00 СЦ Арена Торнадо - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 7
08-07-2014 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Младежка 1 3 - 3
11-07-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - PlayBoy 7 - 3
13-07-2014 00:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Стройтим 5 - 0
14-07-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Интер такси 6 - 10
15-09-2014 19:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - АФК ХАОС 0 - 12

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-08-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Торнадо 0 - 5
25-08-2014 21:00 СЦ Арена PlayBoy - ХЪШОВЕ 1 - 4
27-08-2014 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Ф.К. Петър Берон 14 - 2
27-08-2014 20:00 СЦ Арена Интер такси - FC Siza Sport 1 - 3
31-08-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Kamenitza-Интернационал 9 - 5
31-08-2014 20:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Mishocite 6 - 3

18 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2014 00:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Стройтим 5 - 0
01-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Siza Sport - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 6
03-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - PlayBoy 5 - 5
03-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - Интер такси 3 - 17
07-09-2014 19:00 СЦ Арена Mishocite - Младежка 1 2 - 3
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5

19 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2014 00:00 СЦ Арена АФК Стройтим - FC Siza Sport 0 - 5
08-09-2014 00:00 СЦ Арена Интер такси - Mishocite 5 - 0
08-09-2014 21:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. Петър Берон 5 - 0
11-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен PlayBoy - Kamenitza-Интернационал 3 - 4
14-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Торнадо 5 - 6
29-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - АФК ХАОС 3 - 2

20 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2014 00:00 не е избран Mishocite - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
15-09-2014 00:00 не е избран Ф.К. Петър Берон - АФК Стройтим 5 - 0
17-09-2014 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - PlayBoy 5 - 3
18-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - ХЪШОВЕ 7 - 4
19-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Интер такси 5 - 0
12-10-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Недооценените 5 - 2

21 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-09-2014 00:00 не е избран АФК Стройтим - Mishocite 0 - 0
22-09-2014 19:00 СЦ Арена PlayBoy - Ф.К. Петър Берон 6 - 4
24-09-2014 00:00 не е избран Интер такси - Младежка 1 0 - 5
24-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - АФК ХАОС 5 - 2
28-09-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - FC Siza Sport 5 - 4
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0

22 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2014 00:00 не е избран АФК ХАОС - АФК Стройтим 5 - 0
29-09-2014 00:00 не е избран Mishocite - PlayBoy 0 - 0
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5
05-10-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Торнадо 0 - 11
05-10-2014 19:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Недооценените 0 - 5
16-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Младежка 1 - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 10

23 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2014 00:00 не е избран Недооценените - Mishocite 5 - 0
06-10-2014 00:00 не е избран PlayBoy - АФК ХАОС 0 - 5
06-10-2014 00:00 не е избран АФК Стройтим - Младежка 1 0 - 5
06-10-2014 00:00 не е избран КЦМ 2000 ГРУП - Интер такси 5 - 0
08-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Торнадо - FC Siza Sport 2 - 1
09-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Ф.К. Петър Берон 5 - 0

24 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2014 00:00 не е избран Интер такси - АФК Стройтим 0 - 0
13-10-2014 00:00 не е избран Младежка 1 - PlayBoy 5 - 0
13-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - ХЪШОВЕ 0 - 5
17-10-2014 19:00 не е избран Ф.К. Петър Берон - Торнадо 0 - 5
19-10-2014 17:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 0 - 5
02-11-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Недооценените 5 - 0

25 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2014 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Ф.К. Петър Берон 5 - 0
20-10-2014 00:00 не е избран Торнадо - Mishocite 5 - 0
20-10-2014 00:00 не е избран PlayBoy - Интер такси 0 - 0
20-10-2014 00:00 не е избран АФК Стройтим - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5
24-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 3 - 6
26-10-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - Младежка 1 0 - 5

26 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Торнадо 10 - 6
27-10-2014 00:00 не е избран КЦМ 2000 ГРУП - PlayBoy 5 - 0
27-10-2014 00:00 не е избран Интер такси - Недооценените 0 - 5
27-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - Kamenitza-Интернационал 0 - 5
27-10-2014 00:00 не е избран Ф.К. Петър Берон - FC Siza Sport 0 - 5
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6

класиране

отборМГТ
1.КЦМ 2000 ГРУП24172:5669
2.АФК ХАОС24139:7157
3.Младежка 124124:7853
4.Недооценените24137:10049
5.ХЪШОВЕ24122:9341
6.Торнадо24125:10438
7.Интер такси24130:9934
8.Kamenitza-Интернационал24110:13028
9.Mishocite2461:8128
10.PlayBoy2480:9924
11.FC Siza Sport2470:10821
12.АФК Стройтим2442:1316
13.Ф.К. Петър Берон2463:2256