ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА, ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2015 00:00 не е избран Витоша Б - Балкан Ботевград отложен
12-09-2015 00:00 не е избран ДАФ - ДФК Комета отложен
12-09-2015 09:00 не е избран Национал А - Левски София А 5 - 2
12-09-2015 10:00 не е избран Национал Б - ДИТ 2009 0 - 2
12-09-2015 11:00 не е избран Академик - Победа 10 - 2
12-09-2015 12:00 не е избран Барса БГ - Олимпия 0 - 3
12-09-2015 13:00 не е избран Левски София - Олимпия Б 0 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-09-2015 00:00 не е избран Витоша Б - Барса БГ отложен
19-09-2015 10:00 не е избран Победа - Национал Б 1 - 4
19-09-2015 11:00 не е избран Олимпия Б - Национал А 0 - 1
19-09-2015 12:00 не е избран Олимпия - Академик 1 - 5
19-09-2015 13:00 не е избран Левски София А - ДАФ -
19-09-2015 14:00 не е избран ДИТ 2009 - Левски София 5 - 1
19-09-2015 15:00 не е избран Балкан Ботевград - ДФК Комета -

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2015 09:00 не е избран Национал А - ДИТ 2009 1 - 3
26-09-2015 10:00 не е избран Национал Б - Олимпия 2 - 3
26-09-2015 11:00 не е избран ДАФ - Олимпия Б -
26-09-2015 12:00 не е избран Барса БГ - Балкан Ботевград 5 - 0
26-09-2015 13:00 не е избран Левски София - Победа 5 - 1
26-09-2015 14:00 не е избран ДФК Комета - Левски София А -
26-09-2015 15:00 не е избран Академик - Витоша Б -

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2015 00:00 не е избран Балкан Ботевград - Левски София А 0 - 1
03-10-2015 00:00 не е избран Витоша Б - Национал Б -
03-10-2015 09:00 не е избран Победа - Национал А 3 - 2
03-10-2015 10:00 не е избран Барса БГ - Академик 2 - 8
03-10-2015 11:00 не е избран ДИТ 2009 - ДАФ -
03-10-2015 12:00 не е избран Олимпия Б - Левски София А 0 - 3
03-10-2015 13:00 не е избран Олимпия - Левски София 4 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2015 00:00 не е избран Академик - Балкан Ботевград -
10-10-2015 09:00 не е избран ДАФ - Победа 1 - 5
10-10-2015 10:00 не е избран ДФК Комета - ДИТ 2009 -
10-10-2015 11:00 не е избран Национал Б - Барса БГ -
10-10-2015 12:00 не е избран Национал А - Олимпия 1 - 2
10-10-2015 13:00 не е избран Левски София - Витоша Б 5 - 5
10-10-2015 14:00 не е избран Левски София А - Олимпия Б -

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2015 09:00 не е избран Победа - ДФК Комета -
17-10-2015 10:00 не е избран Барса БГ - Левски София 6 - 2
17-10-2015 11:00 не е избран Балкан Ботевград - Олимпия Б 2 - 2
17-10-2015 12:00 не е избран Олимпия - ДАФ 7 - 0
17-10-2015 13:00 не е избран ДИТ 2009 - Левски София А 4 - 1
17-10-2015 14:00 не е избран Витоша Б - Национал А 0 - 3
17-10-2015 15:00 не е избран Академик - Национал Б 3 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2015 09:00 не е избран ДАФ - Витоша Б 4 - 1
24-10-2015 10:00 не е избран ДФК Комета - Олимпия 2 - 4
24-10-2015 11:00 не е избран Олимпия Б - ДИТ 2009 0 - 5
24-10-2015 12:00 не е избран Национал Б - Балкан Ботевград 5 - 1
24-10-2015 13:00 не е избран Национал А - Барса БГ 5 - 2
24-10-2015 14:00 не е избран Левски София - Академик -
24-10-2015 15:00 не е избран Левски София А - Победа -

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2015 09:00 не е избран Победа - Олимпия Б 1 - 1
31-10-2015 10:00 не е избран Олимпия - Левски София А 1 - 0
31-10-2015 11:00 не е избран Барса БГ - ДАФ 5 - 1
31-10-2015 12:00 не е избран Витоша Б - ДФК Комета 1 - 5
31-10-2015 13:00 не е избран Балкан Ботевград - ДИТ 2009 отложен
31-10-2015 14:00 не е избран Национал Б - Левски София 1 - 1
31-10-2015 15:00 не е избран Академик - Национал А 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2015 00:00 не е избран Национал А - Национал Б -
07-11-2015 09:00 не е избран ДФК Комета - Барса БГ 1 - 3
07-11-2015 10:00 не е избран Левски София - Балкан Ботевград 1 - 3
07-11-2015 11:00 не е избран ДАФ - Академик 0 - 9
07-11-2015 12:00 не е избран Олимпия Б - Олимпия 1 - 8
07-11-2015 13:00 не е избран ДИТ 2009 - Победа 4 - 0
07-11-2015 14:00 не е избран Левски София А - Витоша Б -

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2015 09:00 не е избран Витоша Б - Олимпия Б 0 - 2
14-11-2015 10:00 не е избран Олимпия - ДИТ 2009 1 - 2
14-11-2015 11:00 не е избран Балкан Ботевград - Победа 1 - 3
14-11-2015 12:00 не е избран Барса БГ - Левски София А 2 - 2
14-11-2015 13:00 не е избран Национал Б - ДАФ 1 - 0
14-11-2015 14:00 не е избран Академик - ДФК Комета 3 - 2
14-11-2015 15:00 не е избран Левски София - Национал А 1 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2015 08:00 не е избран ДИТ 2009 - Витоша Б 8 - 1
21-11-2015 09:00 не е избран ДФК Комета - Национал Б 1 - 1
21-11-2015 10:00 не е избран Национал А - Балкан Ботевград -
21-11-2015 11:00 не е избран Левски София А - Академик -
21-11-2015 12:00 не е избран Олимпия Б - Барса БГ 0 - 5
21-11-2015 13:00 не е избран Победа - Олимпия 0 - 4
21-11-2015 15:00 не е избран ДАФ - Левски София -

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2015 09:00 не е избран Барса БГ - ДИТ 2009 0 - 8
28-11-2015 10:00 не е избран Балкан Ботевград - Олимпия 1 - 4
28-11-2015 11:00 не е избран Академик - Олимпия Б 9 - 1
28-11-2015 12:00 не е избран Национал А - ДАФ 1 - 0
28-11-2015 13:00 не е избран Национал Б - Левски София А -
28-11-2015 14:00 не е избран Витоша Б - Победа 2 - 3
28-11-2015 14:00 не е избран Левски София - ДФК Комета -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2015 00:00 не е избран Олимпия Б - Национал Б отложен
05-12-2015 00:00 не е избран Олимпия - Витоша Б отложен
05-12-2015 09:00 не е избран ДИТ 2009 - Академик 3 - 6
05-12-2015 10:00 не е избран ДАФ - Балкан Ботевград 0 - 0
05-12-2015 11:00 не е избран ДФК Комета - Национал А 4 - 3
05-12-2015 12:00 не е избран Победа - Барса БГ 3 - 6
05-12-2015 14:00 не е избран Левски София А - Левски София 2 - 4

класиране

не се изчислява класиране за тази група