СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2015 21:45 не е избран ШПОРИТЕ - Атлетик Редута 1 - 8
29-08-2015 00:00 не е избран McDonald's - Media United -
29-08-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Торпедо-София - ФК Зенит 13 - 0
29-08-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ugoman - JAGUARES 8 - 2
29-08-2015 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 Iztok Sofiq - Сборная 2015 3 - 2
29-08-2015 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Busmanci - АС-14 9 - 3
18-10-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - ФК Баварците 5 - 0
15-11-2015 15:00 не е избран Аполо СК - Carpe Diem FC 8 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-09-2015 18:45 не е избран АС-14 - McDonald's *2 - 2
04-09-2015 21:45 не е избран Media United - ШПОРИТЕ 6 - 4
05-09-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Iztok Sofiq *3 - 3
05-09-2015 16:00 не е избран ФК Зенит - АФК Софиянци 2 - 13
05-09-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Сборная 2015 8 - 2
05-09-2015 17:00 не е избран JAGUARES - Busmanci 2 - 8
05-09-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Ugoman 3 - 17
05-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 3 - 3*

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2015 21:45 не е избран McDonald's - JAGUARES 17 - 0
11-09-2015 21:45 не е избран Iztok Sofiq - Media United 0 - 8
12-09-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - Аполо СК 0 - 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4*
12-09-2015 20:00 не е избран Ugoman - ФК Зенит 10 - 2
12-09-2015 21:00 не е избран Busmanci - ФК Баварците 5 - 3
12-09-2015 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - АС-14 0 - 2
12-09-2015 21:00 не е избран Сборная 2015 - Атлетик Редута 3 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2015 20:45 не е избран Media United - McDonald's 2 - 4
26-09-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Атлетик Редута 8 - 2
26-09-2015 17:00 не е избран АС-14 - Iztok Sofiq 5 - 4
26-09-2015 18:00 не е избран JAGUARES - ШПОРИТЕ 2 - 7
26-09-2015 18:00 не е избран ФК Зенит - Busmanci 0 - 5
26-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Ugoman 8 - 0
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7
28-11-2015 15:00 не е избран ФК Баварците - McDonald's 0 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2015 21:45 не е избран McDonald's - ФК Зенит 5 - 0
02-10-2015 21:45 не е избран Атлетик Редута - Media United 5 - 0
03-10-2015 15:00 не е избран АФК Софиянци - Carpe Diem FC 4 - 6
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12
03-10-2015 15:00 не е избран ШПОРИТЕ - ФК Баварците 10 - 2
03-10-2015 16:00 не е избран Iztok Sofiq - JAGUARES 9 - 4
03-10-2015 16:00 не е избран Сборная 2015 - АС-14 5 - 0
03-10-2015 18:00 не е избран Busmanci - Аполо СК 7 - 5

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2015 18:45 не е избран Carpe Diem FC - Media United 5 - 4
10-10-2015 19:00 не е избран АС-14 - Атлетик Редута 3 - 6
10-10-2015 20:00 не е избран JAGUARES - Сборная 2015 1 - 11
10-10-2015 20:00 не е избран ФК Баварците - Iztok Sofiq 8 - 2
10-10-2015 21:00 не е избран ФК Зенит - ШПОРИТЕ 0 - 5
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3
10-10-2015 21:00 не е избран АФК Софиянци - Ugoman 6 - 1
05-12-2015 19:00 не е избран Аполо СК - McDonald's 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2015 19:45 не е избран Media United - АС-14 5 - 0
17-10-2015 17:00 не е избран Ugoman - Carpe Diem FC 0 - 5
17-10-2015 17:00 не е избран Busmanci - АФК Софиянци 3 - 7
17-10-2015 18:00 не е избран Iztok Sofiq - ФК Зенит 1 - 16
17-10-2015 18:00 не е избран Сборная 2015 - ФК Баварците 3 - 4
17-10-2015 18:00 не е избран Атлетик Редута - JAGUARES 7 - 0
17-10-2015 19:00 не е избран ШПОРИТЕ - Аполо СК 4 - 7
15-11-2015 16:00 не е избран McDonald's - Торпедо-София 2 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2015 21:45 не е избран АФК Софиянци - McDonald's 5 - 0
24-10-2015 16:00 не е избран Ugoman - Busmanci 0 - 5
24-10-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - ШПОРИТЕ 5 - 4
24-10-2015 19:00 не е избран Carpe Diem FC - АС-14 5 - 0
24-10-2015 21:00 не е избран ФК Баварците - Атлетик Редута 0 - 5
24-10-2015 22:00 не е избран ФК Зенит - Сборная 2015 0 - 5
02-11-2015 22:30 не е избран Аполо СК - Iztok Sofiq 5 - 0
15-11-2015 20:00 не е избран JAGUARES - Media United 0 - 12

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2015 19:45 не е избран Media United - ФК Баварците 5 - 0
30-10-2015 21:45 не е избран McDonald's - Ugoman 6 - 5
31-10-2015 19:00 не е избран Busmanci - Carpe Diem FC 8 - 4
31-10-2015 20:00 не е избран ШПОРИТЕ - АФК Софиянци 1 - 6
31-10-2015 20:00 не е избран Iztok Sofiq - Торпедо-София 0 - 5
31-10-2015 21:00 не е избран Атлетик Редута - ФК Зенит 5 - 0
31-10-2015 21:00 не е избран АС-14 - JAGUARES 0 - 5
04-11-2015 22:30 не е избран Сборная 2015 - Аполо СК 6 - 9

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2015 19:45 не е избран ФК Зенит - Media United 0 - 5
06-11-2015 19:45 не е избран Busmanci - McDonald's 3 - 6
07-11-2015 00:00 не е избран ФК Баварците - АС-14 5 - 0
07-11-2015 17:00 не е избран Carpe Diem FC - JAGUARES 7 - 0
07-11-2015 18:00 не е избран Аполо СК - Атлетик Редута 5 - 2
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2
07-11-2015 18:00 не е избран АФК Софиянци - Iztok Sofiq 5 - 0
07-11-2015 19:00 не е избран Ugoman - ШПОРИТЕ 14 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2015 21:45 не е избран McDonald's - Carpe Diem FC 5 - 2
13-11-2015 21:45 не е избран Media United - Аполо СК 4 - 1
14-11-2015 15:00 не е избран Iztok Sofiq - Ugoman 0 - 5
14-11-2015 16:00 не е избран ШПОРИТЕ - Busmanci 7 - 8
14-11-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Торпедо-София 0 - 10
14-11-2015 16:00 не е избран АС-14 - ФК Зенит 5 - 0
14-11-2015 16:00 не е избран JAGUARES - ФК Баварците 3 - 10
14-11-2015 19:00 не е избран Сборная 2015 - АФК Софиянци 5 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0
20-11-2015 21:45 не е избран McDonald's - ШПОРИТЕ 7 - 6
21-11-2015 19:00 не е избран Carpe Diem FC - ФК Баварците 5 - 0
21-11-2015 19:00 не е избран АФК Софиянци - Атлетик Редута 9 - 2
21-11-2015 20:00 не е избран ФК Зенит - JAGUARES 0 - 5
21-11-2015 20:00 не е избран Аполо СК - АС-14 5 - 0
21-11-2015 20:00 не е избран Ugoman - Сборная 2015 1 - 6
21-11-2015 21:00 не е избран Busmanci - Iztok Sofiq 5 - 0

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2015 21:45 не е избран Iztok Sofiq - McDonald's 0 - 5
28-11-2015 00:00 не е избран АС-14 - Торпедо-София 0 - 5
28-11-2015 00:00 не е избран ФК Баварците - ФК Зенит 5 - 0
28-11-2015 17:00 не е избран ШПОРИТЕ - Carpe Diem FC 0 - 9
28-11-2015 17:00 не е избран Сборная 2015 - Busmanci 2 - 6
28-11-2015 18:00 не е избран Атлетик Редута - Ugoman 5 - 0
28-11-2015 19:00 не е избран JAGUARES - Аполо СК -
05-12-2015 18:00 не е избран Media United - АФК Софиянци 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-12-2015 21:45 не е избран Ugoman - Media United 2 - 4
04-12-2015 21:45 не е избран McDonald's - Сборная 2015 6 - 4
05-12-2015 00:00 не е избран Carpe Diem FC - ФК Зенит 5 - 0
05-12-2015 00:00 не е избран Аполо СК - ФК Баварците 5 - 0
05-12-2015 00:00 не е избран АФК Софиянци - АС-14 5 - 0
05-12-2015 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Iztok Sofiq 5 - 0
05-12-2015 15:00 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 16 - 0
05-12-2015 16:00 не е избран Busmanci - Атлетик Редута 5 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2015 21:45 не е избран Атлетик Редута - McDonald's 3 - 2
11-12-2015 19:45 не е избран Media United - Busmanci 2 - 1
12-12-2015 00:00 не е избран Iztok Sofiq - Carpe Diem FC 0 - 5
12-12-2015 00:00 не е избран АС-14 - Ugoman 0 - 5
12-12-2015 00:00 не е избран ФК Зенит - Аполо СК 0 - 5
12-12-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Торпедо-София 0 - 5
12-12-2015 20:00 не е избран Сборная 2015 - ШПОРИТЕ 5 - 0
13-12-2015 20:00 не е избран JAGUARES - АФК Софиянци 0 - 13

класиране

отборМГТ
1.Торпедо-София15107:2738
2.АФК Софиянци1593:2736
3.Carpe Diem FC1584:3734
4.Аполо СК1474:3234
5.Busmanci1480:4733
6.McDonald's1468:4028
7.Атлетик Редута1558:4928
8.Media United 1253:2724
9.Сборная 20151461:5318
10.Ugoman1570:6518
11.ФК Баварците1540:7515
12.ШПОРИТЕ1555:8112
13.АС-141520:6610
14.Iztok Sofiq1522:867
15.JAGUARES1424:1256
16.ФК Зенит1520:923