СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Живите Мъртви - Еврофутбол 8 - 11
29-08-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Пирин Гоце Делчев 9 - 0
29-08-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Белите София - vampires 8 - 4
29-08-2015 19:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Гробарите 0 - 5
29-08-2015 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 УЛТРА - Бандата 1 - 6
29-08-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Mat Star P 8 - 2
29-08-2015 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 АКАДЕМИК 84 - Santos 3 - 7
12-10-2015 22:30 не е избран КОС България - Пиянките 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2015 16:00 не е избран vampires - FC ALA GROUP 1 - 2
05-09-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Локомотив 2012 Вакарел 5 - 0
05-09-2015 18:00 не е избран Пиянките - ФК Живите Мъртви *3 - 3
05-09-2015 19:00 не е избран Сердика - Белите София 7 - 4
05-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Еврофутбол 2 - 9
05-09-2015 21:00 не е избран Santos - КОС България 5 - 0
05-09-2015 21:00 не е избран Бандата - АКАДЕМИК 84 13 - 2
22-09-2015 19:45 не е избран Гробарите - УЛТРА 5 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2015 19:45 не е избран Белите София - Mat Star P 3 - 6
12-09-2015 17:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - vampires 5 - 1
12-09-2015 17:00 не е избран УЛТРА - Пирин Гоце Делчев 5 - 3
12-09-2015 17:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Гробарите 6 - 1
12-09-2015 18:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Santos 2 - 9
12-09-2015 19:00 не е избран Еврофутбол - Пиянките 10 - 6
12-09-2015 20:00 не е избран КОС България - Бандата 2 - 6
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2015 15:00 не е избран Santos - Еврофутбол 4 - 3
26-09-2015 15:00 не е избран Бандата - ФК Живите Мъртви 5 - 0
26-09-2015 15:00 не е избран Гробарите - КОС България 7 - 9
26-09-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - АКАДЕМИК 84 0 - 5
26-09-2015 16:00 не е избран vampires - УЛТРА 0 - 12
26-09-2015 16:00 не е избран Сердика - Локомотив 2012 Вакарел 4 - 1
26-09-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Пиянките 5 - 0
27-09-2015 11:00 не е избран Белите София - FC ALA GROUP 6 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2015 19:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Белите София 2 - 10
03-10-2015 19:00 не е избран КОС България - Пирин Гоце Делчев 4 - 4
03-10-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - vampires 0 - 5
03-10-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Гробарите 1 - 3
03-10-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - Бандата 2 - 4
03-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Mat Star P 3 - 1
03-10-2015 21:00 не е избран УЛТРА - Сердика 3 - 6
03-10-2015 21:00 не е избран Пиянките - Santos 7 - 15

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2015 00:00 не е избран Гробарите - Еврофутбол 0 - 5
10-10-2015 16:00 не е избран Бандата - Пиянките 5 - 0
10-10-2015 17:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - ФК Живите Мъртви 0 - 5
10-10-2015 18:00 не е избран Сердика - АКАДЕМИК 84 20 - 3
10-10-2015 18:00 не е избран Белите София - УЛТРА 5 - 2
10-10-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Локомотив 2012 Вакарел 7 - 2
10-10-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Santos 2 - 7
18-10-2015 13:00 не е избран vampires - КОС България 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2015 00:00 не е избран Пиянките - Гробарите 5 - 0
17-10-2015 16:00 не е избран УЛТРА - FC ALA GROUP 1 - 9
17-10-2015 16:00 не е избран ФК Живите Мъртви - vampires 0 - 5
17-10-2015 16:00 не е избран Еврофутбол - Пирин Гоце Делчев 7 - 6
17-10-2015 20:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Mat Star P 3 - 8
19-10-2015 22:30 не е избран КОС България - Сердика 0 - 5
09-11-2015 22:30 не е избран Santos - Бандата 2 - 3
10-11-2015 22:30 не е избран АКАДЕМИК 84 - Белите София 2 - 17

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2015 19:00 не е избран Гробарите - Santos 0 - 5
24-10-2015 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Пиянките 7 - 10
24-10-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Бандата 4 - 1
24-10-2015 20:00 не е избран vampires - Еврофутбол 0 - 7
24-10-2015 20:00 не е избран Сердика - ФК Живите Мъртви 5 - 0
24-10-2015 21:00 не е избран Белите София - КОС България 5 - 0
24-10-2015 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АКАДЕМИК 84 6 - 1
24-10-2015 22:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - УЛТРА 8 - 8

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2015 00:00 не е избран КОС България - FC ALA GROUP 0 - 5
31-10-2015 17:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Белите София 0 - 5
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8
31-10-2015 18:00 не е избран Пиянките - vampires 10 - 5
31-10-2015 18:00 не е избран Santos - Пирин Гоце Делчев 5 - 0
31-10-2015 19:00 не е избран Бандата - Гробарите 5 - 0
31-10-2015 20:00 не е избран УЛТРА - Mat Star P 0 - 5
07-11-2015 17:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Локомотив 2012 Вакарел 10 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2015 00:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - КОС България 5 - 0
07-11-2015 00:00 не е избран УЛТРА - АКАДЕМИК 84 0 - 5
07-11-2015 16:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Бандата 0 - 5
07-11-2015 16:00 не е избран vampires - Santos 5 - 6
07-11-2015 16:00 не е избран Белите София - Еврофутбол 5 - 0
07-11-2015 16:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Живите Мъртви 3 - 0
07-11-2015 17:00 не е избран Сердика - Пиянките 11 - 3
07-11-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Гробарите 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2015 19:00 не е избран КОС България - УЛТРА 0 - 5
14-11-2015 19:00 не е избран Гробарите - Пирин Гоце Делчев 5 - 0
14-11-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Mat Star P 4 - 11
14-11-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Локомотив 2012 Вакарел 0 - 5
14-11-2015 20:00 не е избран Еврофутбол - FC ALA GROUP 1 - 2
14-11-2015 21:00 не е избран Пиянките - Белите София 0 - 5
14-11-2015 21:00 не е избран Santos - Сердика 2 - 3
14-11-2015 21:00 не е избран Бандата - vampires 5 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2015 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - КОС България 5 - 0
21-11-2015 17:00 не е избран Белите София - Santos 3 - 5
21-11-2015 18:00 не е избран vampires - Гробарите 5 - 0
21-11-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Пиянките 5 - 0
21-11-2015 18:00 не е избран УЛТРА - ФК Живите Мъртви 0 - 5
21-11-2015 20:00 не е избран Mat Star P - Пирин Гоце Делчев 5 - 0
29-11-2015 12:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Еврофутбол 0 - 5
01-12-2015 20:45 не е избран Сердика - Бандата 6 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2015 00:00 не е избран КОС България - Mat Star P 0 - 5
28-11-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - УЛТРА 5 - 0
28-11-2015 00:00 не е избран Гробарите - Сердика 0 - 5
28-11-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - vampires 0 - 5
28-11-2015 15:00 не е избран ФК Живите Мъртви - АКАДЕМИК 84 5 - 0
28-11-2015 15:00 не е избран Пиянките - Локомотив 2012 Вакарел 5 - 0
28-11-2015 16:00 не е избран Santos - FC ALA GROUP 2 - 7
28-11-2015 16:00 не е избран Бандата - Белите София 2 - 2*

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2015 00:00 не е избран Сердика - Пирин Гоце Делчев 5 - 0
05-12-2015 00:00 не е избран Белите София - Гробарите 5 - 0
05-12-2015 00:00 не е избран Локомотив 2012 Вакарел - Santos 0 - 5
05-12-2015 00:00 не е избран УЛТРА - Пиянките 0 - 5
05-12-2015 00:00 не е избран КОС България - ФК Живите Мъртви 0 - 5
05-12-2015 19:00 не е избран FC ALA GROUP - Бандата 7 - 1
05-12-2015 20:00 не е избран Mat Star P - vampires -
05-12-2015 20:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Еврофутбол 0 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2015 00:00 не е избран Еврофутбол - КОС България 5 - 0
12-12-2015 00:00 не е избран Santos - УЛТРА 5 - 0
12-12-2015 00:00 не е избран Бандата - Локомотив 2012 Вакарел 5 - 0
12-12-2015 00:00 не е избран Гробарите - FC ALA GROUP 0 - 5
12-12-2015 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Белите София 0 - 5
12-12-2015 17:00 не е избран Пиянките - АКАДЕМИК 84 -
12-12-2015 19:00 не е избран vampires - Сердика 2 - 11
12-12-2015 20:00 не е избран ФК Живите Мъртви - Mat Star P 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Сердика15110:3045
2.FC ALA GROUP1577:2239
3.Santos1584:3836
4.Белите София1588:3534
5.Бандата1571:3034
6.Еврофутбол1578:4530
7.Mat Star P1466:3830
8.Пиянките1459:7119
9.vampires1445:6615
10.АКАДЕМИК 841446:9415
11.ФК Живите Мъртви 1534:5913
12.Гробарите1526:6412
13.УЛТРА1540:7210
14.Локомотив 2012 Вакарел1535:7810
15.Пирин Гоце Делчев1525:804
16.КОС България1515:774