SUPER BUSINESS PREMIERSHIP, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3
29-08-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Витоша Бистрица 5 - 1
29-08-2015 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Валяците - АЯКС СОФИЯ 6 - 1
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3
29-08-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - PMP Build Invest 1 - 1
07-09-2015 22:30 не е избран FC SAN MARCO - МАРАДОНА 5 - 2
19-10-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Спортинг 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2015 19:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 3 - 2
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8
04-09-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Тяло пречиш ми 1 - 3
05-09-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Валяците 0 - 5
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4
05-09-2015 20:00 не е избран Barca - Цар Иван Асен II 0 - 5
05-09-2015 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 4 - 2
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Barca 3 - 4
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0
12-09-2015 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 3 - 0
12-09-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 4
12-09-2015 22:00 не е избран Валяците - Сантяго Бернабеу 8 - 3
13-09-2015 22:00 не е избран Цар Иван Асен II - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 4
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4
26-09-2015 19:00 не е избран Спортинг - Barca 4 - 3
26-09-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 6
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5
26-09-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Тяло пречиш ми 2 - 2*
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4
28-09-2015 22:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - PMP Build Invest 4 - 3
05-10-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - Валяците 7 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6
03-10-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Витоша Бистрица 6 - 4
03-10-2015 17:00 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 3 - 2
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1
03-10-2015 18:00 не е избран Barca - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
03-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - FC SAN MARCO 1 - 2
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3
26-10-2015 22:30 не е избран Валяците - FreshMarket 4 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-10-2015 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Barca 9 - 6
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4
10-10-2015 15:00 не е избран Спортинг - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 6
10-10-2015 15:00 не е избран Витоша Бистрица - PMP Build Invest 6 - 4
10-10-2015 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Цар Иван Асен II 4 - 6
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3
10-10-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 6

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2
16-10-2015 21:45 не е избран Barca - Витоша Бистрица 7 - 8
17-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Спортинг 5 - 4
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4
17-10-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Сантяго Бернабеу 2 - 1
17-10-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - АЯКС СОФИЯ 2 - 3
26-10-2015 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МАРАДОНА 6 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1
24-10-2015 16:00 не е избран Спортинг - АЯКС СОФИЯ 6 - 4
24-10-2015 17:00 не е избран Витоша Бистрица - ПЪЛНА СКРЪБ 12 - 4
24-10-2015 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Barca 4 - 3
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3
24-10-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Валяците 2 - 4
02-11-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 6
02-12-2015 22:30 не е избран FreshMarket - Цар Иван Асен II 2 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6
30-10-2015 21:45 не е избран Barca - МАРАДОНА 0 - 5
31-10-2015 13:00 не е избран PMP Build Invest - FreshMarket 0 - 3
31-10-2015 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сантяго Бернабеу 5 - 2
31-10-2015 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица 6 - 3
31-10-2015 17:00 не е избран Валяците - Спортинг 8 - 4
31-10-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - FC SAN MARCO *3 - 3
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1
07-11-2015 15:00 не е избран FreshMarket - Barca 9 - 3
07-11-2015 19:00 не е избран Спортинг - Витоша Бистрица 6 - 5
07-11-2015 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - АЯКС СОФИЯ 1 - 3
07-11-2015 20:00 не е избран МАРАДОНА - ПЪЛНА СКРЪБ *3 - 3
07-11-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - PMP Build Invest 0 - 4
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3
14-11-2015 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - Тяло пречиш ми 5 - 4
14-11-2015 17:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - FreshMarket 1 - 4
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0
14-11-2015 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 2 - 3
14-11-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Сантяго Бернабеу 0 - 8
14-11-2015 19:00 не е избран Barca - FC SAN MARCO 0 - 5
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3
21-11-2015 16:00 не е избран Тяло пречиш ми - PMP Build Invest 2 - 6
21-11-2015 16:00 не е избран Спортинг - Сантяго Бернабеу 0 - 5
21-11-2015 16:00 не е избран МАРАДОНА - Витоша Бистрица 1 - 6
21-11-2015 17:00 не е избран Актив комерс - Barca 14 - 2
21-11-2015 17:00 не е избран Валяците - Цар Иван Асен II 8 - 5
21-11-2015 22:00 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 3
02-03-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4
28-11-2015 20:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 0 - 5
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4
28-11-2015 21:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - FC SAN MARCO 1 - 9
28-11-2015 21:00 не е избран Витоша Бистрица - FreshMarket 0 - 5
28-11-2015 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МАРАДОНА 5 - 5*
02-12-2015 19:45 не е избран PMP Build Invest - Валяците 1 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2015 00:00 не е избран Валяците - Barca 5 - 0
05-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - МАРАДОНА 0 - 5
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3
05-12-2015 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - ПЪЛНА СКРЪБ 6 - 2
05-12-2015 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 5 - 0
05-12-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Витоша Бистрица 7 - 5
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1
12-12-2015 00:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" 0 - 5
12-12-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми *7 - 7
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3
12-12-2015 19:00 не е избран МАРАДОНА - FreshMarket 2 - 8
15-12-2015 19:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Валяците 3 - 10
17-12-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Спортинг 5 - 0
17-12-2015 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 2 - 5

класиране

отборМГТ
1.FreshMarket1567:2043
2.FC SAN MARCO1577:4437
3.Валяците1585:4836
4.Цар Иван Асен II1569:5035
5.МФК "Булгари"1559:4327
6.Актив комерс1575:5625
7.PMP Build Invest1546:3623
8.Тяло пречиш ми1550:4223
9.Витоша Бистрица1562:7618
10.Аякс-Зебра1553:5517
11.МАРАДОНА1547:5915
12.ПЪЛНА СКРЪБ1553:7513
13.АЯКС СОФИЯ1551:7913
14.Спортинг1540:7412
15.Сантяго Бернабеу1542:5811
16.Barca1531:923