., PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4
01-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - CAM R 5 - 0
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6
01-09-2015 19:45 не е избран Джовани - Вършец 5 - 6
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
01-09-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Fusion 13 - 2
01-09-2015 20:45 не е избран Рапидо Куриери - VENDETTA-OLISPED 3 - 2
02-09-2015 18:45 не е избран Fibank - Шенкер 3 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-09-2015 18:45 не е избран CAM R - Джовани 4 - 9
11-09-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
11-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Вършец 4 - 7
11-09-2015 19:45 не е избран Шенкер - Интерхаус България 1 - 4
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6
11-09-2015 20:45 не е избран Fusion - Milky Group Bio 5 - 0
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-09-2015 19:45 не е избран Вършец - CAM R 5 - 0
15-09-2015 20:45 не е избран Milky Group Bio - Шенкер 6 - 4
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1
15-09-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 10 - 2
15-09-2015 21:45 не е избран Джовани - Mentor Resort 2 - 1
16-09-2015 21:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 7 - 4
18-09-2015 21:45 не е избран Fusion - Рапидо Куриери 0 - 5
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-09-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Джовани 5 - 6
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5
29-09-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - CAM R 6 - 9
29-09-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Вършец 2 - 5
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0
29-09-2015 21:45 не е избран Шенкер - Рапидо Куриери 2 - 1
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9
30-09-2015 19:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 5

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2015 19:45 не е избран Вършец - VENDETTA-OLISPED 5 - 1
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0
06-10-2015 21:45 не е избран CAM R - Mentor Resort 5 - 0
07-10-2015 00:00 не е избран Milky Group Bio - Fibank 0 - 5
07-10-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Fusion 4 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0
13-10-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - CAM R 2 - 3
13-10-2015 18:45 не е избран Шенкер - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7
13-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 3 - 5
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4
14-10-2015 19:45 не е избран Fusion - Джовани 2 - 3
14-10-2015 21:00 не е избран Fibank - Рапидо Куриери 6 - 0
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3
20-10-2015 18:45 не е избран Джовани - Шенкер 3 - 4
20-10-2015 19:45 не е избран Вършец - Fusion 5 - 0
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1
20-10-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
20-10-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - VENDETTA-OLISPED 1 - 6
20-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 4 - 7
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3*
28-10-2015 22:00 не е избран Milky Group Bio - Рапидо Куриери 3 - 1
30-10-2015 18:45 не е избран Fusion - CAM R 2 - 3
30-10-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 5 - 7
30-10-2015 19:45 не е избран Шенкер - Вършец 7 - 6
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4
30-10-2015 20:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 4
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2
03-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 5 - 7
03-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
03-11-2015 21:45 не е избран CAM R - Шенкер 0 - 5
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4
04-11-2015 19:45 не е избран Джовани - Fibank 4 - 5
04-11-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Fusion 5 - 1

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2015 18:45 не е избран Шенкер - Mentor Resort 0 - 7
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6
11-11-2015 18:30 не е избран Milky Group Bio - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5
11-11-2015 19:45 не е избран Fusion - VENDETTA-OLISPED 4 - 2
11-11-2015 19:45 не е избран Fibank - Вършец 5 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2015 18:45 не е избран Джовани - Milky Group Bio 2 - 4
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
17-11-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 4 - 4*
17-11-2015 19:45 не е избран CAM R - Fibank 0 - 5
17-11-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Шенкер 2 - 1
17-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Рапидо Куриери 3 - 1
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2015 18:45 не е избран Fibank - Mentor Resort 5 - 0
25-11-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Fusion 0 - 5
14-12-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Вършец 9 - 3
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0
14-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Джовани -
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT -

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-12-2015 00:00 не е избран CAM R - Milky Group Bio 0 - 5
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
01-12-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 2 - 3
01-12-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3
01-12-2015 21:45 не е избран Вършец - Рапидо Куриери 3 - 1
02-12-2015 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 0 - 5
02-12-2015 21:45 не е избран Fusion - Шенкер 0 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2015 22:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Джовани 5 - 0
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0
11-12-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 6 - 3
11-12-2015 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Шенкер 0 - 5
11-12-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - CAM R 5 - 0
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1
23-02-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Mentor Resort 1 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
15-12-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Milky Group Bio 0 - 5
15-12-2015 19:45 не е избран Джовани - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
15-12-2015 21:45 не е избран Mentor Resort - Рапидо Куриери 0 - 5
16-12-2015 18:45 не е избран Fusion - Fibank 0 - 5
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5
16-12-2015 19:45 не е избран Вършец - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3

класиране

отборМГТ
1.GOLD INS15111:2442
2.Бат' Динко и Приятели1476:2038
3.Интерхаус България1578:3936
4.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1469:2434
5.Fibank1560:3231
6.Лев Инс1561:4824
7.Вършец1561:6822
8.Milky Group Bio1543:5122
9.Джовани1448:6018
10.Шенкер1539:5918
11.Рапидо Куриери1437:5215
12.CAM R1530:6515
13.Mentor Resort1536:6913
14.VENDETTA-OLISPED1541:7110
15.Fusion1528:759
16.КОМЕРЦ СОФИЯ1525:860