IT CHAMPIONSHIP, LEAGUE ONE - LIVERPOOL - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-08-2015 18:45 не е избран TRADOLOGIC - Persy 4 - 1
25-08-2015 18:45 не е избран Software AG - KOSTAL 12 - 1
25-08-2015 19:45 не е избран OPENCODE - Paysafe 3 - 2
26-08-2015 19:45 не е избран Quality House - Scalefocus 1 - 6
27-08-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM ТЕЛЕЛИНК - e-Novator 5 - 3
27-08-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 DATECS - SAP Labs Bulgaria 5 - 0
01-09-2015 19:45 не е избран Gameloft - Experian 1 - 13
24-09-2015 18:45 не е избран Stemo - Minerva 6 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-09-2015 18:45 не е избран Stemo - ТЕЛЕЛИНК 7 - 3
03-09-2015 19:45 не е избран Experian - Quality House 8 - 4
03-09-2015 20:45 не е избран KOSTAL - Gameloft 2 - 1
03-09-2015 20:45 не е избран Persy - Software AG 2 - 9
03-09-2015 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - TRADOLOGIC 6 - 3
23-09-2015 18:45 не е избран e-Novator - OPENCODE 0 - 1
10-11-2015 19:45 не е избран Paysafe - DATECS 3 - 1
11-12-2015 19:00 не е избран Minerva - Scalefocus 4 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - Stemo 6 - 4
09-09-2015 18:45 не е избран DATECS - e-Novator 3 - 2
09-09-2015 18:45 не е избран Software AG - SAP Labs Bulgaria 12 - 2
09-09-2015 19:45 не е избран Gameloft - Persy 2 - 1
09-09-2015 20:45 не е избран Quality House - KOSTAL 2 - 5
10-09-2015 20:45 не е избран TRADOLOGIC - Paysafe 5 - 5
16-09-2015 21:00 не е избран Scalefocus - Experian 2 - 3
16-09-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ТЕЛЕЛИНК - Minerva 7 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2015 19:45 не е избран Minerva - Experian 0 - 5
14-09-2015 19:45 не е избран KOSTAL - Scalefocus 6 - 2
14-09-2015 20:45 не е избран Persy - Quality House 1 - 6
14-09-2015 21:45 не е избран e-Novator - TRADOLOGIC 4 - 2
14-09-2015 21:45 не е избран Stemo - DATECS 4 - 1
14-09-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - OPENCODE 0 - 4
25-11-2015 20:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Gameloft 5 - 0
03-12-2015 21:45 не е избран Paysafe - Software AG 1 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2015 20:45 не е избран OPENCODE - Minerva 7 - 0
28-09-2015 20:45 не е избран DATECS - ТЕЛЕЛИНК 2 - 5
29-09-2015 21:45 не е избран TRADOLOGIC - Stemo 0 - 7
30-09-2015 21:45 не е избран Software AG - e-Novator 3 - 2
01-10-2015 19:45 не е избран Gameloft - Paysafe 2 - 4
01-10-2015 19:45 не е избран Quality House - SAP Labs Bulgaria 1 - 2
01-10-2015 20:45 не е избран Scalefocus - Persy 2 - 4
01-10-2015 20:45 не е избран Experian - KOSTAL 1 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2015 18:45 не е избран Minerva - KOSTAL 1 - 15
05-10-2015 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Scalefocus 16 - 1
05-10-2015 19:45 не е избран Paysafe - Quality House 6 - 2
05-10-2015 19:45 не е избран e-Novator - Gameloft 3 - 2
05-10-2015 20:45 не е избран Persy - Experian 1 - 2
06-10-2015 18:45 не е избран Stemo - Software AG 3 - 1
08-10-2015 18:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - TRADOLOGIC 3 - 1
08-10-2015 18:45 не е избран OPENCODE - DATECS 0 - 0*

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2015 22:00 не е избран Scalefocus - Paysafe 0 - 10
16-10-2015 18:45 не е избран DATECS - Minerva 5 - 0
16-10-2015 18:45 не е избран Gameloft - Stemo 3 - 9
16-10-2015 19:45 не е избран TRADOLOGIC - OPENCODE 2 - 3
16-10-2015 19:45 не е избран Experian - SAP Labs Bulgaria 1 - 6
16-10-2015 20:45 не е избран KOSTAL - Persy 7 - 2
20-11-2015 18:45 не е избран Software AG - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
20-11-2015 19:45 не е избран Quality House - e-Novator 1 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2015 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - KOSTAL 4 - 2
19-10-2015 19:45 не е избран Paysafe - Experian 2 - 1
19-10-2015 19:45 не е избран DATECS - TRADOLOGIC 4 - 2
20-10-2015 18:45 не е избран Stemo - Quality House 5 - 2
20-10-2015 21:45 не е избран Minerva - Persy 2 - 4
24-11-2015 18:45 не е избран e-Novator - Scalefocus 6 - 2
24-11-2015 18:45 не е избран OPENCODE - Software AG 7 - 2
24-11-2015 19:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Gameloft 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-10-2015 18:45 не е избран Software AG - DATECS 2 - 4
27-10-2015 19:45 не е избран TRADOLOGIC - Minerva 6 - 3
28-10-2015 18:45 не е избран Quality House - ТЕЛЕЛИНК 1 - 6
28-10-2015 19:45 не е избран Experian - e-Novator 6 - 4
28-10-2015 20:45 не е избран KOSTAL - Paysafe 2 - 3
28-10-2015 21:00 не е избран Gameloft - OPENCODE 2 - 3
28-10-2015 21:45 не е избран Scalefocus - Stemo 1 - 43
28-10-2015 21:45 не е избран Persy - SAP Labs Bulgaria 0 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2015 18:45 не е избран Stemo - Experian 3 - 1
02-11-2015 20:45 не е избран Minerva - SAP Labs Bulgaria 2 - 5
02-11-2015 20:45 не е избран Paysafe - Persy 4 - 0
02-11-2015 21:45 не е избран e-Novator - KOSTAL 3 - 2
02-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - Scalefocus 7 - 3
05-11-2015 20:45 не е избран OPENCODE - Quality House 4 - 1
05-11-2015 21:45 не е избран DATECS - Gameloft 2 - 0
05-11-2015 21:45 не е избран TRADOLOGIC - Software AG 2 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2015 18:45 не е избран Software AG - Minerva 6 - 2
09-11-2015 19:45 не е избран Persy - e-Novator 2 - 7
12-11-2015 18:45 не е избран Gameloft - TRADOLOGIC 1 - 3
12-11-2015 18:45 не е избран Scalefocus - OPENCODE 1 - 4
12-11-2015 19:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Paysafe 1 - 7
12-11-2015 19:45 не е избран Experian - ТЕЛЕЛИНК 5 - 4
12-11-2015 20:45 не е избран KOSTAL - Stemo 2 - 3
13-11-2015 18:45 не е избран Quality House - DATECS 1 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2015 20:45 не е избран Software AG - Gameloft 5 - 1
16-11-2015 19:45 не е избран e-Novator - SAP Labs Bulgaria 1 - 4
16-11-2015 20:45 не е избран Minerva - Paysafe 1 - 3
16-11-2015 21:45 не е избран Stemo - Persy 4 - 2
16-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - KOSTAL 3 - 3
19-11-2015 21:45 не е избран OPENCODE - Experian 3 - 2
19-11-2015 21:45 не е избран DATECS - Scalefocus 5 - 0
19-11-2015 21:45 не е избран TRADOLOGIC - Quality House 5 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-11-2015 21:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - Stemo 6 - 4
26-11-2015 22:30 не е избран Paysafe - e-Novator 4 - 0
27-11-2015 18:45 не е избран Scalefocus - TRADOLOGIC 0 - 5
27-11-2015 19:45 не е избран Experian - DATECS отложен
01-12-2015 21:45 не е избран KOSTAL - OPENCODE 0 - 2
02-12-2015 18:45 не е избран Quality House - Software AG 2 - 14
04-12-2015 19:45 не е избран Persy - ТЕЛЕЛИНК 3 - 4
08-12-2015 20:45 не е избран Gameloft - Minerva 0 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2015 21:45 не е избран Minerva - e-Novator 0 - 6
30-11-2015 21:45 не е избран Stemo - Paysafe 4 - 3
30-11-2015 21:45 не е избран ТЕЛЕЛИНК - SAP Labs Bulgaria 1 - 1
01-12-2015 19:45 не е избран Software AG - Scalefocus 5 - 0
03-12-2015 20:45 не е избран OPENCODE - Persy 8 - 0
03-12-2015 20:45 не е избран DATECS - KOSTAL 6 - 1
03-12-2015 20:45 не е избран TRADOLOGIC - Experian *3 - 3
03-12-2015 21:45 не е избран Gameloft - Quality House 2 - 1

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2015 18:45 не е избран SAP Labs Bulgaria - OPENCODE 3 - 1
07-12-2015 19:45 не е избран e-Novator - Stemo 3 - 2
08-12-2015 21:45 не е избран Persy - DATECS 1 - 4
10-12-2015 19:45 не е избран Scalefocus - Gameloft 3 - 8
10-12-2015 19:45 не е избран Paysafe - ТЕЛЕЛИНК 5 - 0
10-12-2015 20:45 не е избран KOSTAL - TRADOLOGIC 7 - 3
11-12-2015 18:45 не е избран Experian - Software AG 0 - 9
14-12-2015 19:45 не е избран Quality House - Minerva 2 - 2

класиране

отборМГТ
1.OPENCODE1556:1940
2.Stemo15108:3436
3.Software AG1594:2936
4.Paysafe1562:2634
5.SAP Labs Bulgaria1564:4134
6.DATECS1444:2131
7.ТЕЛЕЛИНК1553:4926
8.e-Novator1549:3924
9.KOSTAL1558:4822
10.Experian1451:4522
11.TRADOLOGIC1546:5317
12.Gameloft1529:609
13.Persy1524:686
14.Scalefocus1528:1276
15.Quality House1528:734
16.Minerva1520:824