IT CHAMPIONSHIP, IMPERIA ONLINE LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2015 18:45 не е избран Visteon - Techhuddle 0 - 5
24-08-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Unicredit Bulbank IT - PLAYTECH 1 - 0
25-08-2015 19:45 не е избран SUTHERLAND - Станга 6 - 5
25-08-2015 20:45 не е избран DANTEK DEVS - GRAFIXOFT 4 - 1
25-08-2015 20:45 не е избран Adastra - Naxex 2 - 4
26-08-2015 21:00 не е избран DREAMIX - Accedia 4 - 1
27-08-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM IPSOS - Imperia Online 7 - 2
27-08-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Luxoft Bulgaria - VMware 6 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2015 21:45 не е избран Techhuddle - Unicredit Bulbank IT 4 - 0
02-09-2015 18:30 не е избран PLAYTECH - Adastra 2 - 1
02-09-2015 18:45 не е избран Станга - DANTEK DEVS 4 - 3
02-09-2015 19:45 не е избран Imperia Online - Naxex 12 - 4
02-09-2015 21:00 не е избран GRAFIXOFT - Visteon 1 - 6
02-09-2015 21:45 не е избран VMware - SUTHERLAND 1 - 6
02-09-2015 21:45 не е избран Accedia - Luxoft Bulgaria 3 - 5
02-09-2015 22:00 не е избран IPSOS - DREAMIX 9 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2015 18:45 не е избран Adastra - Techhuddle 2 - 11
07-09-2015 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - GRAFIXOFT 2 - 3
07-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - Accedia 8 - 4
08-09-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Visteon - Станга 0 - 8
08-09-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DANTEK DEVS - VMware *2 - 2
10-09-2015 19:45 не е избран DREAMIX - Imperia Online 4 - 8
10-09-2015 19:45 не е избран Naxex - PLAYTECH 3 - 4
29-10-2015 21:45 не е избран Luxoft Bulgaria - IPSOS 1 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2015 18:45 не е избран Accedia - DANTEK DEVS 3 - 1
14-09-2015 19:45 не е избран Станга - Unicredit Bulbank IT 5 - 1
17-09-2015 18:45 не е избран DREAMIX - Luxoft Bulgaria *1 - 1
17-09-2015 19:45 не е избран Imperia Online - PLAYTECH *3 - 3
17-09-2015 19:45 не е избран Techhuddle - Naxex 11 - 2
17-09-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - Adastra 4 - 5
17-09-2015 20:45 не е избран VMware - Visteon 2 - 5
09-10-2015 20:45 не е избран IPSOS - SUTHERLAND 2 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2015 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Imperia Online 4 - 1
28-09-2015 21:45 не е избран SUTHERLAND - DREAMIX 14 - 2
28-09-2015 21:45 не е избран DANTEK DEVS - IPSOS 2 - 7
28-09-2015 21:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - VMware 3 - 3*
01-10-2015 20:45 не е избран Visteon - Accedia 2 - 4
01-10-2015 21:45 не е избран Adastra - Станга 1 - 2
01-10-2015 21:45 не е избран Naxex - GRAFIXOFT 0 - 3
01-10-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - Techhuddle 3 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-10-2015 22:00 не е избран Imperia Online - Techhuddle 5 - 8
09-10-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - PLAYTECH 1 - 0
09-10-2015 19:45 не е избран Станга - Naxex 14 - 0
09-10-2015 21:45 не е избран DREAMIX - DANTEK DEVS 0 - 5
20-10-2015 19:45 не е избран IPSOS - Visteon 4 - 0
21-10-2015 20:45 не е избран Accedia - Unicredit Bulbank IT 1 - 4
30-11-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - SUTHERLAND 0 - 5
08-12-2015 21:45 не е избран VMware - Adastra 10 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2015 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - IPSOS 0 - 2
14-10-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - Станга 3 - 8
14-10-2015 21:45 не е избран Techhuddle - GRAFIXOFT 8 - 1
15-10-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - Imperia Online 8 - 1
15-10-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - Luxoft Bulgaria 0 - 1
15-10-2015 21:45 не е избран Visteon - DREAMIX 5 - 0
15-10-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Adastra - Accedia 2 - 2*
15-10-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Naxex - VMware 0 - 11

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2015 19:45 не е избран DREAMIX - Unicredit Bulbank IT 4 - 4
19-10-2015 20:45 не е избран Accedia - Naxex 5 - 0
20-10-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - DANTEK DEVS 12 - 0
21-10-2015 19:45 не е избран IPSOS - Adastra 5 - 0
21-10-2015 19:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Visteon 0 - 1
23-11-2015 21:45 не е избран Станга - Techhuddle *3 - 3
24-11-2015 19:45 не е избран Imperia Online - GRAFIXOFT 8 - 0
24-11-2015 20:45 не е избран VMware - PLAYTECH 5 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2015 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Luxoft Bulgaria 1 - 3
28-10-2015 18:30 не е избран Adastra - DREAMIX 6 - 3
28-10-2015 20:45 не е избран PLAYTECH - Accedia 1 - 3
29-10-2015 19:45 не е избран DANTEK DEVS - Imperia Online 1 - 1
29-10-2015 19:45 не е избран Visteon - SUTHERLAND 1 - 3
29-10-2015 21:45 не е избран Techhuddle - VMware 7 - 2
29-10-2015 21:45 не е избран GRAFIXOFT - Станга 1 - 5
11-12-2015 19:45 не е избран Naxex - IPSOS 0 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2015 18:45 не е избран Accedia - Techhuddle 0 - 5
02-11-2015 18:45 не е избран Luxoft Bulgaria - Adastra 2 - 3
02-11-2015 19:45 не е избран Imperia Online - Станга 2 - 3
02-11-2015 19:45 не е избран VMware - GRAFIXOFT 4 - 2
04-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Unicredit Bulbank IT 5 - 1
05-11-2015 18:45 не е избран DANTEK DEVS - Visteon *2 - 2
05-11-2015 19:45 не е избран IPSOS - PLAYTECH 10 - 1
05-11-2015 19:45 не е избран DREAMIX - Naxex 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2015 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - DANTEK DEVS 2 - 1
09-11-2015 20:45 не е избран GRAFIXOFT - Accedia 0 - 5
11-11-2015 18:45 не е избран Visteon - Imperia Online *4 - 4
11-11-2015 20:45 не е избран Adastra - SUTHERLAND 1 - 11
11-11-2015 21:45 не е избран PLAYTECH - DREAMIX 4 - 2
11-11-2015 21:45 не е избран Станга - VMware 4 - 2
12-11-2015 19:45 не е избран Techhuddle - IPSOS 2 - 4
12-11-2015 20:45 не е избран Naxex - Luxoft Bulgaria 2 - 6

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2015 20:45 не е избран DREAMIX - Techhuddle 5 - 7
18-11-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Naxex 30 - 1
20-11-2015 18:45 не е избран Accedia - Станга 1 - 3
20-11-2015 19:45 не е избран Imperia Online - VMware 5 - 2
20-11-2015 19:45 не е избран DANTEK DEVS - Adastra *1 - 1
20-11-2015 20:45 не е избран IPSOS - GRAFIXOFT 11 - 0
20-11-2015 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - PLAYTECH *2 - 2
20-11-2015 20:45 не е избран Visteon - Unicredit Bulbank IT 2 - 1

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2015 18:45 не е избран Adastra - Visteon 1 - 6
23-11-2015 19:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Imperia Online 2 - 3
23-11-2015 19:45 не е избран Naxex - DANTEK DEVS 1 - 5
26-11-2015 19:45 не е избран PLAYTECH - SUTHERLAND 3 - 6
26-11-2015 19:45 не е избран GRAFIXOFT - DREAMIX 5 - 0
26-11-2015 20:45 не е избран Станга - IPSOS *2 - 2
26-11-2015 20:45 не е избран VMware - Accedia 7 - 2
03-12-2015 19:45 не е избран Techhuddle - Luxoft Bulgaria 6 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2015 20:45 не е избран Unicredit Bulbank IT - Adastra 3 - 7
01-12-2015 20:45 не е избран Luxoft Bulgaria - GRAFIXOFT 2 - 2*
01-12-2015 21:45 не е избран DANTEK DEVS - PLAYTECH 3 - 0
02-12-2015 20:45 не е избран SUTHERLAND - Techhuddle 7 - 3
02-12-2015 21:45 не е избран Visteon - Naxex 5 - 0
03-12-2015 19:45 не е избран IPSOS - VMware 6 - 2
03-12-2015 21:45 не е избран DREAMIX - Станга 2 - 3
14-12-2015 19:45 не е избран Imperia Online - Accedia 3 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2015 21:45 не е избран Naxex - Unicredit Bulbank IT 0 - 5
09-12-2015 18:30 не е избран PLAYTECH - Visteon 1 - 3
09-12-2015 18:45 не е избран Techhuddle - DANTEK DEVS 6 - 4
09-12-2015 19:00 не е избран Adastra - Imperia Online -
09-12-2015 19:45 не е избран Станга - Luxoft Bulgaria 3 - 0
09-12-2015 20:45 не е избран GRAFIXOFT - SUTHERLAND 0 - 12
09-12-2015 21:00 не е избран VMware - DREAMIX 5 - 2
09-12-2015 21:45 не е избран Accedia - IPSOS 0 - 6

класиране

отборМГТ
1.SUTHERLAND15137:2545
2.IPSOS1586:1640
3.Станга1572:2738
4.Techhuddle1592:4137
5.Visteon1542:3626
6.Luxoft Bulgaria1536:3821
7.VMware1560:5420
8.Imperia Online1458:5319
9.Accedia1537:5117
10.DANTEK DEVS1534:4316
11.Unicredit Bulbank IT1530:4314
12.Adastra 1432:6614
13.GRAFIXOFT1524:7213
14.PLAYTECH1531:5711
15.DREAMIX1534:778
16.Naxex1517:1233