IT CHAMPIONSHIP, ACCEDIA LEAGUE ONE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM MMS - EGT 2 9 - 4
24-08-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Axway - Comverse 5 - 4
25-08-2015 21:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - CSC 3 - 2
25-08-2015 21:45 не е избран eCommera - FootballScout 5 - 0
27-08-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Komfo - Sirma 8 - 1
27-08-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Melon - Unify 0 - 5
27-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM SSV - SBTECH 4 - 8
24-09-2015 20:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Ingram Micro Master Cloud 2 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - SBTECH 1 - 4
31-08-2015 20:45 не е избран Sirma - SSV 2 - 7
31-08-2015 20:45 не е избран FootballScout - Komfo 6 - 6*
31-08-2015 21:45 не е избран Comverse - eCommera 3 - 4
31-08-2015 21:45 не е избран CSC - MMS 1 - 2
01-09-2015 21:45 не е избран EGT 2 - Axway 1 - 5
01-09-2015 21:45 не е избран Unify - Nemetschek Bulgaria 5 - 3
01-09-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Melon 7 - 6

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2015 18:45 не е избран Axway - CSC 4 - 5
07-09-2015 19:45 не е избран Melon - Ingram Micro Master Cloud 0 - 3
07-09-2015 19:45 не е избран MMS - Unify 3 - 4
10-09-2015 18:45 не е избран eCommera - EGT 2 2 - 1
10-09-2015 18:45 не е избран Komfo - Comverse 5 - 1
10-09-2015 18:45 не е избран SBTECH - Sirma 7 - 2
10-09-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 6
10-09-2015 20:45 не е избран SSV - FootballScout 9 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2015 18:45 не е избран FootballScout - SBTECH 1 - 4
17-09-2015 18:45 не е избран Comverse - SSV 2 - 10
17-09-2015 18:45 не е избран EGT 2 - Komfo 4 - 8
17-09-2015 20:45 не е избран CSC - eCommera 4 - 7
17-09-2015 20:45 не е избран Melon - Nemetschek Bulgaria 4 - 9
17-09-2015 21:45 не е избран Unify - Axway 2 - 3
17-09-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - MMS *3 - 3
18-09-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Sirma 1 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-10-2015 18:45 не е избран Komfo - CSC 8 - 2
02-10-2015 18:45 не е избран SSV - EGT 2 10 - 2
02-10-2015 19:45 не е избран Axway - INFOSYSTEMS-SYSCOM 1 - 3
02-10-2015 19:45 не е избран eCommera - Unify 7 - 2
02-10-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Ingram Micro Master Cloud 3 - 3
02-10-2015 20:45 не е избран SBTECH - Comverse 11 - 1
08-10-2015 20:45 не е избран MMS - Melon 5 - 0
16-11-2015 18:45 не е избран Sirma - FootballScout 2 - 7

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2015 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - MMS 1 - 5
05-10-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - FootballScout 2 - 3
07-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - eCommera 1 - 4
07-10-2015 21:45 не е избран Melon - Axway 0 - 16
08-10-2015 19:45 не е избран Comverse - Sirma 4 - 5
08-10-2015 19:45 не е избран EGT 2 - SBTECH 0 - 5
08-10-2015 19:45 не е избран CSC - SSV 2 - 6
08-12-2015 21:45 не е избран Unify - Komfo 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2015 20:45 не е избран MMS - Ingram Micro Master Cloud 0 - 2
12-10-2015 20:45 не е избран eCommera - Melon 5 - 0
12-10-2015 21:45 не е избран SSV - Unify 7 - 3
12-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - CSC 7 - 2
14-10-2015 18:30 не е избран Komfo - INFOSYSTEMS-SYSCOM 7 - 1
15-10-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - Nemetschek Bulgaria 12 - 1
15-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Sirma - EGT 2 7 - 2
15-10-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 FootballScout - Comverse 8 - 5

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2015 18:45 не е избран MMS - Axway 2 - 6
21-10-2015 18:30 не е избран CSC - Sirma 5 - 0
21-10-2015 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - eCommera 1 - 7
21-10-2015 21:00 не е избран EGT 2 - FootballScout 4 - 3
21-10-2015 21:45 не е избран Unify - SBTECH 1 - 7
21-10-2015 21:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - SSV 1 - 5
21-10-2015 22:00 не е избран Melon - Komfo *1 - 1
24-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Comverse 2 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2015 19:45 не е избран eCommera - MMS 5 - 1
26-10-2015 20:45 не е избран Axway - Ingram Micro Master Cloud 4 - 1
26-10-2015 21:45 не е избран SSV - Melon 8 - 2
26-10-2015 21:45 не е избран SBTECH - INFOSYSTEMS-SYSCOM 13 - 1
26-10-2015 21:45 не е избран Sirma - Unify 1 - 3
29-10-2015 20:45 не е избран Komfo - Nemetschek Bulgaria 11 - 1
29-10-2015 20:45 не е избран FootballScout - CSC 5 - 3
29-10-2015 20:45 не е избран Comverse - EGT 2 3 - 10

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2015 20:45 не е избран MMS - Komfo 1 - 5
04-11-2015 21:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - EGT 2 0 - 5
05-11-2015 18:45 не е избран CSC - Comverse 5 - 0
05-11-2015 18:45 не е избран Melon - SBTECH 1 - 8
05-11-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Sirma 0 - 5
05-11-2015 20:45 не е избран Unify - FootballScout 5 - 0
05-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - SSV 2 - 8
05-11-2015 21:45 не е избран Axway - eCommera 3 - 1

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2015 18:45 не е избран SSV - MMS 3 - 0
09-11-2015 19:45 не е избран eCommera - Ingram Micro Master Cloud 4 - 0
13-11-2015 18:45 не е избран Komfo - Axway 3 - 3*
13-11-2015 19:45 не е избран SBTECH - Nemetschek Bulgaria 14 - 0
13-11-2015 19:45 не е избран Sirma - Melon 5 - 0
13-11-2015 19:45 не е избран Comverse - Unify 3 - 2
13-11-2015 20:45 не е избран FootballScout - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0
13-11-2015 20:45 не е избран EGT 2 - CSC 4 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2015 21:45 не е избран MMS - SBTECH 1 - 4
18-11-2015 21:45 не е избран Axway - SSV 3 - 2
18-11-2015 21:45 не е избран eCommera - Komfo 1 - 4
19-11-2015 19:45 не е избран Unify - EGT 2 0 - 3
19-11-2015 19:45 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - Comverse 6 - 2
19-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - CSC 5 - 4
19-11-2015 20:45 не е избран Melon - FootballScout 2 - 6
19-11-2015 20:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Sirma 4 - 6

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2015 18:45 не е избран Sirma - MMS *3 - 3
23-11-2015 19:45 не е избран Komfo - Ingram Micro Master Cloud 2 - 2
24-11-2015 20:45 не е избран EGT 2 - INFOSYSTEMS-SYSCOM 5 - 0
25-11-2015 19:45 не е избран SSV - eCommera 4 - 3
25-11-2015 21:45 не е избран FootballScout - Nemetschek Bulgaria 8 - 5
25-11-2015 21:45 не е избран CSC - Unify 3 - 3*
26-11-2015 18:45 не е избран Comverse - Melon 4 - 6
26-11-2015 19:45 не е избран SBTECH - Axway 11 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Master Cloud - Unify 3 - 1
30-11-2015 20:45 не е избран MMS - FootballScout 4 - 5
01-12-2015 18:45 не е избран Melon - EGT 2 5 - 3
01-12-2015 19:45 не е избран eCommera - SBTECH 2 - 7
02-12-2015 00:00 не е избран INFOSYSTEMS-SYSCOM - CSC 0 - 5
02-12-2015 18:30 не е избран Axway - Sirma 13 - 1
02-12-2015 18:45 не е избран Nemetschek Bulgaria - Comverse 7 - 2
02-12-2015 21:00 не е избран Komfo - SSV 3 - 3

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2015 19:45 не е избран Comverse - MMS 3 - 5
07-12-2015 21:45 не е избран SBTECH - Komfo 5 - 4
10-12-2015 18:45 не е избран Sirma - eCommera 2 - 2
10-12-2015 18:45 не е избран CSC - Melon 14 - 6
10-12-2015 19:45 не е избран EGT 2 - Nemetschek Bulgaria 6 - 3
10-12-2015 20:45 не е избран FootballScout - Axway 8 - 5
10-12-2015 20:45 не е избран Unify - INFOSYSTEMS-SYSCOM 0 - 5
10-12-2015 21:45 не е избран SSV - Ingram Micro Master Cloud 6 - 2

класиране

отборМГТ
1.SBTECH15115:2445
2.SSV1592:3737
3.Komfo1580:3232
4.Axway1586:4531
5.eCommera1559:3331
6.FootballScout1567:6128
7.Ingram Micro Master Cloud1532:4021
8.EGT 21554:6321
9.Sirma1543:6618
10.MMS1544:4917
11.Unify1536:5316
12.INFOSYSTEMS-SYSCOM1436:6216
13.CSC1455:6013
14.Nemetschek Bulgaria1544:9910
15.Melon1533:997
16.Comverse1538:913