НЕДЕЛНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - Черно Море 11 - 2
23-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - ОПТИМИСТ 8 - 6
23-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - Перла 1 - 4
23-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - ТРАНСВАГОН 7 - 5
23-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - Лазур Сити 4 - 3
23-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - карамел 6 - 2
23-08-2015 21:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - BSFL 6 - 3
24-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - ЗИГ-ЗАГ 5 - 0

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - FC WORDS BURGAS 6 - 4
30-08-2015 17:00 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - ФУЕГО 6 - 1
30-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - .............. 5 - 0
30-08-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 Перла - БМФ Порт Бургас 0 - 12
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - БУНДЕСТИМ 2 - 4
30-08-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - Blacksy 3 - 1
30-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - карамел 12 - 2
30-08-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - OLD BOYS 1 - 8

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 карамел - Лазур Сити 2 - 6
06-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - ЗИГ-ЗАГ 12 - 1
06-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - BSFL 4 - 2
06-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - ТРАНСВАГОН 4 - 3
06-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - ДЕЛТУМ 2 1 - 3
06-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ОПТИМИСТ 5 - 6
06-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - Черно Море 3 - 6
06-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - Перла 4 - 3

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - OLD BOYS 7 - 4
13-09-2015 17:00 Каменица Арена - терен 2 Перла - Blacksy 3 - 5
13-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ФУЕГО 8 - 4
13-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 BSFL - БМФ Порт Бургас 5 - 0
13-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 .............. - FC WORDS BURGAS 3 - 2
13-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Лазур Сити 5 - 9
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - БУНДЕСТИМ 3 - 6
13-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - карамел 6 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - ДЕЛТУМ 2 1 - 3
27-09-2015 17:00 Каменица Арена - терен 2 карамел - Перла 9 - 5
27-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 БМФ Порт Бургас - Черно Море 7 - 6
27-09-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - BSFL 6 - 1
27-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - ЗИГ-ЗАГ 7 - 4
27-09-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ТРАНСВАГОН 4 - 4
27-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - ОПТИМИСТ 1 - 7
27-09-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - .............. 3 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2015 17:00 Каменица Арена - терен 1 BSFL - Blacksy 4 - 5
04-10-2015 17:00 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - карамел 2 - 8
04-10-2015 18:00 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - БУНДЕСТИМ 1 - 5
04-10-2015 18:00 Каменица Арена - терен 2 .............. - ФУЕГО 10 - 2
04-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - БМФ Порт Бургас 6 - 5
04-10-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - ОПТИМИСТ 4 - 9
04-10-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - OLD BOYS 5 - 4
13-10-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 Перла - Лазур Сити 7 - 7

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ЗИГ-ЗАГ 8 - 7
11-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - FC WORDS BURGAS 3 - 5
11-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 БМФ Порт Бургас - .............. 4 - 5
11-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 карамел - BSFL 6 - 1
11-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 Blacksy - Черно Море 4 - 5
11-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - ТРАНСВАГОН 4 - 7
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 БУНДЕСТИМ - ДЕЛТУМ 2 1 - 9
11-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - Перла 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ФУЕГО 4 - 1
18-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Лазур Сити 4 - 8
18-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - БМФ Порт Бургас 2 - 4
18-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ 2 - Blacksy 5 - 1
18-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - ОПТИМИСТ 2 - 6
18-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 Черно Море - карамел 3 - 8
18-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 .............. - БУНДЕСТИМ 3 - 0
24-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - Перла 5 - 10

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 БМФ Порт Бургас - OLD BOYS 3 - 5
25-10-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 Перла - ТРАНСВАГОН 3 - 4
25-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 карамел - ДЕЛТУМ 2 1 - 3
25-10-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - FC WORDS BURGAS 0 - 7
25-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - ФУЕГО 9 - 6
25-10-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - .............. 7 - 10
25-10-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - Черно Море 7 - 5
24-11-2015 19:00 Каменица Арена - терен 2 ОПТИМИСТ - BSFL 8 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 ФУЕГО - БМФ Порт Бургас 1 - 5
01-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Перла 6 - 10
01-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ОПТИМИСТ 0 - 5
01-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS BURGAS - Blacksy 6 - 1
01-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ДЕЛТУМ 2 - Лазур Сити 6 - 4
01-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - ЗИГ-ЗАГ 6 - 2
01-11-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 .............. - карамел 3 - 1
01-11-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - БУНДЕСТИМ 7 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 Перла - Черно Море 4 - 8
08-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - ФУЕГО 4 - 0
08-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 Blacksy - OLD BOYS 4 - 10
08-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 ТРАНСВАГОН - BSFL 1 - 1
08-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ДЕЛТУМ 2 3 - 2
08-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 ЗИГ-ЗАГ - БМФ Порт Бургас 2 - 9
08-11-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 Лазур Сити - .............. 1 - 2
08-11-2015 20:15 Каменица Арена - терен 2 карамел - FC WORDS BURGAS 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - ОПТИМИСТ 5 - 3
10-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ 2 - Перла 6 - 3
10-11-2015 19:30 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ТРАНСВАГОН 5 - 6
10-11-2015 19:30 Каменица Арена - терен 2 БМФ Порт Бургас - БУНДЕСТИМ 0 - 5
10-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 1 BSFL - ЗИГ-ЗАГ 3 - 5
10-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 2 OLD BOYS - карамел 5 - 0
10-11-2015 21:30 Каменица Арена - терен 1 FC WORDS BURGAS - Лазур Сити 5 - 2
10-11-2015 21:30 Каменица Арена - терен 2 ФУЕГО - Blacksy 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 Перла - .............. 4 - 10
15-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 BSFL - Черно Море 6 - 5
15-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - ДЕЛТУМ 2 4 - 6
15-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - БМФ Порт Бургас 4 - 4
15-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 ЗИГ-ЗАГ - БУНДЕСТИМ 3 - 7
15-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - OLD BOYS 3 - 7
15-11-2015 20:15 не е избран карамел - ФУЕГО 0 - 5
24-11-2015 20:00 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - FC WORDS BURGAS 4 - 4

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 1 .............. - ТРАНСВАГОН 10 - 5
17-11-2015 18:30 Каменица Арена - терен 2 FC WORDS BURGAS - Перла 13 - 3
17-11-2015 19:30 Каменица Арена - терен 1 Черно Море - ЗИГ-ЗАГ 10 - 6
17-11-2015 19:30 Каменица Арена - терен 2 ДЕЛТУМ 2 - BSFL 8 - 2
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 1 OLD BOYS - ОПТИМИСТ 2 - 7
17-11-2015 20:30 Каменица Арена - терен 2 БУНДЕСТИМ - Blacksy 4 - 1
17-11-2015 21:30 не е избран ФУЕГО - Лазур Сити 0 - 5
17-11-2015 21:30 не е избран БМФ Порт Бургас - карамел 5 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 1 ТРАНСВАГОН - FC WORDS BURGAS 4 - 6
22-11-2015 17:15 Каменица Арена - терен 2 Лазур Сити - БМФ Порт Бургас 10 - 6
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 1 ОПТИМИСТ - ФУЕГО 8 - 4
22-11-2015 18:15 Каменица Арена - терен 2 Черно Море - ДЕЛТУМ 2 3 - 7
22-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 1 BSFL - .............. 1 - 4
22-11-2015 19:15 Каменица Арена - терен 2 Blacksy - ЗИГ-ЗАГ 6 - 7
22-11-2015 20:15 не е избран карамел - БУНДЕСТИМ 0 - 5
22-11-2015 20:15 Каменица Арена - терен 1 Перла - OLD BOYS 3 - 6

класиране

отборМГТ
1.ДЕЛТУМ 231159:6363
2...............31151:9159
3.ОПТИМИСТ31177:6955
4.FC WORDS BURGAS31149:7051
5.OLD BOYS31159:10447
6.БУНДЕСТИМ31121:10744
7.Лазур Сити31140:12135
8.БМФ Порт Бургас31113:13334
9.Черно Море31144:14334
10.карамел31100:14123
11.ТРАНСВАГОН31107:15722
12.Перла31124:16021
13.ФУЕГО3179:13117
14.Blacksy1559:7314
15.BSFL3188:15014
16.ЗИГ-ЗАГ1572:10912