АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-08-2015 12:00 не е избран Fresh Market - Червена Звезда 5 - 6
23-08-2015 13:00 не е избран Тигрите - ПФК "61" 4 - 3
23-08-2015 18:00 не е избран Лидер - Drink Team 5 - 6
26-08-2015 18:45 не е избран Опаковка БГ - Напълно непознати 0 - 5
28-08-2015 18:45 не е избран Искра Искрец - Седмица спатия 0 - 5
02-09-2015 22:30 не е избран Изтокът - Викторио Ленд 0 - 5
13-09-2015 18:00 не е избран ФК Сердика - FC Citadel 0 - 5
22-09-2015 21:45 не е избран Белите кончета - Athletic 2 - 1
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2015 12:00 не е избран FC Citadel - Викторио Ленд 3 - 4
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4
30-08-2015 12:00 не е избран Athletic - Опаковка БГ 5 - 0
30-08-2015 13:00 не е избран Седмица спатия - Лидер 2 - 7
30-08-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Искра Искрец 5 - 0
30-08-2015 14:00 не е избран ПФК "61" - Fresh Market 1 - 7
30-08-2015 14:00 не е избран ФК Сердика - Тигрите 1 - 5
30-08-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изтокът 5 - 0
03-09-2015 21:45 не е избран Drink Team - Белите кончета 7 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2015 15:00 не е избран Тигрите - FC Citadel 9 - 0
06-09-2015 15:00 не е избран Fresh Market - ФК Сердика 8 - 2
06-09-2015 15:00 не е избран Искра Искрец - ПФК "61" 0 - 5
06-09-2015 16:00 не е избран Лидер - Червена Звезда 4 - 2
06-09-2015 16:00 не е избран Белите кончета - Седмица спатия 3 - 4
06-09-2015 16:00 не е избран Опаковка БГ - Drink Team 2 - 20
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0
06-09-2015 17:00 не е избран Викторио Ленд - ФК Пълна Мрежа 2 - 2*
06-09-2015 19:00 не е избран Изтокът - Напълно непознати 0 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-09-2015 20:00 не е избран ФК Сердика - Искра Искрец 5 - 0
01-09-2015 22:30 не е избран FC Citadel - ФК Пълна Мрежа 1 - 11
11-09-2015 18:45 не е избран Напълно непознати - Викторио Ленд 4 - 7
13-09-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - Белите кончета 7 - 7
13-09-2015 19:00 не е избран Athletic - Изтокът 5 - 0
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2
13-09-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Опаковка БГ 5 - 0
13-09-2015 20:00 не е избран ПФК "61" - Лидер 2 - 5
13-09-2015 20:00 не е избран Тигрите - Fresh Market 5 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2015 22:00 не е избран Fresh Market - FC Citadel 13 - 1
26-09-2015 22:00 не е избран Искра Искрец - Тигрите 0 - 25
26-09-2015 22:00 не е избран Лидер - ФК Сердика 5 - 0
27-09-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ПФК "61" 7 - 2
27-09-2015 21:00 не е избран Опаковка БГ - Червена Звезда 0 - 5
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2*
27-09-2015 22:00 не е избран Изтокът - Drink Team 0 - 5
27-09-2015 22:00 не е избран Викторио Ленд - Athletic *2 - 2
27-09-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Напълно непознати 5 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2015 00:00 не е избран Fresh Market - Искра Искрец 5 - 0
04-10-2015 09:00 не е избран Drink Team - Викторио Ленд 8 - 5
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0
04-10-2015 11:00 не е избран ФК Сердика - Белите кончета 0 - 5
04-10-2015 11:00 не е избран Тигрите - Лидер 6 - 1
04-10-2015 19:00 не е избран Седмица спатия - Изтокът 12 - 5
18-11-2015 22:30 не е избран FC Citadel - Напълно непознати 3 - 10
19-11-2015 22:30 не е избран Athletic - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
19-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Опаковка БГ 2 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2015 00:00 не е избран Искра Искрец - FC Citadel 0 - 5
11-10-2015 12:00 не е избран Белите кончета - Тигрите 2 - 6
11-10-2015 13:00 не е избран Опаковка БГ - ФК Сердика 5 - 0
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0
11-10-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Athletic 6 - 9
11-10-2015 14:00 не е избран Викторио Ленд - Седмица спатия 6 - 3
11-10-2015 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Drink Team 3 - 4
11-10-2015 19:00 не е избран Изтокът - Червена Звезда 2 - 4
19-11-2015 22:30 не е избран Лидер - Fresh Market 1 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-10-2015 22:30 не е избран FC Citadel - Athletic 5 - 8
13-10-2015 22:30 не е избран Drink Team - Напълно непознати 3 - 1
13-10-2015 22:30 не е избран Тигрите - Опаковка БГ 3 - 1
14-10-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Викторио Ленд 4 - 0
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5
15-10-2015 22:30 не е избран Искра Искрец - Лидер 0 - 5
15-10-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM Седмица спатия - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
15-10-2015 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Fresh Market - Белите кончета 9 - 1
04-11-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - Изтокът 1 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2015 00:00 не е избран Белите кончета - Искра Искрец 5 - 0
18-10-2015 00:00 не е избран Изтокът - ФК Сердика 5 - 0
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3
18-10-2015 15:00 не е избран Лидер - FC Citadel 14 - 1
18-10-2015 15:00 не е избран Опаковка БГ - Fresh Market 3 - 2
18-10-2015 16:00 не е избран Викторио Ленд - ПФК "61" 1 - 1
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Червена Звезда 8 - 4
18-10-2015 17:00 не е избран Напълно непознати - Седмица спатия 3 - 8
18-10-2015 20:00 не е избран Athletic - Drink Team 2 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2015 18:00 не е избран FC Citadel - Drink Team 6 - 13
25-10-2015 18:00 не е избран Седмица спатия - Athletic 1 - 3
25-10-2015 19:00 не е избран ФК Сердика - Викторио Ленд 0 - 5
25-10-2015 19:00 не е избран Тигрите - Изтокът 10 - 4
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0
25-10-2015 20:00 не е избран Искра Искрец - Опаковка БГ 0 - 5
25-10-2015 20:00 не е избран Лидер - Белите кончета 4 - 7
27-10-2015 22:30 не е избран ПФК "61" - ФК Пълна Мрежа 1 - 10
03-11-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Напълно непознати 4 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2015 22:00 не е избран Изтокът - Fresh Market 3 - 10
31-10-2015 22:00 не е избран Викторио Ленд - Тигрите 4 - 7
31-10-2015 22:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Сердика 5 - 0
01-11-2015 21:00 не е избран Напълно непознати - ПФК "61" 3 - 1
01-11-2015 21:00 не е избран Athletic - Червена Звезда 3 - 4
01-11-2015 21:00 не е избран Drink Team - Седмица спатия 4 - 4
01-11-2015 22:00 не е избран Белите кончета - FC Citadel отложен
01-11-2015 22:00 не е избран Опаковка БГ - Лидер 3 - 1
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2015 09:00 не е избран FC Citadel - Седмица спатия 6 - 8
08-11-2015 09:00 не е избран ПФК "61" - Athletic 6 - 3
08-11-2015 10:00 не е избран ФК Сердика - Напълно непознати 0 - 5
08-11-2015 10:00 не е избран Fresh Market - Викторио Ленд 8 - 2
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0
08-11-2015 11:00 не е избран Белите кончета - Опаковка БГ *2 - 2
08-11-2015 16:00 не е избран Червена Звезда - Drink Team 6 - 1
08-11-2015 19:00 не е избран Тигрите - ФК Пълна Мрежа 6 - 2
08-11-2015 19:00 не е избран Искра Искрец - Изтокът 0 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2015 12:00 не е избран Опаковка БГ - FC Citadel 5 - 0
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5
15-11-2015 12:00 не е избран Седмица спатия - Червена Звезда 5 - 3
15-11-2015 13:00 не е избран Викторио Ленд - Искра Искрец 5 - 0
15-11-2015 13:00 не е избран Напълно непознати - Тигрите 6 - 10
15-11-2015 14:00 не е избран Athletic - ФК Сердика 5 - 0
15-11-2015 14:00 не е избран Drink Team - ПФК "61" 6 - 3
15-11-2015 18:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Fresh Market 1 - 3
15-11-2015 19:00 не е избран Изтокът - Лидер 2 - 6

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2015 00:00 не е избран ФК Сердика - Drink Team 0 - 5
22-11-2015 00:00 не е избран Искра Искрец - ФК Пълна Мрежа 0 - 5
22-11-2015 12:00 не е избран ПФК "61" - Седмица спатия 3 - 3*
22-11-2015 15:00 не е избран FC Citadel - Червена Звезда 0 - 5
22-11-2015 16:00 не е избран Тигрите - Athletic 9 - 3
22-11-2015 16:00 не е избран Fresh Market - Напълно непознати 4 - 3
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0
22-11-2015 19:00 не е избран Лидер - Викторио Ленд 8 - 1
22-11-2015 19:00 не е избран Белите кончета - Изтокът 2 - 5

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5
29-11-2015 00:00 не е избран Напълно непознати - Искра Искрец 5 - 0
29-11-2015 00:00 не е избран Седмица спатия - ФК Сердика 5 - 0
29-11-2015 18:00 не е избран Викторио Ленд - Белите кончета 5 - 4
29-11-2015 18:00 не е избран Червена Звезда - ПФК "61" 2 - 1
29-11-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лидер 6 - 2
29-11-2015 19:00 не е избран Athletic - Fresh Market 0 - 5
29-11-2015 20:00 не е избран Изтокът - Опаковка БГ 7 - 2
29-11-2015 20:00 не е избран Drink Team - Тигрите 7 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5
05-12-2015 21:00 не е избран Белите кончета - ФК Пълна Мрежа 2 - 9
06-12-2015 00:00 не е избран ФК Сердика - Червена Звезда 0 - 5
06-12-2015 00:00 не е избран Искра Искрец - Athletic 0 - 5
06-12-2015 13:00 не е избран FC Citadel - ПФК "61" 4 - 16
06-12-2015 14:00 не е избран Опаковка БГ - Викторио Ленд 0 - 5
06-12-2015 21:00 не е избран Тигрите - Седмица спатия 5 - 0
06-12-2015 21:00 не е избран Лидер - Напълно непознати 4 - 7
06-12-2015 22:00 не е избран Fresh Market - Drink Team 7 - 6

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-12-2015 20:45 не е избран Червена Звезда - Тигрите 5 - 4
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0
13-12-2015 00:00 не е избран Drink Team - Искра Искрец 5 - 0
13-12-2015 00:00 не е избран ПФК "61" - ФК Сердика 5 - 0
13-12-2015 10:00 не е избран Напълно непознати - Белите кончета 7 - 2
13-12-2015 10:00 не е избран Athletic - Лидер 0 - 3
13-12-2015 11:00 не е избран Седмица спатия - Fresh Market 2 - 7
13-12-2015 19:00 не е избран Изтокът - FC Citadel 15 - 1
13-12-2015 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Опаковка БГ 5 - 3

класиране

отборМГТ
1.Тигрите17122:4642
2.Fresh Market17104:3742
3.Drink Team17107:5641
4.ФК Пълна Мрежа1792:3140
5.Червена Звезда1776:4240
6.Лидер1780:4930
7.Викторио Ленд1764:5430
8.Напълно непознати1780:6427
9.Седмица спатия1769:6227
10.Athletic1754:5822
11.Изтокът 1760:7321
12.Белите кончета1661:6820
13.Опаковка БГ1738:6720
14.Левски Г1733:5717
15.ПФК "61"1648:6412
16.FC Citadel1646:1319
17.ФК Сердика168:783
18.Искра Искрец170:1050