АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - MANCHESTER - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-08-2015 13:00 не е избран Мега Денс - Динамо 9 - 3
23-08-2015 14:00 не е избран Loko Vakarel - Бохемите 4 - 6
23-08-2015 14:00 не е избран Seniorite - Кралете 5 - 8
23-08-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - White Widow 1 - 1*
23-08-2015 15:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Спортист Долни Лозен 5 - 3
28-08-2015 19:45 не е избран Спокойните - СЕЛ Равно поле 4 - 3
02-09-2015 22:30 не е избран MFC Galaxy Sofia - Кривина 0 - 5
02-09-2015 22:45 не е избран ESTUPIDEZ - NIKE team 0 - 5
05-09-2015 15:00 не е избран Магнус - The "Mannschaft" 4 - 9

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2015 14:00 не е избран White Widow - Магнус 5 - 2
30-08-2015 15:00 не е избран Динамо - ESTUPIDEZ 5 - 0
30-08-2015 15:00 не е избран The "Mannschaft" - Мега Денс 8 - 2
30-08-2015 16:00 не е избран Бохемите - Seniorite 6 - 4
30-08-2015 16:00 не е избран Кривина - Loko Vakarel 11 - 3
30-08-2015 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
30-08-2015 17:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Спортист Долни Лозен 4 - 2
30-08-2015 18:00 не е избран Кралете - Лозен Сити 8 - 2
31-08-2015 22:30 не е избран Спокойните - NIKE team 7 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2015 17:00 не е избран Мега Денс - White Widow 2 - 3
06-09-2015 18:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - СЕЛ Равно поле 0 - 5
06-09-2015 18:00 не е избран NIKE team - Динамо 0 - 5
06-09-2015 19:00 не е избран Магнус - Кралете 6 - 3
06-09-2015 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Спокойните 4 - 5
06-09-2015 20:00 не е избран Seniorite - Кривина 2 - 0
06-09-2015 20:00 не е избран ESTUPIDEZ - The "Mannschaft" 0 - 5
22-09-2015 20:45 не е избран Loko Vakarel - ФК ЕВРОПА 2 - 4
10-11-2015 22:30 не е избран Лозен Сити - Бохемите 4 - 7

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-09-2015 00:00 не е избран White Widow - ESTUPIDEZ 5 - 0
12-09-2015 22:00 не е избран Спокойните - Динамо 18 - 1
12-09-2015 22:00 не е избран The "Mannschaft" - NIKE team 4 - 1
13-09-2015 21:00 не е избран Кралете - Мега Денс 5 - 1
13-09-2015 21:00 не е избран Бохемите - Магнус 2 - 1
13-09-2015 21:00 не е избран Кривина - Лозен Сити 9 - 5
13-09-2015 22:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Seniorite *4 - 4
13-09-2015 22:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Loko Vakarel 0 - 5
13-09-2015 22:00 не е избран Спортист Долни Лозен - MFC Galaxy Sofia 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2015 09:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Спокойните 0 - 5
27-09-2015 09:00 не е избран Loko Vakarel - Спортист Долни Лозен 5 - 4
27-09-2015 09:00 не е избран Seniorite - СЕЛ Равно поле 5 - 0
27-09-2015 10:00 не е избран Лозен Сити - ФК ЕВРОПА 2 - 3
27-09-2015 10:00 не е избран Бохемите - Кривина 8 - 2
27-09-2015 10:00 не е избран Мега Денс - Бохемите 0 - 5
27-09-2015 11:00 не е избран ESTUPIDEZ - Кралете 0 - 5
27-09-2015 11:00 не е избран NIKE team - White Widow 3 - 3*
27-09-2015 11:00 не е избран Динамо - The "Mannschaft" 5 - 16

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2015 11:00 не е избран Спокойните - The "Mannschaft" 11 - 0
04-10-2015 12:00 не е избран White Widow - Динамо 5 - 1
04-10-2015 12:00 не е избран Кралете - NIKE team 8 - 3
04-10-2015 12:00 не е избран Бохемите - ESTUPIDEZ 18 - 0
04-10-2015 13:00 не е избран Кривина - Мега Денс 5 - 0
04-10-2015 13:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Лозен Сити 0 - 5
04-10-2015 14:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Seniorite 0 - 5
04-10-2015 14:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Loko Vakarel 0 - 5
04-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Магнус 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-10-2015 22:30 не е избран Seniorite - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
06-10-2015 22:30 не е избран Лозен Сити - Спортист Долни Лозен 9 - 1
07-10-2015 22:30 не е избран Loko Vakarel - Спокойните 3 - 10
07-10-2015 22:30 не е избран Магнус - СЕЛ Равно поле 5 - 0
07-10-2015 22:30 не е избран Мега Денс - ФК ЕВРОПА 0 - 5
08-10-2015 22:30 не е избран NIKE team - Бохемите 3 - 5
08-10-2015 22:30 не е избран The "Mannschaft" - White Widow 2 - 3
10-10-2015 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - Кривина 5 - 0
10-10-2015 17:00 не е избран Динамо - Кралете 3 - 6

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2015 00:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Мега Денс 5 - 0
11-10-2015 00:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Лозен Сити 0 - 5
11-10-2015 14:00 не е избран Спокойните - White Widow 5 - 3
11-10-2015 15:00 не е избран Кралете - The "Mannschaft" 4 - 1
11-10-2015 15:00 не е избран Бохемите - Динамо 17 - 7
11-10-2015 15:00 не е избран Кривина - NIKE team 0 - 5
11-10-2015 16:00 не е избран ФК ЕВРОПА - ESTUPIDEZ 7 - 5
11-10-2015 16:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Магнус 5 - 0
11-10-2015 17:00 не е избран Loko Vakarel - Seniorite 4 - 10

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2015 00:00 не е избран Магнус - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
18-10-2015 00:00 не е избран Мега Денс - Спортист Долни Лозен 0 - 5
18-10-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - СЕЛ Равно поле 5 - 0
18-10-2015 15:00 не е избран Динамо - Кривина 5 - 5
18-10-2015 18:00 не е избран Seniorite - Спокойните 4 - 2
18-10-2015 18:00 не е избран The "Mannschaft" - Бохемите 3 - 13
18-10-2015 18:00 не е избран White Widow - Кралете 1 - 3
18-10-2015 19:00 не е избран Лозен Сити - Loko Vakarel 3 - 4
18-10-2015 20:00 не е избран NIKE team - ФК ЕВРОПА 1 - 5

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2015 21:00 не е избран Кривина - The "Mannschaft" 3 - 9
25-10-2015 21:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Динамо 9 - 1
25-10-2015 21:00 не е избран СЕЛ Равно поле - NIKE team 0 - 5
25-10-2015 21:00 не е избран Спортист Долни Лозен - ESTUPIDEZ 4 - 1
25-10-2015 22:00 не е избран Спокойните - Кралете 11 - 0
25-10-2015 22:00 не е избран Бохемите - White Widow 5 - 3
25-10-2015 22:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Мега Денс 0 - 5
25-10-2015 22:00 не е избран Loko Vakarel - Магнус 5 - 0
25-10-2015 22:00 не е избран Seniorite - Лозен Сити 7 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Seniorite 0 - 5
01-11-2015 00:00 не е избран Мега Денс - Loko Vakarel 0 - 5
01-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
01-11-2015 00:00 не е избран Динамо - СЕЛ Равно поле 5 - 0
01-11-2015 09:00 не е избран Лозен Сити - Спокойните 4 - 8
01-11-2015 11:00 не е избран The "Mannschaft" - ФК ЕВРОПА 2 - 9
01-11-2015 11:00 не е избран White Widow - Кривина 5 - 4
01-11-2015 13:00 не е избран NIKE team - Спортист Долни Лозен 6 - 2
05-11-2015 22:30 не е избран Кралете - Бохемите 1 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2015 12:00 не е избран Кривина - Кралете 2 - 5
08-11-2015 12:00 не е избран ФК ЕВРОПА - White Widow 5 - 2
08-11-2015 12:00 не е избран СЕЛ Равно поле - The "Mannschaft" 0 - 5
08-11-2015 13:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Динамо 5 - 4
08-11-2015 13:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - NIKE team 0 - 5
08-11-2015 13:00 не е избран Loko Vakarel - ESTUPIDEZ 3 - 5
08-11-2015 14:00 не е избран Seniorite - Мега Денс 5 - 0
08-11-2015 14:00 не е избран Лозен Сити - Магнус 5 - 0
09-11-2015 22:30 не е избран Спокойните - Бохемите 2 - 4

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2015 14:00 не е избран Магнус - Спокойните 0 - 5
15-11-2015 15:00 не е избран Мега Денс - Лозен Сити 0 - 5
15-11-2015 15:00 не е избран ESTUPIDEZ - Seniorite 3 - 5
15-11-2015 15:00 не е избран NIKE team - Loko Vakarel 3 - 1
15-11-2015 16:00 не е избран Динамо - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
15-11-2015 16:00 не е избран The "Mannschaft" - Спортист Долни Лозен 7 - 5
15-11-2015 16:00 не е избран White Widow - СЕЛ Равно поле 5 - 0
15-11-2015 17:00 не е избран Бохемите - Кривина -
15-11-2015 19:00 не е избран Кралете - ФК ЕВРОПА 7 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2015 00:00 не е избран Спокойните - Кривина 5 - 0
22-11-2015 00:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Кралете 0 - 5
22-11-2015 00:00 не е избран Магнус - Мега Денс -
22-11-2015 18:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Бохемите 3 - 4
22-11-2015 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - White Widow 7 - 2
22-11-2015 19:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - The "Mannschaft" 0 - 5
22-11-2015 19:00 не е избран Loko Vakarel - Динамо 11 - 7
22-11-2015 20:00 не е избран Seniorite - NIKE team 10 - 2
22-11-2015 20:00 не е избран Лозен Сити - ESTUPIDEZ 1 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2015 00:00 не е избран Мега Денс - Спокойните 0 - 5
28-11-2015 00:00 не е избран ESTUPIDEZ - Магнус 5 - 0
28-11-2015 22:00 не е избран NIKE team - Лозен Сити -
29-11-2015 00:00 не е избран White Widow - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
29-11-2015 00:00 не е избран Бохемите - СЕЛ Равно поле 5 - 0
29-11-2015 21:00 не е избран Динамо - Seniorite 2 - 7
29-11-2015 21:00 не е избран The "Mannschaft" - Loko Vakarel 9 - 1
29-11-2015 22:00 не е избран Кралете - Спортист Долни Лозен 8 - 2
29-11-2015 22:00 не е избран Кривина - ФК ЕВРОПА 4 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-12-2015 00:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Кривина 0 - 5
06-12-2015 00:00 не е избран MFC Galaxy Sofia - Кралете 0 - 5
06-12-2015 00:00 не е избран Магнус - NIKE team 0 - 5
06-12-2015 10:00 не е избран Спокойните - ФК ЕВРОПА 5 - 0
06-12-2015 10:00 не е избран Loko Vakarel - White Widow 3 - 11
06-12-2015 10:00 не е избран Seniorite - The "Mannschaft" 7 - 4
06-12-2015 11:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Бохемите 5 - 11
06-12-2015 11:00 не е избран Лозен Сити - Динамо 0 - 5
06-12-2015 11:00 не е избран Мега Денс - ESTUPIDEZ 0 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2015 10:00 не е избран ESTUPIDEZ - Спокойните 4 - 9
13-12-2015 00:00 не е избран NIKE team - Мега Денс 5 - 0
13-12-2015 00:00 не е избран Динамо - Магнус 5 - 0
13-12-2015 00:00 не е избран Бохемите - MFC Galaxy Sofia 5 - 0
13-12-2015 00:00 не е избран ФК ЕВРОПА - СЕЛ Равно поле 5 - 0
13-12-2015 12:00 не е избран The "Mannschaft" - Лозен Сити 11 - 6
13-12-2015 13:00 не е избран White Widow - Seniorite 3 - 11
13-12-2015 13:00 не е избран Кралете - Loko Vakarel 5 - 2
13-12-2015 14:00 не е избран Кривина - Спортист Долни Лозен 6 - 7

класиране

отборМГТ
1.Бохемите17126:4251
2.Спокойните17117:3245
3.Seniorite17101:4343
4.Кралете1786:4542
5.ФК ЕВРОПА1778:4237
6.The "Mannschaft"17100:7433
7.White Widow1765:5429
8.NIKE team1654:5025
9.Спортист Долни Лозен1766:7821
10.Loko Vakarel1766:8821
11.ESTUPIDEZ1745:7221
12.Кривина1661:6719
13.Динамо1769:10819
14.Лозен Сити1662:6616
15.Магнус1523:649
16.СЕЛ Равно поле1717:719
17.Мега Денс1619:746
18.MFC Galaxy Sofia170:850