АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, LEAGUE ONE - LONDON - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-08-2015 15:00 не е избран Супичка - BulTeam 5 - 5
23-08-2015 16:00 не е избран Interpol - Монтевидео 5 - 5
23-08-2015 16:00 не е избран Еконт 61 - Mladost Crew 0 - 5
23-08-2015 16:00 не е избран Играчорите - Delta Guard 5 - 3
23-08-2015 17:00 не е избран Черно тото - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2
23-08-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ЦВС 8 - 5
23-08-2015 17:00 не е избран Whiskey United - Mladost Team 1 - 5
01-09-2015 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - Милан 5 - 0
05-09-2015 15:00 не е избран ORANGE COUNTY - Амфетико 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2015 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Милан 5 - 0
30-08-2015 17:00 не е избран Амфетико - БЕСНИТЕ 5 - 0
30-08-2015 18:00 не е избран BulTeam - ORANGE COUNTY 5 - 0
30-08-2015 18:00 не е избран Delta Guard - Супичка 6 - 3
30-08-2015 19:00 не е избран Mladost Crew - Играчорите 0 - 14
30-08-2015 19:00 не е избран Монтевидео - Еконт 61 15 - 0
30-08-2015 20:00 не е избран Mladost Team - Interpol 1 - 2
30-08-2015 20:00 не е избран ЦВС - Whiskey United 5 - 4
30-08-2015 20:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 2 - 5

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2015 21:00 не е избран Еконт 61 - Mladost Team 1 - 6
06-09-2015 21:00 не е избран Играчорите - Монтевидео 5 - 3
06-09-2015 22:00 не е избран Whiskey United - Черно тото 1 - 3
06-09-2015 22:00 не е избран ORANGE COUNTY - Delta Guard 0 - 5
06-09-2015 22:00 не е избран Милан - Амфетико 0 - 5
22-09-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3
22-09-2015 20:45 не е избран Interpol - ЦВС 0 - 4
22-09-2015 21:45 не е избран Супичка - Mladost Crew 10 - 4
12-12-2015 17:00 не е избран БЕСНИТЕ - BulTeam 7 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Амфетико *4 - 4
13-09-2015 09:00 не е избран BulTeam - Милан 5 - 0
13-09-2015 09:00 не е избран Delta Guard - БЕСНИТЕ 0 - 5
13-09-2015 10:00 не е избран Mladost Crew - ORANGE COUNTY 5 - 0
13-09-2015 10:00 не е избран Mladost Team - Играчорите 2 - 3
13-09-2015 11:00 не е избран ЦВС - Еконт 61 7 - 3
13-09-2015 11:00 не е избран Черно тото - Interpol 8 - 2
13-09-2015 11:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 8 - 5
18-09-2015 19:45 не е избран Монтевидео - Супичка 11 - 3

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2015 12:00 не е избран Whiskey United - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 3
27-09-2015 12:00 не е избран Interpol - Ян Бибиян 3 - 8
27-09-2015 12:00 не е избран Еконт 61 - Черно тото 3 - 7
27-09-2015 13:00 не е избран Играчорите - ЦВС 1 - 3
27-09-2015 13:00 не е избран Супичка - Mladost Team 2 - 8
27-09-2015 13:00 не е избран ORANGE COUNTY - Монтевидео 2 - 9
27-09-2015 14:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Crew 6 - 2
27-09-2015 14:00 не е избран Милан - Delta Guard 0 - 5
27-09-2015 14:00 не е избран Амфетико - BulTeam 4 - 1

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2015 22:30 не е избран Delta Guard - Амфетико 3 - 6
29-09-2015 22:30 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - BulTeam 1 - 2
29-09-2015 22:30 не е избран Mladost Crew - Милан 5 - 0
30-09-2015 22:30 не е избран Монтевидео - БЕСНИТЕ 1 - 3
30-09-2015 22:30 не е избран Mladost Team - ORANGE COUNTY 2 - 0
30-09-2015 22:30 не е избран ЦВС - Супичка 5 - 0
01-10-2015 22:30 не е избран Черно тото - Играчорите 3 - 5
01-10-2015 22:30 не е избран Ян Бибиян - Еконт 61 5 - 0
01-10-2015 22:30 не е избран Whiskey United - Interpol 5 - 0

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-10-2015 14:00 не е избран BulTeam - Delta Guard 5 - 0
04-10-2015 15:00 не е избран Interpol - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 2 - 2
04-10-2015 15:00 не е избран Еконт 61 - Whiskey United 1 - 17
04-10-2015 15:00 не е избран Играчорите - Ян Бибиян 3 - 9
04-10-2015 16:00 не е избран Супичка - Черно тото 0 - 5
04-10-2015 16:00 не е избран ORANGE COUNTY - ЦВС 1 - 3
04-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Mladost Team 7 - 2
04-10-2015 17:00 не е избран Милан - Монтевидео 0 - 5
04-10-2015 17:00 не е избран Амфетико - Mladost Crew 11 - 3

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2015 00:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Delta Guard 5 - 0
11-10-2015 00:00 не е избран Mladost Team - Милан 5 - 0
11-10-2015 17:00 не е избран Черно тото - ORANGE COUNTY 7 - 3
11-10-2015 18:00 не е избран Монтевидео - Амфетико 2 - 5
11-10-2015 19:00 не е избран ЦВС - БЕСНИТЕ 2 - 6
11-10-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 9 - 4
11-10-2015 20:00 не е избран Whiskey United - Играчорите 3 - 3
11-10-2015 20:00 не е избран Interpol - Еконт 61 8 - 1
14-10-2015 18:00 не е избран Mladost Crew - BulTeam 2 - 8

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-01-2015 00:00 не е избран Милан - ЦВС 0 - 5
18-10-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Mladost Crew 0 - 5
18-10-2015 16:00 не е избран БЕСНИТЕ - Черно тото 2 - 3
18-10-2015 20:00 не е избран ORANGE COUNTY - Ян Бибиян 3 - 9
18-10-2015 21:00 не е избран Амфетико - Mladost Team 3 - 1
18-10-2015 21:00 не е избран BulTeam - Монтевидео 2 - 0
18-10-2015 22:00 не е избран Супичка - Whiskey United 0 - 3
07-11-2015 20:00 не е избран Еконт 61 - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
12-11-2015 22:30 не е избран Играчорите - Interpol 11 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2015 09:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Crew 5 - 0
25-10-2015 09:00 не е избран Монтевидео - Delta Guard 5 - 0
25-10-2015 09:00 не е избран Mladost Team - BulTeam 2 - 3
25-10-2015 10:00 не е избран ЦВС - Амфетико 0 - 4
25-10-2015 10:00 не е избран Черно тото - Милан 5 - 0
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6
25-10-2015 11:00 не е избран Whiskey United - ORANGE COUNTY 5 - 2
25-10-2015 11:00 не е избран Interpol - Супичка 3 - 10
25-10-2015 20:00 не е избран Еконт 61 - Играчорите 2 - 17

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2015 00:00 не е избран Милан - Ян Бибиян 0 - 5
01-11-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Mladost Team 0 - 5
01-11-2015 12:00 не е избран Играчорите - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 1
01-11-2015 12:00 не е избран ORANGE COUNTY - Interpol 5 - 0
01-11-2015 13:00 не е избран БЕСНИТЕ - Whiskey United 3 - 3*
01-11-2015 13:00 не е избран Амфетико - Черно тото 2 - 3
01-11-2015 14:00 не е избран Супичка - Еконт 61 1 - 0
01-11-2015 14:00 не е избран BulTeam - ЦВС 3 - 8
01-11-2015 19:00 не е избран Mladost Crew - Монтевидео 0 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2015 14:00 не е избран Играчорите - Супичка 8 - 4
08-11-2015 15:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Монтевидео 10 - 3
08-11-2015 15:00 не е избран Mladost Team - Mladost Crew 6 - 1
08-11-2015 15:00 не е избран ЦВС - Delta Guard 5 - 0
08-11-2015 16:00 не е избран Черно тото - BulTeam 2 - 1
08-11-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - Амфетико 5 - 4
08-11-2015 16:00 не е избран Whiskey United - Милан 5 - 0
08-11-2015 17:00 не е избран Interpol - БЕСНИТЕ 1 - 4
08-11-2015 17:00 не е избран Еконт 61 - ORANGE COUNTY 1 - 6

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2015 13:00 не е избран ORANGE COUNTY - Играчорите 1 - 4
15-11-2015 17:00 не е избран BulTeam - Ян Бибиян 3 - 8
15-11-2015 18:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5
15-11-2015 18:00 не е избран БЕСНИТЕ - Еконт 61 6 - 3
15-11-2015 19:00 не е избран Милан - Interpol 0 - 5
15-11-2015 19:00 не е избран Амфетико - Whiskey United 1 - 2
15-11-2015 20:00 не е избран Delta Guard - Черно тото 0 - 5
15-11-2015 20:00 не е избран Mladost Crew - ЦВС 0 - 5
15-11-2015 20:00 не е избран Монтевидео - Mladost Team *1 - 1

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2015 21:00 не е избран Играчорите - БЕСНИТЕ 1 - 5
21-11-2015 22:00 не е избран Еконт 61 - Милан 5 - 0
22-11-2015 00:00 не е избран Черно тото - Mladost Crew 5 - 0
22-11-2015 00:00 не е избран Ян Бибиян - Delta Guard 5 - 0
22-11-2015 15:00 не е избран Супичка - ORANGE COUNTY 3 - 5
22-11-2015 21:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Mladost Team 4 - 2
22-11-2015 21:00 не е избран ЦВС - Монтевидео 5 - 0
22-11-2015 22:00 не е избран Whiskey United - BulTeam 3 - 6
22-11-2015 22:00 не е избран Interpol - Амфетико 1 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2015 00:00 не е избран Милан - Играчорите 0 - 5
29-11-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Whiskey United 0 - 5
29-11-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Ян Бибиян 0 - 5
29-11-2015 09:00 не е избран ORANGE COUNTY - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 10
29-11-2015 09:00 не е избран БЕСНИТЕ - Супичка 8 - 0
29-11-2015 10:00 не е избран Амфетико - Еконт 61 5 - 0
29-11-2015 10:00 не е избран BulTeam - Interpol 5 - 0
29-11-2015 11:00 не е избран Монтевидео - Черно тото 3 - 9
29-11-2015 11:00 не е избран Mladost Team - ЦВС 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2015 15:00 не е избран ORANGE COUNTY - БЕСНИТЕ 2 - 6
06-12-2015 00:00 не е избран Whiskey United - Mladost Crew 5 - 0
06-12-2015 00:00 не е избран Interpol - Delta Guard 5 - 0
06-12-2015 00:00 не е избран Супичка - Милан 5 - 0
06-12-2015 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ЦВС 4 - 3
06-12-2015 12:00 не е избран Черно тото - Mladost Team 3 - 3
06-12-2015 12:00 не е избран Ян Бибиян - Монтевидео 22 - 1
06-12-2015 13:00 не е избран Еконт 61 - BulTeam -
06-12-2015 14:00 не е избран Играчорите - Амфетико 2 - 5

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2015 15:00 не е избран БЕСНИТЕ - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 15
13-12-2015 00:00 не е избран Delta Guard - Еконт 61 0 - 5
13-12-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Interpol 0 - 5
13-12-2015 14:00 не е избран ЦВС - Черно тото 0 - 6
13-12-2015 15:00 не е избран Милан - ORANGE COUNTY 0 - 5
13-12-2015 15:00 не е избран Амфетико - Супичка 8 - 0
13-12-2015 16:00 не е избран BulTeam - Играчорите 6 - 2
13-12-2015 17:00 не е избран Монтевидео - Whiskey United 9 - 5
13-12-2015 17:00 не е избран Mladost Team - Ян Бибиян 2 - 9

класиране

отборМГТ
1.Ян Бибиян17126:4446
2.Черно тото1778:3241
3.Амфетико1783:2740
4.БЕСНИТЕ1780:4540
5.ЦВС1770:4036
6.ПАРТИЗАН Челопечене 20121784:3734
7.Играчорите1793:5234
8.BulTeam1662:4431
9.Whiskey United1779:4929
10.Mladost Team1753:4523
11.Монтевидео1778:7723
12.Interpol1639:7514
13.Супичка1750:9313
14.ORANGE COUNTY1739:7912
15.Mladost Crew1632:8512
16.Delta Guard1722:749
17.Еконт 611625:1106
18.Милан170:850