АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-08-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - ЖИВЕЛИ 8 - 5
23-08-2015 20:00 не е избран СИНИТЕ - Вълците 3 - 1
23-08-2015 20:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Неудобните 3 - 2
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Зебра - Intellect 3 - 1
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - FC CRAZY GANG 0 - 2
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Sushi Shef 1 - 3
23-08-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - Софийска вода 6 - 1
23-08-2015 22:00 не е избран Спортинг - НОВИ ХАН 3 - 3*
26-08-2015 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 1 - 1

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2015 09:00 не е избран Sushi Shef - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2
30-08-2015 10:00 не е избран Intellect - НОВИ ХАН 2 - 5
30-08-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Спортинг 4 - 7
30-08-2015 11:00 не е избран FC CRAZY GANG - Малки Страсти 2 - 5
30-08-2015 21:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Вадиас 2 - 5
05-09-2015 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - СИНИТЕ 2 - 4
22-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Керамик 4 - 3
23-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 2 - 6
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ЖИВЕЛИ 7 - 1
06-09-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - Вълците 5 - 5*
06-09-2015 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 3 - 2
06-09-2015 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 8 - 3
06-09-2015 22:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 7 - 3
21-10-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - Sushi Shef 7 - 0
21-10-2015 22:30 не е избран НОВИ ХАН - Софийска вода 1 - 6
25-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Зебра 2 - 3
09-12-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ - FC CRAZY GANG -

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-09-2015 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Sushi Shef - Спортинг 3 - 6
09-09-2015 22:30 не е избран Неудобните - ФК Вадиас 5 - 3
09-09-2015 22:30 не е избран Вълците - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 5*
09-09-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Керамик 1 - 2
10-09-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - ESPRIT BRIGADA 2 - 7
23-09-2015 22:30 ACCEDIA STADIUM НДП Стрелци - НОВИ ХАН 1 - 8
25-09-2015 00:00 не е избран Intellect - Софийска вода 1 - 9
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2
10-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - СИНИТЕ *2 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2015 15:00 не е избран Малки Страсти - Intellect 7 - 0
13-09-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Елин Пелин 0 - 3
13-09-2015 15:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Зебра 1 - 8
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Керамик - FC CRAZY GANG 5 - 3
13-09-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ЖИВЕЛИ 4 - 1
13-09-2015 16:00 не е избран ФК Вадиас - Вълците 2 - 1
13-09-2015 17:00 не е избран Спортинг - Неудобните 3 - 2
13-09-2015 17:00 не е избран НОВИ ХАН - Sushi Shef 6 - 5
13-09-2015 17:00 не е избран Софийска вода - НДП Стрелци 4 - 2

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
27-09-2015 18:00 не е избран Intellect - НДП Стрелци 2 - 5
27-09-2015 18:00 не е избран Sushi Shef - Софийска вода 2 - 7
27-09-2015 18:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 0 - 6
27-09-2015 19:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Вадиас 2 - 11
27-09-2015 19:00 не е избран FC CRAZY GANG - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Зебра - ФК Керамик 1 - 2
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1
27-09-2015 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 2*
24-11-2015 22:30 не е избран Вълците - Спортинг 3 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ - Intellect 3 - 1
03-10-2015 22:00 не е избран НОВИ ХАН - Вълците 9 - 4
03-10-2015 22:00 не е избран Софийска вода - Неудобните 0 - 1
03-10-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - Sushi Shef 2 - 8
04-10-2015 21:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Малки Страсти 1 - 2
04-10-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Зебра 2 - 5
04-10-2015 22:00 не е избран ФК Вадиас - FC CRAZY GANG 10 - 4
04-10-2015 22:00 не е избран Спортинг - ЖИВЕЛИ 5 - 0
28-10-2015 22:30 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 5 - 8

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2015 12:00 не е избран Вълците - Софийска вода 2 - 6
11-10-2015 13:00 не е избран Неудобните - НДП Стрелци 5 - 0
11-10-2015 16:00 не е избран Intellect - Sushi Shef 3 - 3*
12-10-2015 22:30 не е избран ЖИВЕЛИ - НОВИ ХАН 7 - 2
17-11-2015 22:30 не е избран FC CRAZY GANG - Спортинг 4 - 6
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Вадиас 3 - 4
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4
18-11-2015 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 8 - 1
18-11-2015 22:30 не е избран СИНИТЕ - ESPRIT BRIGADA 3 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-10-2015 12:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Intellect 10 - 1
18-10-2015 12:00 не е избран ФК Керамик - СИНИТЕ 1 - 5
18-10-2015 12:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 5 - 1
18-10-2015 13:00 не е избран Спортинг - ФК Зебра 1 - 4
18-10-2015 13:00 не е избран НОВИ ХАН - FC CRAZY GANG 1 - 8
18-10-2015 14:00 не е избран Софийска вода - ЖИВЕЛИ 4 - 5
18-10-2015 14:00 не е избран НДП Стрелци - Вълците 1 - 4
18-10-2015 14:00 не е избран Sushi Shef - Неудобните 8 - 5
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2015 15:00 не е избран Intellect - Неудобните 5 - 4
25-10-2015 15:00 не е избран Вълците - Sushi Shef 5 - 0
25-10-2015 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - НДП Стрелци 4 - 2
25-10-2015 16:00 не е избран FC CRAZY GANG - Софийска вода 4 - 2
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Зебра - НОВИ ХАН 5 - 0
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4
25-10-2015 17:00 не е избран Малки Страсти - ФК Вадиас 2 - 1
25-10-2015 17:00 не е избран СИНИТЕ - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 2
25-10-2015 17:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 5 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
01-11-2015 18:00 не е избран ФК Керамик - Intellect 1 - 2
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5
01-11-2015 20:00 не е избран НДП Стрелци - FC CRAZY GANG 3 - 11
01-11-2015 20:00 не е избран Sushi Shef - ЖИВЕЛИ 5 - 8
01-11-2015 20:00 не е избран Неудобните - Вълците 9 - 3
03-11-2015 22:30 не е избран Софийска вода - ФК Зебра 2 - 3
05-11-2015 22:30 не е избран ФК Вадиас - СИНИТЕ 4 - 2
11-11-2015 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ESPRIT BRIGADA 3 - 3
12-11-2015 22:30 не е избран Спортинг - Малки Страсти 7 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2015 22:00 не е избран ФК Зебра - НДП Стрелци 10 - 2
07-11-2015 22:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 5 - 0
08-11-2015 21:00 не е избран Intellect - Вълците 0 - 2
08-11-2015 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Неудобните 1 - 6
08-11-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - Sushi Shef 3 - 5
08-11-2015 22:00 не е избран СИНИТЕ - Спортинг 0 - 4
08-11-2015 22:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Вадиас 0 - 5
08-11-2015 22:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 3
01-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 5

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-11-2015 18:45 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин 4 - 11
15-11-2015 09:00 не е избран Спортинг - ESPRIT BRIGADA 5 - 0
15-11-2015 10:00 не е избран НОВИ ХАН - СИНИТЕ 0 - 5
15-11-2015 10:00 не е избран Софийска вода - Малки Страсти 1 - 3
15-11-2015 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Intellect 4 - 3
15-11-2015 20:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Керамик 3 - 2
15-11-2015 21:00 не е избран Sushi Shef - ФК Зебра 2 - 8
17-11-2015 21:45 не е избран Вълците - ЖИВЕЛИ *2 - 2
01-12-2015 22:30 не е избран Неудобните - FC CRAZY GANG 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
22-11-2015 00:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 5 - 0
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3
22-11-2015 12:00 не е избран FC CRAZY GANG - Вълците 9 - 3
22-11-2015 12:00 не е избран ФК Зебра - Неудобните 4 - 1
22-11-2015 13:00 не е избран Малки Страсти - НДП Стрелци 7 - 0
22-11-2015 13:00 не е избран СИНИТЕ - Софийска вода 1 - 0
22-11-2015 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Вадиас 4 - 5
22-11-2015 21:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 5
25-11-2015 22:30 не е избран Intellect - ЖИВЕЛИ 3 - 4

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-11-2015 16:00 не е избран Sushi Shef - Малки Страсти 0 - 5
29-11-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 0 - 5
29-11-2015 15:00 не е избран ФК Вадиас - Intellect 7 - 4
29-11-2015 16:00 не е избран Софийска вода - ESPRIT BRIGADA 5 - 2
29-11-2015 16:00 не е избран НДП Стрелци - СИНИТЕ 1 - 9
29-11-2015 17:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 2 - 5
29-11-2015 17:00 не е избран ЖИВЕЛИ - FC CRAZY GANG 6 - 5
29-11-2015 21:00 не е избран Вълците - ФК Зебра 0 - 2
09-12-2015 22:30 не е избран Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 6

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-12-2015 00:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НОВИ ХАН 5 - 0
06-12-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Спортинг 8 - 0
06-12-2015 18:00 не е избран Intellect - FC CRAZY GANG 7 - 6
06-12-2015 18:00 не е избран ФК Зебра - ЖИВЕЛИ 13 - 1
06-12-2015 19:00 не е избран Малки Страсти - Неудобните -
06-12-2015 19:00 не е избран СИНИТЕ - Sushi Shef 7 - 2
06-12-2015 20:00 не е избран ФК Керамик - Софийска вода 5 - 3
07-12-2015 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - НДП Стрелци 5 - 0
10-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 7 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2015 00:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Вадиас 0 - 5
13-12-2015 16:00 не е избран Спортинг - Intellect 4 - 10
13-12-2015 18:00 не е избран Софийска вода - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3
13-12-2015 21:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 3 - 5
13-12-2015 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин -
13-12-2015 21:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Зебра -
13-12-2015 22:00 не е избран НДП Стрелци - ФК Керамик 2 - 8
13-12-2015 22:00 не е избран Sushi Shef - ESPRIT BRIGADA -
13-12-2015 22:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ -

класиране

отборМГТ
1.ФК Зебра1679:2561
2.ФК Вадиас1790:3459
3.ФК Елин Пелин1682:4555
4.Малки Страсти1664:3552
5.Спортинг1778:5949
6.СИНИТЕ1548:2945
7.ESPRIT BRIGADA1660:4345
8.ПФК ЧИЧОВЦИ1758:5439
9.ФК Керамик1750:6136
10.Софийска вода1764:4935
11.Неудобните1553:4729
12.Sushi Shef1652:8427
13.НОВИ ХАН1741:7627
14.ЖИВЕЛИ1650:8326
15.FC CRAZY GANG1566:6725
16.Intellect1748:8520
17.Вълците1746:7519
18.НДП Стрелци1731:10914