IT CHAMPIONSHIP, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM VIVACOM - i:FAO 1 - 2
24-08-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM VIVACOM 4PLAY - Adecco GSD 1 - 6
24-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - GTT 8 - 1
24-08-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - Enetpulse 4 - 3
27-08-2015 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - Progress 5 - 0
27-08-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM EGT - Blizoo 1 - 2
27-08-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ORBIT - Мост Компютърс 9 - 6
27-08-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM M - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 5
09-12-2015 19:45 не е избран CODIX - Ingram Micro Top Fortune 1 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2015 18:45 не е избран GTT - Adecco GSD 2 - 3
31-08-2015 19:45 не е избран i:FAO - VIVACOM 4PLAY 1 - 3
31-08-2015 19:45 не е избран Progress - VIVACOM 0 - 2
31-08-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - EGT *1 - 1
03-09-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - CODIX 6 - 3
03-09-2015 19:45 не е избран Enetpulse - M 5 - 2
30-10-2015 18:45 не е избран Blizoo - ГФК България 4 - 2
09-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - ДАНТЕК 1 - 2
04-12-2015 18:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ORBIT 8 - 9

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - GTT 5 - 1
07-09-2015 20:45 не е избран EGT - Мост Компютърс *1 - 1
07-09-2015 20:45 не е избран ГФК България - Ingram Micro Top Fortune 3 - 1
07-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM - Blizoo 2 - 1
07-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Progress 3 - 2
08-09-2015 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Adecco GSD - i:FAO 1 - 3
10-09-2015 21:45 не е избран ORBIT - Enetpulse 4 - 1
10-09-2015 21:45 не е избран CODIX - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2
04-12-2015 20:00 не е избран M - DXC.technology 0 - 7

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2015 22:30 не е избран Enetpulse - CODIX 3 - 0
15-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - VIVACOM 4PLAY 1 - 3
16-09-2015 19:30 не е избран Ingram Micro Top Fortune - VIVACOM 3 - 1
18-09-2015 18:45 не е избран Progress - Adecco GSD 4 - 2
18-09-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - EGT 2 - 3
18-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - ORBIT 4 - 2
13-10-2015 18:45 не е избран Мост Компютърс - ГФК България 1 - 7
16-10-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - M 7 - 2
23-10-2015 18:45 не е избран GTT - i:FAO 4 - 8

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-09-2015 19:45 не е избран M - GTT 1 - 8
23-09-2015 21:45 не е избран EGT - Enetpulse 1 - 1
23-09-2015 21:45 не е избран Adecco GSD - Blizoo 3 - 4
23-09-2015 21:45 не е избран i:FAO - Progress 5 - 3
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM - Мост Компютърс 5 - 2
24-09-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - Ingram Micro Top Fortune 3 - 2
25-09-2015 19:45 не е избран ГФК България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 11
27-10-2015 20:45 не е избран ORBIT - ДАНТЕК 2 - 3
04-11-2015 21:45 не е избран CODIX - DXC.technology 1 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - CODIX 1 - 3
23-09-2015 19:45 не е избран Мост Компютърс - VIVACOM 4PLAY 1 - 9
23-09-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VIVACOM 6 - 2
24-09-2015 19:45 не е избран DXC.technology - EGT 11 - 1
24-09-2015 19:45 не е избран M - ORBIT 5 - 4
24-09-2015 20:45 не е избран GTT - Progress 6 - 1
24-09-2015 20:45 не е избран Blizoo - i:FAO 2 - 1
24-09-2015 21:45 не е избран Enetpulse - ГФК България 6 - 2
04-12-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Adecco GSD 4 - 3

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-09-2015 18:45 не е избран EGT - ДАНТЕК 0 - 8
28-09-2015 19:45 не е избран VIVACOM - Enetpulse 1 - 5
28-09-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 7
28-09-2015 19:45 не е избран i:FAO - Ingram Micro Top Fortune 1 - 9
30-09-2015 18:30 не е избран ORBIT - GTT *2 - 2
01-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - DXC.technology 2 - 4
01-10-2015 18:45 не е избран Adecco GSD - Мост Компютърс 6 - 4
01-10-2015 18:45 не е избран Progress - Blizoo 2 - 1
01-10-2015 19:45 не е избран CODIX - M 2 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Progress 3 - 2
05-10-2015 20:45 не е избран Enetpulse - VIVACOM 4PLAY 5 - 3
05-10-2015 21:45 не е избран DXC.technology - VIVACOM 3 - 1
05-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - ГФК България 6 - 0
08-10-2015 20:45 не е избран M - EGT 0 - 8
08-10-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - i:FAO 6 - 8
08-10-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Adecco GSD 4 - 3
08-10-2015 21:45 не е избран ORBIT - CODIX 6 - 4
08-10-2015 22:30 не е избран GTT - Blizoo 1 - 5

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - АТИ КОНСУЛТ ORBIT *2 - 2
12-10-2015 18:45 не е избран Progress - Мост Компютърс 3 - 6
12-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM - ДАНТЕК 3 - 4
12-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - Ingram Micro Top Fortune 3 - 4
15-10-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Adecco GSD - Enetpulse 3 - 6
15-10-2015 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - GTT 1 - 2
15-10-2015 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM EGT - ORBIT 0 - 8
15-10-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - M 1 - 8
28-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - DXC.technology 6 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2015 20:45 не е избран Мост Компютърс - Blizoo 5 - 3
19-10-2015 20:45 не е избран M - VIVACOM 1 - 3
19-10-2015 21:45 не е избран Enetpulse - i:FAO 5 - 0
19-10-2015 21:45 не е избран ДАНТЕК - VIVACOM 4PLAY 6 - 2
19-10-2015 21:45 не е избран CODIX - EGT 2 - 3
24-11-2015 20:45 не е избран GTT - Ingram Micro Top Fortune 2 - 1
24-11-2015 21:45 не е избран ORBIT - ГФК България 11 - 2
25-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Progress 11 - 1
26-11-2015 20:45 не е избран DXC.technology - Adecco GSD 8 - 0

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2015 18:45 не е избран EGT - GTT 3 - 1
26-10-2015 18:45 не е избран Adecco GSD - ДАНТЕК 1 - 5
26-10-2015 19:45 не е избран VIVACOM - ORBIT 2 - 3
26-10-2015 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Мост Компютърс *2 - 2
26-10-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - M 2 - 4
29-10-2015 18:45 не е избран ГФК България - CODIX 0 - 3
29-10-2015 18:45 не е избран i:FAO - DXC.technology 2 - 5
29-10-2015 18:45 не е избран Progress - Enetpulse 4 - 0
29-10-2015 19:45 не е избран Blizoo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2015 21:45 не е избран GTT - Мост Компютърс 6 - 2
04-11-2015 22:00 не е избран EGT - ГФК България 2 - 0
06-11-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Blizoo 3 - 1
06-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - Progress 8 - 1
06-11-2015 19:45 не е избран M - Adecco GSD 8 - 2
06-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ingram Micro Top Fortune 3 - 6
06-11-2015 20:45 не е избран ORBIT - VIVACOM 4PLAY 0 - 5
06-11-2015 20:45 не е избран CODIX - VIVACOM 5 - 1
13-11-2015 20:45 не е избран ДАНТЕК - i:FAO 5 - 2

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM - EGT 4 - 2
09-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - Enetpulse 2 - 3
09-11-2015 21:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - CODIX 2 - 0
09-11-2015 21:45 не е избран Adecco GSD - ORBIT 3 - 1
09-11-2015 21:45 не е избран i:FAO - M 9 - 5
12-11-2015 20:45 не е избран ГФК България - GTT 2 - 2*
12-11-2015 21:45 не е избран Progress - ДАНТЕК 0 - 3
12-11-2015 21:45 не е избран Blizoo - DXC.technology 3 - 6
12-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 11

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2015 18:45 не е избран Enetpulse - Мост Компютърс 5 - 0
16-11-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Blizoo 8 - 3
16-11-2015 19:45 не е избран EGT - VIVACOM 4PLAY 1 - 6
16-11-2015 19:45 не е избран ГФК България - VIVACOM 3 - 5
16-11-2015 20:45 не е избран M - Progress 3 - 5
19-11-2015 18:45 не е избран GTT - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1
19-11-2015 18:45 не е избран ORBIT - i:FAO 0 - 5
19-11-2015 18:45 не е избран CODIX - Adecco GSD 2 - 6
19-11-2015 19:45 не е избран DXC.technology - Ingram Micro Top Fortune 5 - 4

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM - GTT 3 - 3
23-11-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - ГФК България 5 - 2
23-11-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ДАНТЕК 1 - 8
23-11-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - DXC.technology 2 - 4
23-11-2015 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Enetpulse 6 - 5
24-11-2015 21:45 не е избран Adecco GSD - EGT 2 - 1
26-11-2015 21:45 не е избран i:FAO - CODIX 6 - 3
26-11-2015 21:45 не е избран Progress - ORBIT 2 - 3
11-12-2015 20:45 не е избран Blizoo - M -

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2015 18:45 не е избран GTT - Enetpulse 1 - 1
30-11-2015 18:45 не е избран DXC.technology - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 1
30-11-2015 18:45 не е избран ДАНТЕК - Мост Компютърс 6 - 4
30-11-2015 19:45 не е избран VIVACOM - VIVACOM 4PLAY 0 - 5
30-11-2015 20:45 не е избран M - Ingram Micro Top Fortune 2 - 4
03-12-2015 18:45 не е избран ORBIT - Blizoo 8 - 4
03-12-2015 18:45 не е избран CODIX - Progress 5 - 4
03-12-2015 18:45 не е избран EGT - i:FAO 5 - 6
03-12-2015 19:45 не е избран ГФК България - Adecco GSD 3 - 3*

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДАНТЕК 1 - 6
07-12-2015 18:45 не е избран Enetpulse - DXC.technology 1 - 5
07-12-2015 19:45 не е избран i:FAO - ГФК България 7 - 6
07-12-2015 20:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - GTT 4 - 3
07-12-2015 20:45 не е избран Adecco GSD - VIVACOM 3 - 10
07-12-2015 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - ORBIT 4 - 3
07-12-2015 21:45 не е избран Progress - EGT 0 - 3
10-12-2015 21:45 не е избран Blizoo - CODIX 3 - 2
10-12-2015 21:45 не е избран Мост Компютърс - M 4 - 5

класиране

отборМГТ
1.ДАНТЕК1787:2970
2.DXC.technology1794:3068
3.VIVACOM 4PLAY1763:4547
4.i:FAO1768:6546
5.ORBIT1775:6044
6.Enetpulse1758:3941
7.Ingram Micro Top Fortune1754:4639
8.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1786:5437
9.VIVACOM1746:5134
10.CODIX1741:5533
11.M1649:7632
12.GTT1747:5131
13.EGT1736:5530
14.Adecco GSD1750:7030
15.Blizoo1641:5628
16.Progress1734:6923
17.ГФК България1740:7923
18.Мост Компютърс1754:9320