., PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-05-2014 00:00 не е избран Класик Груп - VENDETTA-OLISPED 0 - 5
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6
02-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ТЕМИДА 3 - 0
02-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Хотел Панчарево - Fibank 0 - 15
05-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Магнус 0 - 5
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3
22-09-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - Рапидо Куриери 0 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM CAM R - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
09-09-2014 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 ТЕМИДА - Хотел Панчарево 8 - 0
09-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Класик Груп 4 - 1
09-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 VENDETTA-OLISPED - Интерхаус България 0 - 5
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2*
10-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Пени Маркет 5 - 6
10-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Магнус 6 - 3
10-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Fibank 2 - 3
19-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Класик Груп - ТЕМИДА 2 - 6
19-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Магнус - CAM R 4 - 10
19-09-2014 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5
19-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM КОМЕРЦ СОФИЯ - Рапидо Куриери 0 - 5
19-09-2014 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Пени Маркет - VENDETTA-OLISPED 5 - 0
17-10-2014 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Mentor Resort 0 - 6

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4
24-09-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - CAM R 8 - 1
24-09-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - Интерхаус България 3 - 5
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4
25-09-2014 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Хотел Панчарево 4 - 7
25-09-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Магнус 2 - 2
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8
18-02-2015 19:45 не е избран Fibank - Пени Маркет 1 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-09-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Mentor Resort 2 - 2
30-09-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - ТЕМИДА 5 - 2
30-09-2014 18:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - VENDETTA-OLISPED 2 - 5
30-09-2014 19:45 не е избран Класик Груп - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2
30-09-2014 21:45 не е избран CAM R - Рапидо Куриери 4 - 3
03-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Easy TV Net 7 - 6

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-10-2014 20:45 не е избран Fibank - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
07-10-2014 21:45 не е избран Mentor Resort - Рапидо Куриери 5 - 2
07-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 1 - 4
07-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Класик Груп 9 - 3
08-10-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - CAM R 6 - 2
08-10-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Магнус *1 - 1
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3
14-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Fibank 7 - 5
14-10-2014 18:45 не е избран CAM R - VENDETTA-OLISPED 8 - 7
14-10-2014 19:45 не е избран Класик Груп - Mentor Resort 5 - 9
14-10-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Хотел Панчарево 6 - 4
14-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Easy TV Net 3 - 8
15-10-2014 19:45 не е избран Пени Маркет - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 8 - 4
15-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ТЕМИДА 6 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-10-2014 20:45 не е избран Fibank - CAM R 5 - 3
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4
21-10-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - Пени Маркет 3 - 8
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6
24-10-2014 20:45 не е избран Mentor Resort - Easy TV Net 3 - 6
12-12-2014 18:48 не е избран ТЕМИДА - Магнус 5 - 0
12-12-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Рапидо Куриери 6 - 9

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-10-2014 18:45 не е избран Пени Маркет - Класик Груп 7 - 6
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5
28-10-2014 19:45 не е избран CAM R - ТЕМИДА 8 - 3
28-10-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 5 - 3
28-10-2014 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Fibank 3 - 7
29-10-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 2
29-10-2014 19:45 не е избран Easy TV Net - VENDETTA-OLISPED 5 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-11-2014 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Магнус 9 - 9
07-11-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - VENDETTA-OLISPED 7 - 5
07-11-2014 18:45 не е избран Fibank - Easy TV Net 6 - 4
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4
07-11-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 4 - 7
07-11-2014 20:45 не е избран ТЕМИДА - Рапидо Куриери 4 - 9
12-12-2014 20:45 не е избран Хотел Панчарево - КОМЕРЦ СОФИЯ 1 - 4

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Класик Груп - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3
11-11-2014 18:45 не е избран Магнус - Хотел Панчарево 2 - 2
11-11-2014 20:45 не е избран CAM R - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3
12-11-2014 19:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Fibank 2 - 7
12-11-2014 20:45 не е избран Пени Маркет - Mentor Resort 6 - 0
12-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - ТЕМИДА 4 - 2

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-11-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - VENDETTA-OLISPED 2 - 11
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1
18-11-2014 20:45 не е избран Класик Груп - Магнус 1 - 2
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3
18-11-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Рапидо Куриери 5 - 2
18-11-2014 21:45 не е избран Хотел Панчарево - CAM R 6 - 5
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3
19-11-2014 19:45 не е избран Mentor Resort - Fibank 2 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-11-2014 18:45 не е избран CAM R - Класик Груп *3 - 3
25-11-2014 20:45 не е избран Easy TV Net - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 4
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3
25-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Хотел Панчарево 3 - 1
26-11-2014 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Пени Маркет 2 - 17
26-11-2014 19:45 не е избран Fibank - ТЕМИДА 5 - 0
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-12-2014 18:45 не е избран Mentor Resort - ТЕМИДА 6 - 2
02-12-2014 18:45 не е избран Хотел Панчарево - Easy TV Net 5 - 0
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3
02-12-2014 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - VENDETTA-OLISPED 2 - 4
02-12-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Рапидо Куриери 0 - 5
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3
03-12-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - Магнус 8 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
10-12-2014 19:45 не е избран CAM R - Пени Маркет 1 - 3
10-12-2014 19:45 не е избран Fibank - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 8 - 0
10-12-2014 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Mentor Resort 6 - 9
10-12-2014 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Хотел Панчарево 10 - 5
18-02-2015 18:45 не е избран Easy TV Net - Класик Груп 3 - 4
19-02-2015 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 3 - 7

класиране

отборМГТ
1.GOLD INS1574:3838
2.Пени Маркет1586:4436
3.Fibank1579:3135
4.Интерхаус България1579:5133
5.Бат' Динко и Приятели1578:5130
6.Mentor Resort1575:5528
7.Рапидо Куриери1560:5423
8.АТИ КОНСУЛТ ORBIT1548:6220
9.CAM R1566:6719
10.Easy TV Net1564:6918
11.VENDETTA-OLISPED1571:7616
12.Магнус1556:7716
13.Хотел Панчарево1545:8014
14.ТЕМИДА1542:729
15.Класик Груп1543:797
16.КОМЕРЦ СОФИЯ1537:976