ГРАДСКА ФУТБОЛНА ЛИГА, ЗИМНА ЛИГА - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2015 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ФК Бунарджик 5 - 0
13-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Old School 5 - 0
13-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Racing Club 6 - 1
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-12-2015 13:00 СЦ Арена ФК Бунарджик - BOHEMIANS 0 - 5
20-12-2015 15:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - AFC Cvet Junior 0 - 5
20-12-2015 15:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Пълдин Атлетик 4 - 13
20-12-2015 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Единствените 2 - 7

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-01-2016 13:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ФК Бунарджик 5 - 0
10-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Old School 8 - 2
10-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Racing Club 5 - 4

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-01-2016 13:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 7
24-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Пълдин Атлетик 0 - 5
24-01-2016 15:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Единствените 2 - 3
06-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджик - Racing Club 5 - 0

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 9
31-01-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - ФК Бунарджик 4 - 9
31-01-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център Racing Club - Old School 8 - 5
31-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - AFC Cvet Junior 3 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 2
07-02-2016 14:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Racing Club 5 - 0
07-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджик - Old School 4 - 0
07-02-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Единствените - Пълдин Атлетик 2 - 11

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7
13-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ФК Бунарджик 5 - 0
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0
14-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Racing Club - AFC Cvet Junior 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.AFC Cvet Junior731:818
2.Пълдин Атлетик751:1518
3.ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ728:2312
4.Единствените725:2812
5.BOHEMIANS728:2612
6.ФК Бунарджик718:249
7.Racing Club 717:443
8.Old School716:460