СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-08-2014 00:00 не е избран McDonald's - British Council 5 - 0
30-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Лабилните - Резервите 5 - 0
30-08-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Аполо СК 5 - 2
30-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - vitoshanews.com 3 - 2
30-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - JJ&K Accountancy 5 - 0
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM JAGUARES - AFC Ajax 5 - 0
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Shporite - АКАДЕМИК 84 5 - 0
30-08-2014 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Бандата - Безнадежните 9 - 4
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Cotton club 3 - 7

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-09-2014 20:45 ACCEDIA STADIUM Cotton club - McDonald's 8 - 5
06-09-2014 00:00 не е избран AFC Ajax - Shporite 5 - 0
06-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Безнадежните - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 4 - 3
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM АКАДЕМИК 84 - Бандата 3 - 20
06-09-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 JJ&K Accountancy - JAGUARES 10 - 1
06-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Резервите - British Council 5 - 0
06-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Аполо СК - Сердика 0 - 3
06-09-2014 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лабилните - Цар Иван Асен II 0 - 5
15-02-2015 16:00 не е избран vitoshanews.com - Busmanci 5 - 0

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2014 00:00 не е избран Shporite - JJ&K Accountancy 0 - 5
13-09-2014 00:00 не е избран British Council - Cotton club 0 - 5
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Сердика - Лабилните 9 - 3
13-09-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 JAGUARES - vitoshanews.com 7 - 3
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Резервите 16 - 0
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Безнадежните 3 - 4
13-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - АКАДЕМИК 84 5 - 0
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Busmanci - Аполо СК 2 - 9
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бандата - AFC Ajax 13 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2014 19:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - McDonald's 0 - 5
26-09-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - Shporite 6 - 1
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1
27-09-2014 00:00 не е избран Безнадежните - British Council 5 - 0
27-09-2014 17:00 не е избран JJ&K Accountancy - Бандата 3 - 5
27-09-2014 18:00 не е избран Лабилните - Busmanci 4 - 8
27-09-2014 19:00 не е избран AFC Ajax - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 0 - 5
27-09-2014 21:00 не е избран Аполо СК - JAGUARES 8 - 1
27-09-2014 21:45 не е избран Резервите - Cotton club 1 - 12

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2014 20:45 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - JJ&K Accountancy 12 - 1
03-10-2014 21:45 не е избран McDonald's - AFC Ajax 5 - 0
04-10-2014 00:00 не е избран British Council - АКАДЕМИК 84 0 - 5
04-10-2014 18:00 не е избран Бандата - vitoshanews.com 3 - 1
04-10-2014 19:00 не е избран JAGUARES - Лабилните 4 - 8
04-10-2014 19:00 не е избран Shporite - Аполо СК 2 - 7
04-10-2014 20:00 не е избран Busmanci - Цар Иван Асен II 4 - 9
04-10-2014 21:00 не е избран Сердика - Резервите 10 - 3
04-10-2014 21:45 не е избран Cotton club - Безнадежните 3 - 4

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
10-10-2014 20:45 не е избран vitoshanews.com - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 14
11-10-2014 00:00 не е избран AFC Ajax - British Council 5 - 0
11-10-2014 17:00 не е избран Цар Иван Асен II - JAGUARES 13 - 1
11-10-2014 17:00 не е избран Сердика - Busmanci 13 - 4
11-10-2014 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Cotton club 0 - 5
11-10-2014 18:00 не е избран JJ&K Accountancy - McDonald's 5 - 0
11-10-2014 18:00 не е избран Лабилните - Shporite 4 - 4
11-10-2014 20:00 не е избран Аполо СК - Бандата 0 - 5
11-10-2014 21:00 не е избран Резервите - Безнадежните 2 - 8

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
18-09-2014 17:00 не е избран Busmanci - Резервите 14 - 3
17-10-2014 20:30 не е избран Shporite - Цар Иван Асен II 1 - 12
17-10-2014 21:45 не е избран McDonald's - vitoshanews.com 0 - 5
18-10-2014 00:00 не е избран British Council - JJ&K Accountancy 0 - 5
18-10-2014 00:00 не е избран Безнадежните - АКАДЕМИК 84 5 - 0
18-10-2014 17:00 не е избран Cotton club - AFC Ajax 8 - 1
18-10-2014 18:00 не е избран Бандата - Лабилните 5 - 0
18-10-2014 21:00 не е избран JAGUARES - Сердика 1 - 14
18-10-2014 21:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Аполо СК 5 - 2

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2014 00:00 не е избран Резервите - АКАДЕМИК 84 отложен
25-10-2014 00:00 не е избран vitoshanews.com - British Council 5 - 0
25-10-2014 16:00 не е избран Лабилните - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ отложен
14-11-2014 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Бандата 6 - 4
15-02-2015 17:00 не е избран Аполо СК - McDonald's 5 - 0
18-02-2015 18:45 не е избран JJ&K Accountancy - Cotton club 1 - 8
18-02-2015 19:45 не е избран Busmanci - JAGUARES 0 - 5
18-02-2015 20:45 не е избран AFC Ajax - Безнадежните 0 - 5
18-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Shporite 12 - 1

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2014 18:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - AFC Ajax 2 - 8
31-10-2014 21:45 не е избран McDonald's - Лабилните 5 - 0
01-11-2014 00:00 не е избран British Council - Аполо СК 0 - 5
01-11-2014 16:00 не е избран Cotton club - vitoshanews.com 6 - 0
01-11-2014 19:00 не е избран Безнадежните - JJ&K Accountancy 5 - 4
01-11-2014 20:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Цар Иван Асен II 1 - 5
01-11-2014 21:00 не е избран Shporite - Busmanci 4 - 6
01-11-2014 21:45 не е избран JAGUARES - Резервите 5 - 0
03-11-2014 22:30 не е избран Бандата - Сердика 1 - 3

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2014 00:00 не е избран Резервите - AFC Ajax 0 - 5
08-11-2014 00:00 не е избран Лабилните - British Council 5 - 0
08-11-2014 16:00 не е избран JJ&K Accountancy - АКАДЕМИК 84 6 - 0
08-11-2014 17:00 не е избран Busmanci - Бандата *3 - 3
08-11-2014 18:00 не е избран vitoshanews.com - Безнадежните 0 - 6
08-11-2014 19:00 не е избран Аполо СК - Cotton club 4 - 6
08-11-2014 19:00 не е избран JAGUARES - Shporite 0 - 4
08-11-2014 20:00 не е избран Сердика - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 8
08-11-2014 21:00 не е избран Цар Иван Асен II - McDonald's 6 - 2

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2014 21:45 не е избран McDonald's - Сердика 3 - 11
15-11-2014 00:00 не е избран Shporite - Резервите 5 - 0
15-11-2014 00:00 не е избран British Council - Цар Иван Асен II 0 - 5
15-11-2014 16:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Busmanci 11 - 3
15-11-2014 17:00 не е избран Cotton club - Лабилните 5 - 0
15-11-2014 19:00 не е избран Бандата - JAGUARES 12 - 0
15-11-2014 20:00 не е избран Безнадежните - Аполо СК 8 - 4
15-11-2014 21:00 не е избран AFC Ajax - JJ&K Accountancy 3 - 7
18-02-2015 20:45 не е избран АКАДЕМИК 84 - vitoshanews.com 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2014 20:45 не е избран Busmanci - McDonald's 1 - 8
22-11-2014 00:00 не е избран Резервите - JJ&K Accountancy 0 - 5
22-11-2014 00:00 не е избран Сердика - British Council 5 - 0
22-11-2014 17:00 не е избран vitoshanews.com - AFC Ajax 10 - 3
22-11-2014 17:00 не е избран JAGUARES - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 18
22-11-2014 18:00 не е избран Аполо СК - АКАДЕМИК 84 12 - 2
22-11-2014 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - Cotton club 3 - 5
22-11-2014 20:00 не е избран Лабилните - Безнадежните 0 - 5
22-11-2014 21:45 не е избран Shporite - Бандата 0 - 12

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2014 20:45 не е избран McDonald's - JAGUARES 14 - 1
29-11-2014 00:00 не е избран Бандата - Резервите 5 - 0
29-11-2014 00:00 не е избран British Council - Busmanci 0 - 5
29-11-2014 00:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Лабилните 5 - 0
29-11-2014 17:00 не е избран JJ&K Accountancy - vitoshanews.com 6 - 6
29-11-2014 18:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Shporite 12 - 3
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен
29-11-2014 20:00 не е избран AFC Ajax - Аполо СК 3 - 8
29-11-2014 21:00 не е избран Безнадежните - Цар Иван Асен II 6 - 5

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-12-2014 00:00 не е избран Резервите - vitoshanews.com 0 - 5
06-12-2014 00:00 не е избран Лабилните - AFC Ajax 0 - 5
06-12-2014 00:00 не е избран JAGUARES - British Council 5 - 0
06-12-2014 14:00 не е избран Аполо СК - JJ&K Accountancy отложен
06-12-2014 15:00 не е избран Busmanci - Cotton club 0 - 10
06-12-2014 18:00 не е избран Shporite - McDonald's 3 - 9
07-12-2014 15:00 не е избран Цар Иван Асен II - АКАДЕМИК 84 8 - 1
18-02-2015 20:45 не е избран Бандата - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 5 - 0
25-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Безнадежните 1 - 6

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2014 21:45 не е избран McDonald's - Бандата 2 - 2
13-12-2014 00:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - Резервите 5 - 0
13-12-2014 00:00 не е избран British Council - Shporite 0 - 5
13-12-2014 00:00 не е избран JJ&K Accountancy - Лабилните 5 - 0
13-12-2014 20:00 не е избран Cotton club - JAGUARES отложен
13-12-2014 20:00 не е избран Безнадежните - Busmanci 5 - 0
13-12-2014 21:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 1 - 12
13-12-2014 21:00 не е избран AFC Ajax - Цар Иван Асен II 6 - 15
13-12-2014 21:00 не е избран vitoshanews.com - Аполо СК отложен

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-02-2015 00:00 не е избран Резервите - Аполо СК 0 - 5
14-02-2015 00:00 не е избран Бандата - British Council 5 - 0
14-02-2015 14:00 не е избран Лабилните - vitoshanews.com 5 - 0
14-02-2015 14:00 не е избран Цар Иван Асен II - JJ&K Accountancy 12 - 1
14-02-2015 16:00 не е избран Busmanci - АКАДЕМИК 84 9 - 3
14-02-2015 16:00 не е избран Shporite - Cotton club 4 - 8
14-02-2015 18:00 не е избран JAGUARES - Безнадежните 0 - 5
14-02-2015 18:00 не е избран АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ - McDonald's 7 - 1
15-02-2015 17:00 не е избран Сердика - AFC Ajax 5 - 3

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2015 00:00 не е избран McDonald's - Резервите 5 - 0
21-02-2015 00:00 не е избран British Council - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 0 - 5
21-02-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM vitoshanews.com - Цар Иван Асен II 1 - 9
21-02-2015 13:00 Bauhaus Арена - терен 2 AFC Ajax - Busmanci 5 - 5
21-02-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM Cotton club - Бандата 5 - 0
21-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM АКАДЕМИК 84 - JAGUARES 8 - 2
21-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Безнадежните - Shporite 5 - 0
21-02-2015 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Аполо СК - Лабилните 5 - 0
21-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM JJ&K Accountancy - Сердика 5 - 4

класиране

отборМГТ
1.Безнадежните1790:3448
2.Цар Иван Асен II17141:3645
3.Cotton club15101:2642
4.Бандата17109:3137
5.АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ16114:3436
6.Сердика16107:4836
7.JJ&K Accountancy1669:6128
8.Аполо СК1576:4227
9.McDonald's1772:5825
10.Busmanci1769:9720
11.vitoshanews.com1650:6819
12.AFC Ajax1753:9316
13.JAGUARES1639:11715
14.Shporite1742:10313
15.Лабилните1634:7012
16.АКАДЕМИК 841635:10212
17.Резервите1614:1103
18.British Council170:850