СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM Media United - ОРЛОВЕЦ 4 - 7
30-08-2014 00:00 не е избран Гръм София - Totally Erected 5 - 0
30-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Западно Ехо - Chelsea Bulgaria 4 - 7
30-08-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 OLYMPIC HOPES - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5
30-08-2014 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица *3 - 3
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - FC ALA GROUP 4 - 8
30-08-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актавис 10 - 2
31-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - АФК Софиянци 4 - 2

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-09-2014 00:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Totally Erected 5 - 0
06-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Media United - OLYMPIC HOPES 7 - 1
06-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - ФК Западно Ехо 0 - 5
06-09-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Chelsea Bulgaria - АФК ЦСКА 2012 2 - 7
06-09-2014 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 6
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - Арсенал Петров 14 - 1
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7
06-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Актавис - Белите София 4 - 3
07-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM АФК Софиянци - Гръм София 5 - 1

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2014 00:00 не е избран Totally Erected - АФК Софиянци 0 - 5
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM ФК Западно Ехо - Media United 2 - 4
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM OLYMPIC HOPES - ОРЛОВЕЦ 4 - 5
13-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Витоша Бистрица 0 - 5
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - Торпедо-София 0 - 12
13-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 3 - 2
13-09-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 АЯКС СОФИЯ - Chelsea Bulgaria 6 - 2
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Гръм София - Актавис 1 - 4
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Белите София - FC ALA GROUP *2 - 2

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-09-2014 20:45 не е избран Media United - АФК ЦСКА 2012 6 - 2
27-09-2014 16:00 не е избран FC ALA GROUP - Гръм София 3 - 2
27-09-2014 18:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - АФК Софиянци 7 - 1
27-09-2014 19:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Арсенал Петров 9 - 6
27-09-2014 20:00 не е избран Витоша Бистрица - Белите София *3 - 3
27-09-2014 20:00 не е избран OLYMPIC HOPES - ФК Западно Ехо 2 - 7
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0
27-09-2014 21:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - АЯКС СОФИЯ 3 - 5
27-09-2014 21:45 не е избран Актавис - Totally Erected 4 - 2

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2014 21:45 не е избран ФК Западно Ехо - ОРЛОВЕЦ 2 - 11
04-10-2014 16:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - OLYMPIC HOPES 0 - 5
04-10-2014 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Media United 6 - 1
04-10-2014 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Chelsea Bulgaria 10 - 5
04-10-2014 17:00 не е избран Арсенал Петров - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 3
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12
04-10-2014 20:00 не е избран Totally Erected - FC ALA GROUP 1 - 2
04-10-2014 21:00 не е избран Гръм София - Витоша Бистрица 0 - 8
04-10-2014 21:45 не е избран АФК Софиянци - Актавис 0 - 10

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - Гръм София 10 - 2
11-10-2014 16:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
11-10-2014 16:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Актавис 2 - 1
11-10-2014 17:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Белите София 5 - 3
11-10-2014 20:00 не е избран ФК Западно Ехо - АФК ЦСКА 2012 3 - 2
11-10-2014 21:00 не е избран OLYMPIC HOPES - АЯКС СОФИЯ 0 - 5
11-10-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - АФК Софиянци 4 - 2
11-10-2014 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Totally Erected 3 - 5
30-11-2014 18:00 не е избран Media United - Арсенал Петров 0 - 5

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2014 18:45 не е избран АФК ЦСКА 2012 - ОРЛОВЕЦ 4 - 3
17-10-2014 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Media United 4 - 5
18-10-2014 16:00 не е избран Гръм София - Chelsea Bulgaria 3 - 10
18-10-2014 19:00 не е избран Белите София - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0
18-10-2014 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - ФК Западно Ехо 6 - 3
18-10-2014 20:00 не е избран Актавис - FC ALA GROUP 4 - 3
18-10-2014 21:00 не е избран АФК Софиянци - Витоша Бистрица 0 - 9
18-10-2014 21:45 не е избран Арсенал Петров - OLYMPIC HOPES 4 - 4
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-10-2014 16:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Гръм София 0 - 5
25-10-2014 21:00 не е избран OLYMPIC HOPES - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5
16-02-2015 19:00 не е избран Media United - Белите София -
19-02-2015 18:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - FC ALA GROUP 9 - 5
19-02-2015 18:45 не е избран Chelsea Bulgaria - Totally Erected 1 - 1
19-02-2015 20:45 не е избран ФК Западно Ехо - Арсенал Петров 4 - 1
19-02-2015 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Актавис 1 - 1
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0
20-02-2015 20:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - АЯКС СОФИЯ 7 - 0

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2014 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - ОРЛОВЕЦ 4 - 1
01-11-2014 16:00 не е избран Гръм София - Media United 7 - 5
01-11-2014 17:00 не е избран Арсенал Петров - АФК ЦСКА 2012 0 - 12
01-11-2014 19:00 не е избран Totally Erected - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 3 - 2
01-11-2014 19:00 не е избран АФК Софиянци - Chelsea Bulgaria 1 - 5
01-11-2014 20:00 не е избран Белите София - OLYMPIC HOPES 5 - 2
01-11-2014 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ФК Западно Ехо 6 - 4
01-11-2014 21:00 не е избран FC ALA GROUP - Витоша Бистрица 1 - 6
01-11-2014 21:45 не е избран Актавис - Торпедо-София 5 - 2

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-11-2014 21:30 не е избран АФК ЦСКА 2012 - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3
07-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Витоша Бистрица 3 - 3*
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1
08-11-2014 16:00 не е избран Media United - Totally Erected 5 - 8
08-11-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - АФК Софиянци 8 - 2
08-11-2014 18:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Актавис *2 - 2
08-11-2014 21:00 не е избран ФК Западно Ехо - Белите София 1 - 3
08-11-2014 21:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Арсенал Петров 13 - 2
30-11-2014 13:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Гръм София 0 - 5

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-11-2014 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - АЯКС СОФИЯ 4 - 3
15-11-2014 16:00 не е избран АФК Софиянци - Media United 2 - 10
15-11-2014 17:00 не е избран Гръм София - ФК Западно Ехо *2 - 2
15-11-2014 17:00 не е избран Totally Erected - OLYMPIC HOPES 6 - 1
15-11-2014 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Chelsea Bulgaria 3 - 7
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0
15-11-2014 20:00 не е избран Арсенал Петров - ОРЛОВЕЦ 1 - 7
15-11-2014 21:45 не е избран Белите София - АФК ЦСКА 2012 1 - 4
30-11-2014 12:00 не е избран Актавис - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4
22-11-2014 16:00 не е избран ФК Западно Ехо - Totally Erected 2 - 4
22-11-2014 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Белите София 9 - 5
22-11-2014 19:00 не е избран OLYMPIC HOPES - АФК Софиянци 4 - 6
22-11-2014 20:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Витоша Бистрица 5 - 7
22-11-2014 20:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - Гръм София 8 - 3
22-11-2014 21:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - FC ALA GROUP 4 - 4*
22-11-2014 21:00 не е избран Media United - Актавис 1 - 7
03-12-2014 18:45 не е избран Арсенал Петров - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 20

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-11-2014 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - ОРЛОВЕЦ 7 - 3
29-11-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - Media United 7 - 3
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5
29-11-2014 18:00 не е избран Витоша Бистрица - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 2
29-11-2014 19:00 не е избран АФК Софиянци - ФК Западно Ехо 2 - 2
29-11-2014 20:00 не е избран Белите София - Арсенал Петров 7 - 1
29-11-2014 20:00 не е избран Актавис - OLYMPIC HOPES 20 - 3
29-11-2014 21:00 не е избран Гръм София - АЯКС СОФИЯ 1 - 11
29-11-2014 21:00 не е избран Totally Erected - АФК ЦСКА 2012 3 - 2

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
06-12-2014 00:00 не е избран Арсенал Петров - Гръм София 0 - 5
06-12-2014 12:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Chelsea Bulgaria 6 - 5
06-12-2014 13:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Totally Erected 2 - 5
06-12-2014 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Белите София 9 - 1
06-12-2014 15:00 не е избран OLYMPIC HOPES - FC ALA GROUP 0 - 5
06-12-2014 16:00 не е избран Media United - Витоша Бистрица 4 - 6
06-12-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Торпедо-София 2 - 9
07-12-2014 18:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - АФК Софиянци 9 - 0
15-02-2015 15:00 не е избран ФК Западно Ехо - Актавис 3 - 7

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-12-2014 00:00 не е избран Totally Erected - Арсенал Петров 5 - 0
13-12-2014 00:00 не е избран Витоша Бистрица - OLYMPIC HOPES 5 - 0
13-12-2014 17:00 не е избран FC ALA GROUP - ФК Западно Ехо 5 - 3
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0
13-12-2014 20:00 не е избран Актавис - АФК ЦСКА 2012 2 - 1
13-12-2014 20:00 не е избран Chelsea Bulgaria - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0
13-12-2014 21:45 не е избран АФК Софиянци - АЯКС СОФИЯ 3 - 12
14-12-2014 18:00 не е избран Гръм София - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 7
14-02-2015 13:00 не е избран Белите София - ОРЛОВЕЦ 3 - 4

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-02-2015 00:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0
14-02-2015 00:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Торпедо-София 0 - 5
14-02-2015 12:00 не е избран Media United - Chelsea Bulgaria 5 - 0
14-02-2015 12:00 не е избран ФК Западно Ехо - Витоша Бистрица 3 - 4
14-02-2015 12:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - FC ALA GROUP 2 - 9
14-02-2015 13:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актавис 1 - 3
14-02-2015 13:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Totally Erected 7 - 2
14-02-2015 13:00 не е избран Белите София - Гръм София отложен
16-02-2015 21:00 не е избран Арсенал Петров - АФК Софиянци 2 - 8

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2015 12:00 не е избран Chelsea Bulgaria - OLYMPIC HOPES 5 - 0
21-02-2015 12:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Media United 0 - 5
21-02-2015 12:00 ACCEDIA STADIUM Актавис - Арсенал Петров 7 - 0
21-02-2015 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Торпедо-София - ФК Западно Ехо 4 - 2
21-02-2015 15:00 ACCEDIA STADIUM Витоша Бистрица - АФК ЦСКА 2012 7 - 1
21-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 3 - 4
21-02-2015 16:00 не е избран Totally Erected - Белите София 0 - 5
21-02-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 АФК Софиянци - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 14
21-02-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Гръм София - ОРЛОВЕЦ 0 - 5

класиране

отборМГТ
1.Актавис1788:3541
2.Витоша Бистрица1798:3240
3.ПЪЛНА СКРЪБ17117:5039
4.Торпедо-София17103:4338
5.ОРЛОВЕЦ1786:4837
6.АЯКС СОФИЯ1797:5335
7.Totally Erected1748:5228
8.АФК ЦСКА 20121770:5427
9.Chelsea Bulgaria1780:6927
10.FC ALA GROUP1770:6326
11.Media United 1665:6921
12.Белите София1553:5820
13.Гръм София1644:7816
14.ФК Западно Ехо1752:7014
15.АФК Софиянци1740:11213
16.OLYMPIC HOPES1731:957
17.Арсенал Петров1732:1387
18.БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ*1726:814