СТОЛИЧНА ЛИГА ПО МИНИ ФУТБОЛ, PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
29-08-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Colo Colo - Валяците 3 - 1
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7
30-08-2014 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 МФК "Булгари" - Barca 4 - 2
30-08-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - PMP Build Invest 6 - 2
30-08-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 Besnite - МАРАДОНА 0 - 5
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6
01-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Plomari Антилопите - Спортинг 6 - 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4
18-09-2014 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Сантяго Бернабеу 4 - 6

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3
06-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Besnite 3 - 4
06-09-2014 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Валяците - Сантяго Бернабеу 7 - 2
08-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Barca - FreshMarket 2 - 12
09-09-2014 22:30 не е избран Colo Colo - Plomari Антилопите 2 - 6
09-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 УЛТРА - МФК "Булгари" 1 - 2
22-09-2014 19:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Тяло пречиш ми 3 - 11

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - УЛТРА 8 - 0
13-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FC SAN MARCO - Barca 3 - 1
13-09-2014 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Besnite - Актив комерс 1 - 10
13-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Сантяго Бернабеу - ГОЛ 4 - 2
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2
13-09-2014 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Plomari Антилопите - Валяците 4 - 1
13-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МАРАДОНА 2 - 1

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2014 22:30 не е избран PMP Build Invest - Тяло пречиш ми 2 - 8
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7
27-09-2014 16:00 не е избран МАРАДОНА - Сантяго Бернабеу 4 - 1
27-09-2014 17:00 не е избран Barca - Besnite 1 - 6
27-09-2014 17:00 не е избран УЛТРА - FC SAN MARCO 3 - 9
27-09-2014 18:00 не е избран Colo Colo - МФК "Булгари" 1 - 8
27-09-2014 20:00 не е избран Спортинг - FreshMarket 5 - 5*
06-10-2014 21:45 не е избран Валяците - ГОЛ 8 - 1

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4
04-10-2014 17:00 не е избран Besnite - УЛТРА 3 - 6
04-10-2014 18:00 не е избран ГОЛ - МАРАДОНА 4 - 2
04-10-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Спортинг 6 - 2
04-10-2014 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - PMP Build Invest 1 - 2
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6
06-10-2014 22:30 не е избран FreshMarket - Colo Colo 5 - 0
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
11-10-2014 16:00 не е избран Спортинг - Besnite 5 - 0
11-10-2014 18:00 не е избран PMP Build Invest - ГОЛ 12 - 1
11-10-2014 19:00 не е избран Barca - Тяло пречиш ми 4 - 6
11-10-2014 19:00 не е избран Plomari Антилопите - FreshMarket 2 - 2*
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6
11-10-2014 20:00 не е избран Colo Colo - FC SAN MARCO 4 - 3
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2*
13-10-2014 22:30 не е избран Валяците - МАРАДОНА 4 - 4

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2
18-10-2014 16:00 не е избран Besnite - Colo Colo 0 - 5
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8
18-10-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - УЛТРА 11 - 4
18-10-2014 17:00 не е избран МАРАДОНА - PMP Build Invest 3 - 3
18-10-2014 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Barca 7 - 9
18-10-2014 20:00 не е избран FC SAN MARCO - Plomari Антилопите 5 - 1
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-10-2014 21:45 не е избран Валяците - PMP Build Invest 1 - 1
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3
24-10-2014 22:30 не е избран УЛТРА - Сантяго Бернабеу 4 - 3
25-10-2014 16:00 не е избран Plomari Антилопите - Besnite 5 - 0
30-10-2014 22:30 не е избран Barca - ГОЛ 8 - 1
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0
19-02-2015 19:45 не е избран Спортинг - Тяло пречиш ми 1 - 11
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3
01-11-2014 17:00 не е избран FreshMarket - Валяците 6 - 1
01-11-2014 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Спортинг *3 - 3
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2
01-11-2014 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Colo Colo 5 - 2
01-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Barca 3 - 5
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5
01-11-2014 21:45 не е избран ГОЛ - УЛТРА 9 - 4

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
08-11-2014 18:00 не е избран Barca - PMP Build Invest 2 - 7
08-11-2014 19:00 не е избран УЛТРА - МАРАДОНА 2 - 5
08-11-2014 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Besnite 5 - 0
08-11-2014 20:00 не е избран Спортинг - ГОЛ 6 - 1
08-11-2014 20:00 не е избран FreshMarket - FC SAN MARCO 3 - 1
08-11-2014 22:00 не е избран Colo Colo - Сантяго Бернабеу 0 - 5
11-11-2014 22:30 не е избран Plomari Антилопите - Тяло пречиш ми 2 - 4
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6*
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
15-11-2014 16:00 не е избран Besnite - FreshMarket 0 - 5
15-11-2014 18:00 не е избран МАРАДОНА - Спортинг 5 - 4
15-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 3 - 1
15-11-2014 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Валяците 7 - 3
15-11-2014 20:00 не е избран PMP Build Invest - УЛТРА 3 - 0
15-11-2014 21:00 не е избран ГОЛ - Colo Colo 5 - 0
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3
16-02-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Plomari Антилопите 2 - 11

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-11-2014 21:45 не е избран Валяците - Barca 2 - 7
21-11-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Актив комерс 0 - 5
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2
22-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - Besnite 5 - 0
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0
22-11-2014 20:00 не е избран Colo Colo - МАРАДОНА 0 - 5
22-11-2014 21:00 не е избран Plomari Антилопите - ГОЛ 8 - 4
22-11-2014 21:45 не е избран Спортинг - PMP Build Invest 2 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
28-11-2014 21:45 не е избран Besnite - Валяците 0 - 5
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7
29-11-2014 17:00 не е избран PMP Build Invest - Colo Colo 5 - 0
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3
29-11-2014 19:00 не е избран Barca - УЛТРА 8 - 2
01-12-2014 22:30 не е избран МАРАДОНА - Plomari Антилопите 2 - 1
02-12-2014 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - FreshMarket 2 - 3

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-12-2014 21:45 не е избран Валяците - УЛТРА 4 - 4
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5
06-12-2014 16:00 не е избран Спортинг - Barca 5 - 5
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9
06-12-2014 17:00 не е избран Colo Colo - Актив комерс 0 - 5
06-12-2014 17:00 не е избран FC SAN MARCO - Тяло пречиш ми 4 - 3
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3
06-12-2014 18:00 не е избран FreshMarket - Сантяго Бернабеу 10 - 1
10-12-2014 19:45 не е избран Plomari Антилопите - PMP Build Invest 3 - 2

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4
13-12-2014 16:00 не е избран Barca - Colo Colo 5 - 0
13-12-2014 17:00 не е избран Тяло пречиш ми - Besnite 5 - 0
13-12-2014 18:00 не е избран УЛТРА - Спортинг 3 - 5
13-12-2014 19:00 не е избран ГОЛ - FreshMarket 1 - 6
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4
13-12-2014 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - FC SAN MARCO 3 - 12
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-02-2015 00:00 не е избран Colo Colo - УЛТРА 0 - 5
14-02-2015 00:00 не е избран Besnite - Сантяго Бернабеу 0 - 5
14-02-2015 15:00 не е избран Валяците - Спортинг 6 - 2
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5
14-02-2015 15:00 не е избран FreshMarket - МАРАДОНА 11 - 2
14-02-2015 16:00 не е избран FC SAN MARCO - ГОЛ 8 - 5
14-02-2015 17:00 не е избран Plomari Антилопите - Barca 6 - 2
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
21-02-2015 00:00 не е избран ГОЛ - Besnite 5 - 0
21-02-2015 00:00 не е избран Спортинг - Colo Colo 5 - 0
21-02-2015 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6
21-02-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МАРАДОНА - FC SAN MARCO 0 - 5
21-02-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Валяците 4 - 5
21-02-2015 17:00 Bauhaus Арена - терен 2 УЛТРА - Plomari Антилопите 2 - 4
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8
21-02-2015 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4
21-02-2015 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PMP Build Invest - FreshMarket 1 - 4

класиране

отборМГТ
1.FreshMarket17103:2745
2.Актив комерс1788:3340
3.FC SAN MARCO1790:4539
4.Plomari Антилопите1768:3737
5.МФК "Булгари"1772:4435
6.Бат' Динко и Приятели1774:6731
7.Тяло пречиш ми1789:5330
8.Аякс-Зебра1759:5629
9.МАРАДОНА1754:6326
10.PMP Build Invest1753:4721
11.Валяците1759:6321
12.Спортинг1761:7019
13.Barca1767:8119
14.ГОЛ1755:9915
15.Сантяго Бернабеу1753:8813
16.УЛТРА1746:9211
17.Colo Colo1720:759
18.Besnite1714:856