АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА, MTEL PREMIER LEAGUE - програма

1 кръг

Начален часТеренМачРезултат
24-08-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - БАЛКАН 3 - 2
24-08-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - НДП Стрелци 3 - 7
24-08-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ - НОВИ ХАН 7 - 3
24-08-2014 19:00 не е избран Спортинг - Неудобните 7 - 3
24-08-2014 19:00 не е избран Малки Страсти - ФК Керамик 9 - 3
24-08-2014 19:00 не е избран Хищниците - Verso Travel 5 - 0
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1
24-08-2014 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 8 - 4
24-08-2014 20:00 не е избран Белите Якички - ФК ИХТИМАН 7 - 5

2 кръг

Начален часТеренМачРезултат
31-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Хищниците 6 - 4
31-08-2014 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM БАЛКАН - ФК ИХТИМАН 8 - 0
31-08-2014 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 НОВИ ХАН - Спортинг 6 - 5
31-08-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Вълците - Белите Якички 3 - 3
31-08-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Неудобните - Малки Страсти 1 - 4
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ФК Елин Пелин 1 - 7
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ESPRIT BRIGADA - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 3
31-08-2014 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8
10-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 НДП Стрелци - СИНИТЕ 2 - 3

3 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-09-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - БАЛКАН 5 - 1
07-09-2014 09:00 не е избран Спортинг - НДП Стрелци 6 - 2
07-09-2014 10:00 не е избран Малки Страсти - НОВИ ХАН 7 - 1
07-09-2014 10:00 не е избран Хищниците - Неудобните 3 - 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0
07-09-2014 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Verso Travel 8 - 1
07-09-2014 11:00 не е избран Белите Якички - Лозен 3 - 4
12-09-2014 19:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Вълците 10 - 3
13-11-2014 22:30 не е избран СИНИТЕ - ESPRIT BRIGADA 2 - 5

4 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-09-2014 11:00 не е избран НДП Стрелци - Малки Страсти 3 - 8
14-09-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Спортинг 0 - 2
14-09-2014 12:00 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 0 - 0*
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2
14-09-2014 12:00 не е избран НОВИ ХАН - Хищниците 0 - 5
14-09-2014 13:00 не е избран БАЛКАН - Вълците 5 - 4
14-09-2014 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 2 - 7
24-09-2014 21:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - СИНИТЕ 2 - 3
25-09-2014 19:45 не е избран Verso Travel - Белите Якички 7 - 4

5 кръг

Начален часТеренМачРезултат
25-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - Неудобните 10 - 4
28-09-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - Лозен 4 - 4
28-09-2014 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ИХТИМАН - Verso Travel 2 - 3
28-09-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Белите Якички - ФК Керамик 5 - 0
28-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Хищниците - НДП Стрелци 1 - 5
28-09-2014 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 Спортинг - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 2
02-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ - БАЛКАН 3 - 4
06-11-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7
19-11-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Малки Страсти - ESPRIT BRIGADA 4 - 3

6 кръг

Начален часТеренМачРезултат
05-10-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - Лозен 5 - 2
05-10-2014 17:00 не е избран СИНИТЕ - Спортинг 5 - 0
05-10-2014 18:00 не е избран ФК Керамик - ФК ИХТИМАН 4 - 2
05-10-2014 18:00 не е избран Неудобните - Белите Якички 2 - 7
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0
05-10-2014 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0
05-10-2014 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Малки Страсти 2 - 0
06-10-2014 22:30 не е избран Verso Travel - Вълците 3 - 1

7 кръг

Начален часТеренМачРезултат
12-10-2014 20:00 не е избран Спортинг - БАЛКАН 5 - 1
12-10-2014 20:00 не е избран Малки Страсти - СИНИТЕ 2 - 3
12-10-2014 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Неудобните 1 - 5
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2
12-10-2014 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - НДП Стрелци 4 - 1
12-10-2014 21:00 не е избран Белите Якички - НОВИ ХАН 7 - 2
12-10-2014 22:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5
12-10-2014 22:00 не е избран Вълците - ФК Керамик 2 - 4
12-10-2014 22:00 не е избран Лозен - Verso Travel 0 - 4

8 кръг

Начален часТеренМачРезултат
19-10-2014 09:00 не е избран БАЛКАН - Verso Travel 5 - 2
19-10-2014 09:00 не е избран ФК Керамик - Лозен 11 - 3
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3
19-10-2014 10:00 не е избран Неудобните - Вълците 1 - 1
19-10-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 12 - 2
19-10-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК ИХТИМАН 3 - 7
19-10-2014 11:00 не е избран Спортинг - Малки Страсти 0 - 2
06-11-2014 22:30 не е избран НДП Стрелци - Белите Якички 3 - 3
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2

9 кръг

Начален часТеренМачРезултат
20-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Белите Якички - ESPRIT BRIGADA 3 - 8
21-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Вълците - НОВИ ХАН 5 - 0
21-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Лозен - Неудобните 0 - 5
21-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Verso Travel - ФК Керамик 0 - 1
23-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - БАЛКАН 4 - 0
23-10-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Аякс-Зебра - СИНИТЕ 0 - 1
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2
12-11-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ИХТИМАН - НДП Стрелци 4 - 4
13-11-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Хищниците - Спортинг 2 - 10

10 кръг

Начален часТеренМачРезултат
26-10-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - ФК Керамик 1 - 5
26-10-2014 12:00 не е избран Неудобните - Verso Travel 5 - 2
26-10-2014 12:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Елин Пелин 2 - 5
26-10-2014 13:00 не е избран НОВИ ХАН - Лозен 5 - 0
26-10-2014 13:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК ИХТИМАН -
26-10-2014 13:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Белите Якички 5 - 4
26-10-2014 14:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 11 - 2
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2
19-11-2014 22:30 не е избран НДП Стрелци - Вълците 6 - 6*

11 кръг

Начален часТеренМачРезултат
02-11-2014 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 1 - 7
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3
02-11-2014 15:00 не е избран Белите Якички - СИНИТЕ 1 - 6
02-11-2014 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 6
02-11-2014 16:00 не е избран Вълците - ESPRIT BRIGADA 0 - 5
02-11-2014 16:00 не е избран Лозен - НДП Стрелци 1 - 5
02-11-2014 16:00 не е избран Verso Travel - НОВИ ХАН 1 - 3
02-11-2014 17:00 не е избран ФК Керамик - Неудобните 4 - 2
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3

12 кръг

Начален часТеренМачРезултат
09-11-2014 17:00 не е избран Спортинг - Белите Якички 6 - 2
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6
09-11-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Лозен 5 - 0
09-11-2014 18:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Вълците 6 - 3
09-11-2014 18:00 не е избран СИНИТЕ - ФК ИХТИМАН 9 - 2
09-11-2014 19:00 не е избран БАЛКАН - Неудобните 3 - 4
09-11-2014 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Керамик 3 - 5
09-11-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Verso Travel *5 - 5
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3

13 кръг

Начален часТеренМачРезултат
16-11-2014 10:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Спортинг 5 - 7
16-11-2014 18:00 не е избран Белите Якички - Малки Страсти 0 - 5
16-11-2014 20:00 не е избран Verso Travel - ESPRIT BRIGADA 2 - 4
16-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - НДП Стрелци 3 - 4
16-11-2014 20:00 не е избран Неудобните - НОВИ ХАН 1 - 0
16-11-2014 21:00 не е избран Вълците - СИНИТЕ 3 - 2
16-11-2014 21:00 не е избран Лозен - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3*
16-11-2014 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 0

14 кръг

Начален часТеренМачРезултат
23-11-2014 09:00 не е избран Малки Страсти - ФК ИХТИМАН 4 - 2
23-11-2014 09:00 не е избран Хищниците - Белите Якички 5 - 4
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5
23-11-2014 10:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Verso Travel 4 - 3
23-11-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ - Лозен 5 - 0
23-11-2014 10:00 не е избран Спортинг - Вълците 8 - 3
23-11-2014 11:00 не е избран БАЛКАН - НОВИ ХАН 4 - 9
23-11-2014 11:00 не е избран НДП Стрелци - Неудобните 4 - 5
23-11-2014 11:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Керамик 4 - 0

15 кръг

Начален часТеренМачРезултат
30-11-2014 11:00 не е избран НОВИ ХАН - НДП Стрелци 5 - 9
30-11-2014 12:00 не е избран Verso Travel - СИНИТЕ 1 - 5
30-11-2014 12:00 не е избран Неудобните - ESPRIT BRIGADA 5 - 0
30-11-2014 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Хищниците 4 - 3
30-11-2014 13:00 не е избран Вълците - Малки Страсти 2 - 4
30-11-2014 13:00 не е избран Лозен - Спортинг 0 - 5
30-11-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - БАЛКАН 5 - 0
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1
30-11-2014 20:00 не е избран ФК Керамик - ПФК ЧИЧОВЦИ 5 - 3

16 кръг

Начален часТеренМачРезултат
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2
07-12-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Белите Якички 7 - 2
07-12-2014 15:00 не е избран Спортинг - Verso Travel 3 - 3
07-12-2014 15:00 не е избран Малки Страсти - Лозен 5 - 0
07-12-2014 15:00 не е избран Хищниците - Вълците 4 - 8
07-12-2014 16:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - НОВИ ХАН 10 - 4
07-12-2014 16:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Неудобните 4 - 1
07-12-2014 16:00 не е избран СИНИТЕ - ФК Керамик 3 - 2
07-12-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - НДП Стрелци 6 - 6

17 кръг

Начален часТеренМачРезултат
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен - Хищниците 0 - 5
14-12-2014 16:00 не е избран ФК Керамик - Спортинг 3 - 6
14-12-2014 16:00 не е избран Неудобните - СИНИТЕ 1 - 7
14-12-2014 16:00 не е избран НОВИ ХАН - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 2
14-12-2014 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Елин Пелин 2 - 6
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3
14-12-2014 17:00 не е избран Verso Travel - Малки Страсти 4 - 1
14-12-2014 18:00 не е избран Белите Якички - БАЛКАН 4 - 0
14-12-2014 18:00 не е избран НДП Стрелци - ESPRIT BRIGADA 0 - 8

класиране

отборМГТ
1.Малки Страсти1778:3063
2.СИНИТЕ1778:3560
3.Спортинг1783:4360
4.ФК Елин Пелин1799:3258
5.ESPRIT BRIGADA1665:3254
6.ПФК ЧИЧОВЦИ1760:5051
7.Аякс-Зебра1749:4837
8.ФК Керамик1758:6236
9.Неудобните1753:5933
10.Белите Якички1761:6933
11.НДП Стрелци1769:7130
12.Хищниците1746:9029
13.БАЛКАН1755:6527
14.Verso Travel1743:6426
15.НОВИ ХАН1757:8825
16.Вълците1753:7624
17.ФК ИХТИМАН1650:7424
18.Лозен1716:8514